Театри, постановки, мюзикъли...

  • 85 040
  • 398
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 615
Ох, благородно ( и не съвсем Wink) завиждам на успелите да гледат Cirque du Soleil... Аз съм голям почитател на цирковото изкуство, но точно сега ми беше финансово невъзжно да поема подобен удар по месечия бюджет Sad Дано пак да идват!

# 46
  • Мнения: 2 037
Wilma, мисля да ти кажа да не съжаляваш.  Peace
Този цирк ми е на сърцето от много години и купих билети в първия ден, в който ги пуснаха.
Сега си го обсъждаме с хората около мен.
Беше хубаво, да, но не беше чак толкова хубаво, за да го наречем "не е за изпускане".
Според мен направиха кардинална грешка, че дойдоха със спектакъл, който не е един от най-впечатляващите им. Защото напълниха залата 5 пъти, но за следващия път - ?.
Около мен мъжете не се много доволни. Децата са доволни.
И гафове имаше в номерата.

Пускай ю тюб, изгаси лампата и се пренеси в някой от другите им спектакли. Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=XGuHCAZ9Wec&feature=share

# 47
  • Мнения: 1 073
Невероятно красиво Peace

# 48
  • Мнения: 1 014
Е, то вече едва ли има нещо, което да не си видял никога. Аз вече съм решила, когато ще ходя на някакво представление, да не гледам нищо повече от официалния трейлър... иначе е повече от ясно, че не може да се впечатлиш.  За този спектакъл бях изгледала всичко, де що намерих - и резултата беше - огромни очаквания. Толкова големи, че като влезнах в залата, заявих на мъжа ми, че нещо се опитват да ни прецакат - толкова мъничка ми изглеждаше сцената и толкова нисички китайските колони ... Освен това доста малко като състав - само около 50-тина артиста. Но не може да се отрече професионализма им обаче, а и цялото представление беше наистина вълшебна цветна приказка. Синът ми се забавляваше страшно много, особено с клоуна/пантомимата.  Заливаше се от смях.
Макар, че и при нас имаше гаф - последния номер от руската люлка не се получи и от 3 опита. Изненадващо в Русия също точно този номер не е бил успешен. Говоря за представлението от 16 часа в събота. Интересно ми е на другите представления успя ли мацката?

# 49
  • Мнения: 34
Да раздвижим малко темата,че поизостана.Току що се прибираме от театър "сълза и смях"-гледахме постановката " Почивен ден".Младежа остана доволен,хареса му.

# 50
  • София
  • Мнения: 3 824
В заглавието няма "филми", но много ми се иска да похваля "Тайнственият остров" Оня ден го гледахме и на всички много ни хареса. Схрахотен е! Филма не е по книгата на Жул Верн, но идеята е най-вече оттам. Много ми хареса историята, тя се развива в наши дни. 3Д-то беше много впечатляващо, а на мен много ми допадна позитивизма на героите и на филма като цяло Simple Smile На сина ми му харесаха най-вече ефектите и фантастичния остров.
Между другото той случайно видя книгата в карфур след като гледахме филма и настоя да му я купя. Захапа я мигновено Simple Smile

# 51
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Много хубава тема   bouquet
Аз последно водих дъщеря ми (13г) на "Хъшове"

# 52
  • Мнения: 51
къде дават тайственият остров?

# 53
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
къде дават тайственият остров?
Предполагам е това:
http://www.programata.bg/?p=29&l=1&c=1&id=71097

# 54
  • Мнения: 2 442
    "Възгледите на един учител за народното творчество", с Камен Донев,дали е подходящо за 10 год.дете?Не съм го гледала и аз... Embarassed

# 55
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
    "Възгледите на един учител за народното творчество", с Камен Донев,дали е подходящо за 10 год.дете?Не съм го гледала и аз... Embarassed

Аз водих дъщеря ми на около 11г. и изобщо не и хареса. Постановката беше в НДК.

# 56
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
А аз се чудя този балет

http://www.eventim.bg/bg/bileti/todes-sofia-national-palace-of-c … 110973/event.html

дали е подходящ за 9-11 годишни? Идвали са в БГ и преди. Може би някой ги е гледал?

# 57
  • Мнения: 1 014
Roo Roo и според мен не е подходяща. На постановката до нас имаше дете на тази възраст и никак не му беше интересно. Представлението си е за възрастни.

# 58
  • Мнения: 2 442
Cikoni,Azira, благодаря!  bouquet

# 59
  • Мнения: 5 160
А аз се чудя този балет

http://www.eventim.bg/bg/bileti/todes-sofia-national-palace-of-c … 110973/event.html

дали е подходящ за 9-11 годишни? Идвали са в БГ и преди. Може би някой ги е гледал?

Стига да им харесват танци, музика, шоу.
Аз водих моето на 5 г и нещо на Lord of the dance. Супер беше. После все искаше да гледа клипчета в нета.

Общи условия

Активация на акаунт