Таткото не е готов за бебето! Ами сега какво

  • 8 303
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
i taka puskam tazi tema za da 4uq va6ite mneniq i saveti !Minalata sedmica razbrah 4e sam bremenna no kogato kazah ns tatkoto toi vednaga se obqvi ZA abort kaza 4e ne bil gotov 4e nqmame pari 4e bilogolqma otgovornost i da pomislq realno dali go iskam dali i kak 6te mojem da se spravim i t.n.      az dori i ne moga da povqrvam kakvo mi se slu4va ta nali tvardi 4e me obi4a 4e darji na men a az iskam samo ga me podkrepi i da zastane zad men za6toto s vremeto vsi4ko 6te se naredi pak i ne e zadaljitelno da si bogat za da ima6 dete vajnoto e 4e 6te imame podkrepata na blizkite si koito nqma da ni ostavqt i vinagi 6te pomagat s kakvoto mogat znam 4e v nikakav slu4ai nqma da e lesno no samo kato pomislq za abort i sarceto mi se sviva ot maka a obi4am i maja si mnogo /ne sme jeneni no vse pak si mi e maj\ne iskam da sme razdeleni iskam da sme edno normalno semeistvo i da se obi4ame i podkrepqme tolkova li e trudno tolkova li mnogo iskam Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry :cry:zabravih da vi kaja 4e ot 5 godini sme zaedo i az dori se premestih ot sofiq v samokov /toi e ot tuk/samo i samo da sme zaedno az sam na 23g a toi na 30g smqtam 4e ve4e ni e vreme /osobeno na nego/ta kolko o6te da 4akam az sam sigurna ne na 100% a na 300 4e i pove4e daje no molq vi daite mi saveti kakvo e nai redno da napravq kak da go uspokoq 4e 6te se spravim ve4e 6te se prasna ot nervi a trqbva6e tova da sa nai 6taslivite mi meseci                                                                                          P.P. Izvinqvam se za latinicata no pi6a ot telefona si i ne moga da smenq ezika i predvaritelno vi blagodarq za otgovorite otdavna vi 4eta i znam 4e ste naistina strahotni hora i 6te mi pomognete pone da se uspokoq malko



Ekcnpec: Писането на кирилица във форумите е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО...! Дори и от телефона...

Последна редакция: ср, 18 яну 2012, 21:13 от Ekcnpec

# 1
  • Мнения: 24
Първо-започваш да пишеш на кирилица.
Второ-зарязваш този плазмодий, който на 30 години "не е готов".Такива е на  като станат пак не са готови.
Трето-раждаш си бебето и си го гледаш.
Изпълнявай по реда, в който съм го написала и няма да има проблеми.
Успешна бременност и имай кураж!  Hug

# 2
  • Мнения: 12
мила благодаря ти за бързият отговор но пък отдруга страна не мислиш ли че може просто да се е шашнал малко в смисъл че не бяхме го планирали и може би за това така реагира.Ох и аз не знам вече какво да си мисля утре сестра му ще ме води при неиния лекар та ще мога и с нея да поговоря защото тя като и е кзал че едва ли не има нерешим проблем тя му е отговорила че това не е проблем а щастие и се надявам тя като поговори с него да се усети малко Sad

# 3
  • Мнения: 24
Не, не мисля.
Ако иска бебе ще е щастлив още от мига, в който му кажеш.Първата реакция винаги издава истинските чувства-особено след като си го хванала неподготвен, така че не е имал време да се престори.
 Wink

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не е вярно според мен това за първата реакция. Мъжете никак не обичат непредвидени ситуации, особено свързани с такава генерална промяна в начина на живот, каквато е раждането на дете. Трябва им време да свикнат с идеята. Също не съм съгласна, че може с лека ръка да зарежеш 5 год връзка и да оставиш детето си без баща. За аборт разбира се и дума не може да става. Просто му дай време да свикне с идеята, не го пришпорвай да реши веднага. Но бъди готова и на варинт Б, че може и наистина да не го иска. Това не става на сила. Но щом ти го искаш и имаш подкрепата на родителите си и дума не може да става за аборт. Роди си детето пък таткото, ако стане готов ще се включи в отглеждането, ако не - ще си го гледаш сама. Но в никакъв случай не го махай щом го искаш. Ако си сигурна че го искаш разбира се. И че ще можеш да се справиш, ако се наложи да го гледаш сама.

# 5
  • Мнения: 1 485
Адита, мила напълно те разбирам. Аз също имам подозрения, че съм бременна- утре ще правя тест и не знам какво ще правя с приятеля ми, ако е положителен. Ужасно много искам дете и то от няколко години, но знам, че той не е готов (по-малък е от мен), също много го обичам, от няколко месеца живеем заедно. За себе си съм решила, че ако направи някаква сцена ще си събера партакешите и при нашите, докато се осъзнае.
Ако искаш детето и имаш подкрепата на родители и приятели, колкото и да е неприятно, че ще се разделите по-добре така. Според мен и той ще си промени мнението, шока не е малък, особено когато не сте го планирали. Щом сестра му знае, предполагам и родителите му ще разберат. Не вярвам те да позволят да загубят внуче. Вярно е, че хубост на сила не става, но имай вяра и търпение! Пожелавам ти всичко да е наред и лека и щастлива бременност!!!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 12
благодаря ви момичета това което прочетох ме поуспокои малко и тази вичер ще се проведе още един много сериозен разговор защото в крайна сметка той а не аз трябва да помисли по сериозно а не с лека ръка да "убие"ако мога така да се изразя първото си дете ДАНО СЕ ОСАЗНАЕ стискайте ми палци момичета да се наредят нещата  Embarassed

# 7
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Таз тема по случайност ли е близначка на оназ другата?

# 8
  • Мнения: 373
Пунктуация. Tired

# 9
  • Мнения: 11
Афффторката...кажи сеа харабия...Куркапан ли му извърте на човека или е така "случайно" забременя? Вие как си ги мислите тия работи бе? Я си представи че утре пичът цъфне с една мешка и ти заяви "Миличко,откриха женски чуждестранен легион.Аз те записах. Утре заминаваш за Конго. Честито". И нема искам,не искам. Щото да ти кажа откровено "не  съм готов за дете" е мъжкият учтив начин да се каже "не искам дете" с два под отговора "не искам дете като цяло", "не искам дете точно от теб". Сори че съм брутално откровен ама си избийте от главите че мнозинството мъже живеем/имаме връзка с някоя само щото примираме за дете.
И ще помоля редовните "отварачки" дето дежурно си дуднат "зарежи го на мига тоя простак" да не се упражняват на чужди съдби,щото на чужд гъз и сто....нали са малко. Stop

# 10
  • Мнения: 24
Отварачка попринцип нали знаеш на коя можеш да викаш Wink
Всеки има право да изкаже мнение, а какво ще прави човекът, пуснал темата, си е лично негово решение.
Засегнах се лично, да, защото още ми държи влага от на maminka_sladka листопада в подобната тема-трябва да има действия-адекватни, и решения-правилни.

# 11
  • Мнения: 261
Девиатор , да и аз съм съгласна за това , че когато мъжът е във връзка , и дори обича приятелката си , това наистина не означава изрично и неотменно , и не го задължава да примира за дете. Било точно сега , било изобщо.  Това не го прави простак.
Ама какво се прави в тази ситуация , когато иска - не иска , бременността вече е факт?
Момичетата я посъветваха , да не убива така желаното от нея дете , защото бащата не е готов , а да го освободи от отговорност и да го гледа сама , щом толкоз не иска и толкоз не е готов.
Както ти го написа излезе "Тая злосторница забременяла нарочно , и сега изнудва горкия мъж да му развали рахата и да му натресе някакво сополиво чудовище"  newsm78 Или поне на мен така ми прозвуча.
Вече  решението е на момичето , дали е готова да роди ,  с риск да остави детето без баща.
Успех пожелавам и нека да се развият нещата така , че всички да са доволни.

# 12
  • Мнения: 755
Знам, че се случва, но... как пък така забременявате като не сте готови и не искате. Бременна си хубаво, обаче за секс без презерватеив как сте готови бе, те това него разбирам?! Кефа си е кеф, ама като се появят двете чертички, не съм готов, ми къде бля бе... пък и не само той, доколкото ми е известно за секс са нужни двама.
Подобно мъжко държание /това в случай , че не използвате презерватив/ не го разбирам... пък после не бил готов, "ама га яде кИфтета" е бил повече от готов , нали?!
В случай, че сте използвали предохранителни средства, тогава пак не схващам, защо не взехте мерки пост фактум - 21 в. сме  да му се не види има начини. Някакви супер изненади винаги има, но едва ли вашата е такава - съмнявам се.
Аборт- това мъжете го имат като да мигнеш и проблема го няма - само пълен глупак може така да си мисли , че с изстъргването на матката, всичко си идва после на мястото. Как не мислете бе хора като се заплождате?

Дев, тези "капани" не са така лесни, само да те "светна" или мъжа  сам си го слага в капана или е мноу прост. НЕма такива сама забременях докато ти невино спеше и ти откраднах един спераматозоид. Grinning
Така че "тя ме излъга и сега ме изнудва", си е до акълът на мъжа /като си няма такъв няма кой да му даде/. Простият можеш да подлъжеш , но глупака не е нужно , той изначално си е излъган. Та к`ви капани, к`ви 5 лв.?!? Погрешната представа , че е задача на жената да се пази от бременност  води до подобни умотворения, напротив всеки трябва да се пази от такава, за да няма - ама ти ме излъга и аз сега не съм готов. ooooh! Tired

# 13
  • София
  • Мнения: 17 278
Katalinna, ти сериозно ли ги изпонаписа всички тия неща?  ooooh!
Каква искреност в първата реакция, какви пет лева! Аз не мога да си представя мъж, на който това да му се тресне ей така и той да подскочи от щастие и блаженство, па да прегърне любимата. Задължително в началото е шаш и паника. Та нима ако се случи на нас няма първосигнално да реагираме с паника на втората чертичка? Вярно, ние сме жени, окопитваме се по-бързо и започваме да си представяме розови бебета в дантелени креватчета, докато мъжете започват да пресмятат приходите и разходите.
adita, дай му малко време на този мъж. Ако говорите за това, не му обяснявай колко ще е сладко да имате бебе, а му предложи да седнете и да видите финансовите потоци как ще тръгнат. Ти работиш ли, осигуряват ли те на цялата ти заплата, ще имаш ли добро майчинство? Неговите доходи как са, оправяте ли се с парите? Има ли кой да поеме бебето, ако се наложи финансово да се върнеш на работа след първата година? Има ли откъде да вземете някои от основните неща за начало - колички, кошари - ако имате близки с пораснали бебета, може да дадат едно рамо.
Ей такива неща ги вълнуват мъжете като разберат, че ще стават бащи, хеле пък непредвидено.

Дев, такъв капан се сещам само мъжа й как може да спретне, за жената не знам. В общия случай, такива "грешки" стават като мъжа реши, че е голям мъж, кондом не му трябва, той ще я "пази", споко, нали, мъж е, знае кога да бЕга. Да бе.

# 14
  • Мнения: 11
Ама какво се прави в тази ситуация , когато иска - не иска , бременността вече е факт?
Момичетата я посъветваха , да не убива така желаното от нея дете , защото бащата не е готов , а да го освободи от отговорност и да го гледа сама , щом толкоз не иска и толкоз не е готов.

Вече  решението е на момичето , дали е готова да роди ,  с риск да остави детето без баща.

Аааааа това вече тука е една толкова широка и толкова дискусионна тема, че винаги съм се карал с жените и като се замисля май няма решение и няма верен отговор. И всеки си знае неговото.

Дев, тези "капани" не са така лесни, само да те "светна" или мъжа  сам си го слага в капана или е мноу прост. НЕма такива сама забременях докато ти невино спеше и ти откраднах един спераматозоид. Grinning
Така че "тя ме излъга и сега ме изнудва", си е до акълът на мъжа /като си няма такъв няма кой да му даде/. Простият можеш да подлъжеш , но глупака не е нужно , той изначално си е излъган. Та к`ви капани, к`ви 5 лв.?!? Погрешната представа , че е задача на жената да се пази от бременност  води до подобни умотворения, напротив всеки трябва да се пази от такава, за да няма - ама ти ме излъга и аз сега не съм готов. ooooh! Tired

Айде бе...Нали знаеш че какво казва теорията и какво показва практиката понякога са две коренно различни неща ooooh! Outta Joint Thinking Найш колко приятели им спретнаха свирепо курпкапанче само и само да ги вържат, кифлите да останат в София щото иначе им беха дигнали мерника за еднпосочен към село и т.н. Сценарият "Празни брато, аз съм на хапчета" и после "Упс,миличко...ми аз си си забравих на пианото у нас една седмица и то сега стана така че..." е само върха на сладоледа. Знам случаи дори в които една змия за пред гаджето си пиеше некви хомепатични лайна а му разправяше че са анти-бебе хапчета. Така че балъци за преебаване винаги ще има, па хеле жените каквито сте гениални в машинациите...не ви е особено трудно Sick

# 15
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Хехе, то тва секса с презерватив за нищо го немате, бре! Как ще легне с няква един или няколко пъти, че и ще й повярва, че била на хапчета? Ми ако е болна от нещо или той е болен? Бременността песен ще им се види тогаз. Ама като кефът на малката глава надделява над акъла на голямата, така ще е. Много точно се изрази, Дев - балъци са. И такива си заслужават това, което им се случва. Ако разсъждаваха малко повече, нямаше да изпадат в такива положения. Както са казали хората - разумът трябва да надделява във всичко. Това е.

# 16
  • Мнения: 755

Айде бе...Нали знаеш че какво казва теорията и какво показва практиката понякога са две коренно различни неща ooooh! Outta Joint Thinking Найш колко приятели им спретнаха свирепо курпкапанче само и само да ги вържат, кифлите да останат в София щото иначе им беха дигнали мерника за еднпосочен към село и т.н. Сценарият "Празни брато, аз съм на хапчета" и после "Упс,миличко...ми аз си си забравих на пианото у нас една седмица и то сега стана така че..." е само върха на сладоледа. Знам случаи дори в които една змия за пред гаджето си пиеше некви хомепатични лайна а му разправяше че са анти-бебе хапчета. Така че балъци за преебаване винаги ще има, па хеле жените каквито сте гениални в машинациите...не ви е особено трудно Sick

Е...  от главата си пати, т.е. както писах няма такъв капан, сами си го правят. Така че хич и не ги съжалявам такива льольовци... Глупака от глупащината си пати. Няма как да влезеш в капан, ако сам не се нахендриш в него. Ареее некоя си му била виновна , че някакъв е@льо не се е погрижил сам за себе си. Пълни малоумници, баш това си заслужават. Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 11
Брех,брех,брех...Защо ли не очаквах друг отговор...Сефте да ви проработи женската солидарност...Уекинко ми стана гнусно,но нейсе...то манипулацията нали си е втора природа...А втора ли казах ooooh! Outta Joint Да не се чудите тогаз защо все по често като дадете отпред ви го отмааваме отзад...Предпазни мерки...кво да прайш Thinking Party

# 18
  • Мнения: 755
Брех,брех,брех...Защо ли не очаквах друг отговор...Сефте да ви проработи женската солидарност...Уекинко ми стана гнусно,но нейсе...то манипулацията нали си е втора природа...А втора ли казах :ooooh: Outta Joint Да не се чудите тогаз защо все по често като дадете отпред ви го отмааваме отзад...Предпазни мерки...кво да прайш Thinking Party

хехе що ли не учудвам ,че обичате да се изживявате като вечно прецакани, милите те , после що някои жени подхождат към вас като към деца. Много удобно, и по-лесно разбира се.
Това да си тъп не е полово диференцирано, но по-лесно е да се обвини- м, да.

# 19
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Еееееее, Дев, неподготвен се изказа тук. Бих казала само едно - всеки си плаща за гяволъците. Ще ми каже, че пиела хапчета и аз ще повярвам ей така, щот съм добра и наивна. Айде бе! Искаш да чукнеш нещо, ма не щеш бебе? Тогава недей разчита на приказки, ами си вземи сам мерки, че да не рИвеш после колко гадни били жените, че те преметнали.  Ми ако не позволиш, няма да те преметнат. И бебето е за предпочитане пред други неща, които могат да се случат.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
30 годишен с такава реакция  Naughty
разбирам мъж около 25 да има такива реакции, но човек в 5 годишна връзка да се прави на изненадан, ами той какво очаква, само секс ли? пожелавам му дъщеря на този човек да разбере след време някои неща.

Според мен е бил наясно със свършването си, следователно щом реагира така е свършил за удоволствие и се е надявал да "не е хванало", имал си е едно наум този човек и хич не е изненада за него.

И какво ако си с него и решите да запазите детето, мен би ме глождило с години как не го е искал и вече като е баща и си гледа детето (живот и здраве) ще се сещам какво ми е казал и ще си поглеждам детето с тези спомени, егати!  ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 485
Девиатор  що за човек си ти?!?! Момичето е поставено в една сериозна ситуация, а ти сипеш обвинения, че един вид тя си била виновна, да го остави намира да си живее живота. Само, че очевидно момичето е много по-зряло и отговорно от приятеля си на 30, след като може да поеме ангажимента да отгледа детето си сама.
Само да те попитам като едни мъж живее с дадено момиче и тя му готви, пере, чисти и т.н, за да му е на него му е хубаво, тя според теб какво очаква. Цял живот да му гадже, за да му е на наго кеф? Или пък се предполага, че когато една връзка върви нормално, следващата стъпка е съвместен животи и после брак (според предпочитанията с или без) и дете/деца. Ако не искаш ангажимент не живееш на семейни начала. Ако не искаш дете- ползваш предпазни средства. Грешки се случват и последствията се понасят- и за двете страни важи.
Цинизма ти е завиден, за съжаление на мен не си ми забавен, само ме огорчава, че имам мъже като теб  Sick

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Ама какво се прави в тази ситуация , когато иска - не иска , бременността вече е факт?
Момичетата я посъветваха , да не убива така желаното от нея дете , защото бащата не е готов , а да го освободи от отговорност и да го гледа сама , щом толкоз не иска и толкоз не е готов.

Вече  решението е на момичето , дали е готова да роди ,  с риск да остави детето без баща.

Аааааа това вече тука е една толкова широка и толкова дискусионна тема, че винаги съм се карал с жените и като се замисля май няма решение и няма верен отговор. И всеки си знае неговото.

Дев, тези "капани" не са така лесни, само да те "светна" или мъжа  сам си го слага в капана или е мноу прост. НЕма такива сама забременях докато ти невино спеше и ти откраднах един спераматозоид. Grinning
Така че "тя ме излъга и сега ме изнудва", си е до акълът на мъжа /като си няма такъв няма кой да му даде/. Простият можеш да подлъжеш , но глупака не е нужно , той изначално си е излъган. Та к`ви капани, к`ви 5 лв.?!? Погрешната представа , че е задача на жената да се пази от бременност  води до подобни умотворения, напротив всеки трябва да се пази от такава, за да няма - ама ти ме излъга и аз сега не съм готов. ooooh! Tired

Айде бе...Нали знаеш че какво казва теорията и какво показва практиката понякога са две коренно различни неща ooooh! Outta Joint Thinking Найш колко приятели им спретнаха свирепо курпкапанче само и само да ги вържат, кифлите да останат в София щото иначе им беха дигнали мерника за еднпосочен към село и т.н. Сценарият "Празни брато, аз съм на хапчета" и после "Упс,миличко...ми аз си си забравих на пианото у нас една седмица и то сега стана така че..." е само върха на сладоледа. Знам случаи дори в които една змия за пред гаджето си пиеше некви хомепатични лайна а му разправяше че са анти-бебе хапчета. Така че балъци за преебаване винаги ще има, па хеле жените каквито сте гениални в машинациите...не ви е особено трудно Sick

избива на личен опит.
такива балъци "от София" или самите те са си от село или са страшно невидели женско, та да ги мотаят така!

човек, който не желае бебе, не се празни, където стават бебета! хапчетата, кондомите и т.н нямат 100% сигурност, така, че мъжете си преценят риска, винаги има вероятност. могат да ползват и друго място като държат да е "вътре"  Laughing

# 23
  • Мнения: 11
Еееееее, Дев, неподготвен се изказа тук. Бих казала само едно - всеки си плаща за гяволъците. Ще ми каже, че пиела хапчета и аз ще повярвам ей така, щот съм добра и наивна.

Мисиуш ли? И за да се върнем към конкретиката на случката тук, тук говори не за излашкване с некоя си от купона, а за 5 годишна връзка, нали така? Е не се ли предполага,че за тия 5 години би следвало да се развие нещо наречено "доверие" и като ми каже че взима хапчета, това реално да е така. Или викаш Сомбре поне вие жените взаимно си се знаете що за стока сте , доверие никога нали? Връзвай си ти гащите да ти е мирна главата...Ама и тва не е оправия щото оная насреща ти вика "Ауууу ма ти ми нямаш доверие,начи не ме обичаш". И ский кво става после... ooooh! ooooh! ooooh!


30 годишен с такава реакция  Naughty
разбирам мъж около 25 да има такива реакции, но човек в 5 годишна връзка да се прави на изненадан, ами той какво очаква, само секс ли? пожелавам му дъщеря на този човек да разбере след време някои неща.
Недей кълна така щото тва се връща. Ще имаш един ден син,некоя ще му скрои и шапка и ще те питам тогава кво ще пропееш. Tired Outta Joint

Девиатор  що за човек си ти?!?! Момичето е поставено в една сериозна ситуация, а ти сипеш обвинения, че един вид тя си била виновна, да го остави намира да си живее живота. Само, че очевидно момичето е много по-зряло и отговорно от приятеля си на 30, след като може да поеме ангажимента да отгледа детето си сама.
Само да те попитам като едни мъж живее с дадено момиче и тя му готви, пере, чисти и т.н, за да му е на него му е хубаво, тя според теб какво очаква. Цял живот да му гадже, за да му е на наго кеф? Или пък се предполага, че когато една връзка върви нормално, следващата стъпка е съвместен животи и после брак (според предпочитанията с или без) и дете/деца. Ако не искаш ангажимент не живееш на семейни начала. Ако не искаш дете- ползваш предпазни средства. Грешки се случват и последствията се понасят- и за двете страни важи.
Цинизма ти е завиден, за съжаление на мен не си ми забавен, само ме огорчава, че имам мъже като теб  Sick

Човек реалист, уважаема. Извините ме не хлипам от умиление пред всяка китка дето вече й се привиждат пухени човечета в розово. Била зряла викаш? На приказки е лесно априори да "поеме ангажимента да отгледа детето си сама". А после практиката се окаже по-сурава?
По твоята логика "обществения договор" на ниво междуполови отношения е "аз му чистя,готвя и пера, той ми прай дети и ми го гледа". Така ли? Е що за еснафски бартер е това? Кога ще се отърсите от тоя патриархален шаблон? И докога с тва предначертание "нормална връзка" дето всичко върви по план-график и видиш ли ако някой етап някакси не съвпадне с личните ти виждания за собствения ти живот, веднага те обявяват за нечовек. Цъ-цъ-цъ...И знам че в един идеален за вас свят мъжете са безмозъчни придатъци дето винаги казват "Да мило",обаче Welcum to reality Hug

избива на личен опит.
такива балъци "от София" или самите те са си от село или са страшно невидели женско, та да ги мотаят така!

човек, който не желае бебе, не се празни, където стават бебета! хапчетата, кондомите и т.н нямат 100% сигурност, така, че мъжете си преценят риска, винаги има вероятност. могат да ползват и друго място като държат да е "вътре"  Laughing

Нарича се "емпиризъм",драга... Нещата от живия живот...Същото съм го виждал и на гз на чужденци, ако това те успокоява, ама айде да речем те  не са били подготвени за мурафетите на местните прелестници. В крайна сметка за едно си права - съдбата на давещите се е в ръцете на самите даващи се...За тва не се чудете на все по-нарастващият брой теми "Останах сама в лодката" Crossing Arms Thinking

# 24
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Еееееее, Дев, неподготвен се изказа тук. Бих казала само едно - всеки си плаща за гяволъците. Ще ми каже, че пиела хапчета и аз ще повярвам ей така, щот съм добра и наивна.

Мисиуш ли? И за да се върнем към конкретиката на случката тук, тук говори не за излашкване с некоя си от купона, а за 5 годишна връзка, нали така? Е не се ли предполага,че за тия 5 години би следвало да се развие нещо наречено "доверие" и като ми каже че взима хапчета, това реално да е така. Или викаш Сомбре поне вие жените взаимно си се знаете що за стока сте , доверие никога нали? Връзвай си ти гащите да ти е мирна главата...Ама и тва не е оправия щото оная насреща ти вика "Ауууу ма ти ми нямаш доверие,начи не ме обичаш". И ский кво става после... ooooh! ooooh! ooooh!


Като е за петгодишна връзка, момкото да се е усетил момата верно ли пие хапчета или не. Още от началото. Аз доверието не го свързвам с това, дали да се доверя някому да ме пази или не. Такива неща не стоят на дневен ред - казала съм, че не искам дете, той го знае. Той е казал, че не иска - аз го знам. И съответно намираме начини за предпазване. Не да се лъжем кой кво пие и кво си слага. А за думите на оная насреща ти, както си я нарекъл - сериозно почвам да се чудя на що за жени попадате.  Thinking

# 25
  • Мнения: 11
Ни съ чуди а слушай какво ти пее радиото.
Както не изхождай само от себе си,щото ти ако си свестна до тебе има 101-на несвестни. ooooh! Outta Joint

# 26
  • Мнения: 1 485
Девиатор обясни ми с твоя безкраен емпиризъм за теб какво е връзката. Какво получава жената и мъжа, как трябва да се развиват едни отношения? Ти като гледам детенце имаш, а жена? От небето ли паднаха или се случиха постепенно или непоследователно, хаотично, за да не бъде патриархален шаблон???
Това общество май върви към матриархат, защото една жена има силите и смелостта да продължава да се развива като личност, да прави кариера и пак да чисти готви, пере и да си гледа детето/децата и мъжа. Пак казвам като на някой не му отърва тази схема не се набива в нея. Не живееш с жена само, защото така ти е по-удобно. И ако това е еснафски бартер, значи най-вероятно и ти си плод на един такъв.

# 27
  • Мнения: 755


Мисиуш ли? И за да се върнем към конкретиката на случката тук, тук говори не за излашкване с некоя си от купона, а за 5 годишна връзка, нали така? Е не се ли предполага,че за тия 5 години би следвало да се развие нещо наречено "доверие" и като ми каже че взима хапчета, това реално да е така. Или викаш Сомбре поне вие жените взаимно си се знаете що за стока сте , доверие никога нали? Връзвай си ти гащите да ти е мирна главата...Ама и тва не е оправия щото оная насреща ти вика "Ауууу ма ти ми нямаш доверие,начи не ме обичаш". И ский кво става после... ooooh! ooooh! ooooh!



За 5 години не са могли да се разберат кой как и защо... не е истина просто. ooooh! Де ги тия дебили  бе...аз до сега с един подобен не съм се запознала... Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 11
Девиатор обясни ми с твоя безкраен емпиризъм за теб какво е връзката. Какво получава жената и мъжа, как трябва да се развиват едни отношения? Ти като гледам детенце имаш, а жена? От небето ли паднаха или се случиха постепенно или непоследователно, хаотично, за да не бъде патриархален шаблон???
Това общество май върви към матриархат, защото една жена има силите и смелостта да продължава да се развива като личност, да прави кариера и пак да чисти готви, пере и да си гледа детето/децата и мъжа. Пак казвам като на някой не му отърва тази схема не се набива в нея. Не живееш с жена само, защото така ти е по-удобно. И ако това е еснафски бартер, значи най-вероятно и ти си плод на един такъв.

Далеч съм от претенциозността на някои списващи тука да давам универсални житейски формули, хеле па да ги правя общовалидни през личностната си призма. Алабалистиката на теоритическият феминизъм който звучи като мантра вярва ли ти се? Някъде да съм споменал терминът "удобство"? А и да съм плод, значи ли че от мойта семка трябва да пониква същото? Замисли се преди да размахаш пръст... Naughty

# 29
  • София
  • Мнения: 17 278
30 годишен с такава реакция  Naughty
разбирам мъж около 25 да има такива реакции, но човек в 5 годишна връзка да се прави на изненадан, ами той какво очаква, само секс ли? пожелавам му дъщеря на този човек да разбере след време някои неща.
Недей кълна така щото тва се връща. Ще имаш един ден син,некоя ще му скрои и шапка и ще те питам тогава кво ще пропееш. Tired Outta Joint

О, Дев, ако синът ми забремени някоя мома, ще му чукам канчето от тук до Дунав да си поеме отговорността за детето. Да е мислил. С него говоря поне 1-2 пъти годишно за секс и контрацепция откакто е тръгнал на училище, да преговаряме и затвърждаваме. Обаче знам, че се случват такива неща, хеле сега с целия пубертет дето се е ширнал пред него и ще ме прощаваш, ама ако от моят син излезе офертата направи аборт (особено към жената, с която живее), ще си блъскам главата в стената да се питам къде съм сбъркала с него.

# 30
  • Мнения: 11
Много сте отворени...На теория...Ай да не дава Господ да ви стига доглави Praynig Praynig Praynig

# 31
  • София
  • Мнения: 17 278
Не ме познаваш Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 485
Девиатор обясни ми с твоя безкраен емпиризъм за теб какво е връзката. Какво получава жената и мъжа, как трябва да се развиват едни отношения? Ти като гледам детенце имаш, а жена? От небето ли паднаха или се случиха постепенно или непоследователно, хаотично, за да не бъде патриархален шаблон???
Това общество май върви към матриархат, защото една жена има силите и смелостта да продължава да се развива като личност, да прави кариера и пак да чисти готви, пере и да си гледа детето/децата и мъжа. Пак казвам като на някой не му отърва тази схема не се набива в нея. Не живееш с жена само, защото така ти е по-удобно. И ако това е еснафски бартер, значи най-вероятно и ти си плод на един такъв.


Далеч съм от претенциозността на някои списващи тука да давам универсални житейски формули, хеле па да ги правя общовалидни през личностната си призма. Алабалистиката на теоритическият феминизъм който звучи като мантра вярва ли ти се? Някъде да съм споменал терминът "удобство"? А и да съм плод, значи ли че от мойта семка трябва да пониква същото? Замисли се преди да размахаш пръст... Naughty

Не те карам да даваш общовалидни примери. Питам те как си го направил това дете, с каква жена. Какво излезе от твоята семка? Както аз говоря за нещата, в които вярвам и които се случват около мен, така те моля и ти да го направиш. Ако вярваш, че има патриархален шаблон, който по еди каква си причина не е добър и верен. Дай твоя пример, как си изчезнал от него. Лесно се сипят обиди за непознат човек, че сънувала розови бебчета, ама момичето е бременно и решение трябва. Решенията идват, когато хората не бягат от отговорност, няма значение дали след това реалността  е друга. В живота нещата винаги са други, от това което сме си представяли.

# 33
  • Мнения: 135
Дев..не се мъчи баткаа..нема да те разберат.  Wink
И аз бях шашнат кат ми го сервираха това с бременността.. дърпах се здраво.. то беше рев и сълзи но до последно бях непреклонен.. ми само на 22 си бях.  newsm78
Та минаха цели 4 месеца докато я видях с корема..тогава се светнах че без това дете няма начин да живея пълкоценно.
Дали съм сбъркал или не, не знам точно кво се промени, само знам че не съжалявам за нищо.
И към авторката ...дай му малко време.. пък после решавай накъде.. и в никакъв случай не насилвай нещата..това е бич за мъжете...  Peace

# 34
  • Мнения: 755
Дев..не се мъчи баткаа..нема да те разберат.  Wink
И аз бях шашнат кат ми го сервираха това с бременността.. дърпах се здраво.. то беше рев и сълзи но до последно бях непреклонен.. ми само на 22 си бях.  newsm78
Та минаха цели 4 месеца докато я видях с корема..тогава се светнах че без това дете няма начин да живея пълкоценно.
Дали съм сбъркал или не, не знам точно кво се промени, само знам че не съжалявам за нищо.
И към авторката ...дай му малко време.. пък после решавай накъде.. и в никакъв случай не насилвай нещата..това е бич за мъжете...  Peace


Ми де спа , че не си тури презерве, бре, че и после си си докарал рев и тръшкане. ЩотУ нали си наясно , че тя ти го сервирала , ама ти си си го сготвил... ей ама като се започне така...няма мисъл,  правим грешки , пък после друг ни бил виновен. Няма да мрънкаш, всяко нещо си има цена, нали знаеш?  Laughing
Няма как да те разбера, аз съм жена , като не искам да забременея взимам необходимите мерки - връчвам презерватив и няма мЪ не искам... като не искат после да не се чудят що така са ги изненадали, милите невинни те капани им правят... да не сте деца бе?!? ooooh!

На тази тема съм много брутална, защото не мога да понасям такива оправдания /за всеобщо съжаление обаче нямам личен опит - както някои би предположил/, защото видиш ли самият човек не е помислил о време.  Няма какво да обвинявате жените, може да е всякаква кучка /по принцип пиша/ и да иска да ви прецака,  ако сам не се опазиш няма как да разчиташ , че тя ще се пази заради теб, особено, ако не иска, нали? Нооо после пак вас прецакали, ми смешно е, големи хора, за секс готови , пък за друго не.... Whistling

п.п. за сведение на възмутеното мъжко съфорумство - нямам личен опит  по темата , но имам непреклонно мнение и позиция. Личният ми опит е в друга посока т.е.  аз не бях готова и се наложи да ме убедят, че е редно да забременея и успяха - благодаря за което. Grinning Дори прецакана не се чувствам. Grinning

Последна редакция: чт, 19 яну 2012, 06:52 от Fortune

# 35
  • Мнения: 135


Няма как да те разбера, аз съм жена , като не искам да забременея взимам необходимите мерки - връчвам презерватив и няма мЪ не искам...


Фъртунетова.. изказваш се доста неподготвена в случая.. това че си жена и не можеш ..или не искаш да разбереш.. изобщо..ама изобщо не те оправдава и не става въпрос само за теб а за повечето.. как пък все ний сме ви виновни бре.. как пък една не каза.. ей и тоз го прецаках..въртите сучете все некой ви е виновен..пък мечката - малинарка невинна душица.. ма тя не разбрала.. ма не искала но си свалила гащите.. ма наиш пък как се дърпала горката... ай стига с тез курволетински номерца.. на всяка крачка все едни и същи ги дробите пък после рИвете.

# 36
  • Мнения: 755


Няма как да те разбера, аз съм жена , като не искам да забременея взимам необходимите мерки - връчвам презерватив и няма мЪ не искам...


Фъртунетова.. изказваш се доста неподготвена в случая.. това че си жена и не можеш ..или не искаш да разбереш.. изобщо..ама изобщо не те оправдава и не става въпрос само за теб а за повечето.. как пък все ний сме ви виновни бре.. как пък една не каза.. ей и тоз го прецаках..въртите сучете все некой ви е виновен..пък мечката - малинарка невинна душица.. ма тя не разбрала.. ма не искала но си свалила гащите.. ма наиш пък как се дърпала горката... ай стига с тез курволетински номерца.. на всяка крачка все едни и същи ги дробите пък после рИвете.

хах Соте ти или не ме четеш прав текст или само защото лично си "изпатил" го виждаш изкривено. Знам ли... Thinking
Няма как никой никого да прецака, ако човек сам за себе си се погрижи, кое пък е толкова не ясно?
Образът който ми рисуваш, е на  селянчето от долно нанагорнище, което драпа със гз , уста с к`вото може, за да избяга от средата си/да я надскочи/, щОт иска да е по така...
Значи света е голям и различен тази част от жените , които ми ги тикаш като представителна извадка са дори няма и 1/3 от женският свят - сори , но е супер ограничен взор над женската половина. Уж имаш богат опит пък виж к`ви едностранчиви доводи ми вадиш. Laughing
Това все едно аз да ти разказвам, че всеки втори мъж е селски бек... и все този ред на мисли... да не изреждам суперлативи, че пак ще споменете феминизма за по-удобно. Laughing
Виж , ако целиш принципно и целенасочено да опонираш на ССФ - ок, но мен друга ми беше идеята. Все си мисля, че е очевАдна и на черното няма как да се каже бяло.
Та кое ми е неподготвено в случаюя някак не ми стана ясно.

# 37
  • Мнения: 135

хах Соте ти или не ме четеш прав текст или само защото лично си "изпатил" го виждаш изкривено. Знам ли... Thinking
Няма как никой никого да прецака, ако човек сам за себе си се погрижи, кое пък е толкова не ясно?
Образът който ми рисуваш, е на  селянчето от долно нанагорнище, което драпа със гз , уста с к`вото може, за да избяга от средата си/да я надскочи/, щОт иска да е по така...
Значи света е голям и различен тази част от жените , които ми ги тикаш като представителна извадка са дори няма и 1/3 от женският свят - сори , но е супер ограничен взор над женската половина. Уж имаш богат опит пък виж к`ви едностранчиви доводи ми вадиш. Laughing
Това все едно аз да ти разказвам, че всеки втори мъж е селски бек... и все този ред на мисли... да не изреждам суперлативи, че пак ще споменете феминизма за по-удобно. Laughing
Виж , ако целиш принципно и целенасочено да опонираш на ССФ - ок, но мен друга ми беше идеята. Все си мисля, че е очевАдна и на черното няма как да се каже бяло.
Та кое ми е неподготвено в случаюя някак не ми стана ясно.


Не Форти, не се имам за прецакан.. напротив.
Както винаги отнесе темата в шеста глуха.. но що ли се учудвам.. женската еманципация е просто безгранична.
Не забравяй обаче че твоата камбанария не звучи като отсрещната.. при теб нещата стоят по един начин..при мен по съвсем друг..пък при останалите, само те си знаят.
И да Форти.. точно селянчето от Горно Уйно.. от Долно нанагорнище и от де се сетиш.. масово завладя града.. по селските номерца лесно ще ги познаеш.
И понеже влизаш в безмислени противоречия.. да те светна по въпросите с забременяването как стоят нещата.. и не само теб естествено.
Една жена желае ли да забременее.. ще си намери милион начина да го стори.. пък на нас дали ни се иска или не.. вардене няма.  Naughty
Темата обаче е за отговорностите дето все на нас се опитвате да ги прехвърлите.. нали сте слабият пол.. защо пък не... но този така наречен слаб пол е достатъчно хитър за да си получи дължимото.

Написаното не се отнася до авторката на темата.. така че да не се засяга лично!!!  Peace

# 38
  • Мнения: 755

Не Форти, не се имам за прецакан.. напротив.
Както винаги отнесе темата в шеста глуха.. но що ли се учудвам.. женската еманципация е просто безгранична.
Не забравяй обаче че твоата камбанария не звучи като отсрещната.. при теб нещата стоят по един начин..при мен по съвсем друг..пък при останалите, само те си знаят.
И да Форти.. точно селянчето от Горно Уйно.. от Долно нанагорнище и от де се сетиш.. масово завладя града.. по селските номерца лесно ще ги познаеш.
И понеже влизаш в безмислени противоречия.. да те светна по въпросите с забременяването как стоят нещата.. и не само теб естествено.
Една жена желае ли да забременее.. ще си намери милион начина да го стори.. пък на нас дали ни се иска или не.. вардене няма.  Naughty
Темата обаче е за отговорностите дето все на нас се опитвате да ги прехвърлите.. нали сте слабият пол.. защо пък не... но този така наречен слаб пол е достатъчно хитър за да си получи дължимото.




Аааа чакай малко това че някой си не може да откаже или на някого му са слаби ангелите, не значи, че жената е виновна. На който му омекват колената от всичко да се научи да се пази, ако ли не да си носи последствията.
 Кои са ми безсмилените противоречия? Посочи ми смислени тогава. Grinning
Според теб един мъж не може да си опази атрибута от изтърване, защото тя/жената/ ще го подлъже така, че той да забрави да си ползва презерватива ли?  
М, да.

# 39
  • Мнения: 135

Според теб един мъж не може да си опази атрибута от изтърване, защото тя/жената/ ще го подлъже така, че той да забрави да си ползва презерватива ли
М, да.


Уважаема Фъртунетова.. с презерватив се забременява без проблем  Laughing ... некои пък така лесно прихващате.. ако ще и в другата стая да се празним, пак ша фанИте!!!  Joy
Защо ли Форти тъй става  Whistling.. да си тийн възраст да те светвам.. би трябвало да си наясно.
За противоречията има специално място на което мога да се изкажа без цензура.. така че заповядай!!!!  Whistling

# 40
  • Мнения: 755

Според теб един мъж не може да си опази атрибута от изтърване, защото тя/жената/ ще го подлъже така, че той да забрави да си ползва презерватива ли
М, да.


Уважаема Фъртунетова.. с презерватив се забременява без проблем  Laughing ... некои пък така лесно прихващате.. ако ще и в другата стая да се празним, пак ша фанИте!!!  Joy
Защо ли Форти тъй става  Whistling.. да си тийн възраст да те светвам.. би трябвало да си наясно.
За противоречията има специално място на което мога да се изкажа без цензура.. така че заповядай!!!!  Whistling

хехе хайде сега, като нямаш довод друг -това пък. Ок.
Приеми , че съм тийн ай светни ме. Flutter
Защото аз от тази си възраст ползвам по предназначение презервативи с партньори пък веднъж не е имало издънка. Дори и от спукан такъв има начин да се предотврати нежелана бременност. Твоето си е чисто оправдание за немърливост. Лесното прихващане,  не става от въздуха обаче. Или ползваме кондомите по различен намин? Laughing

# 41
  • Мнения: 1 726
Уважаема Фъртунетова.. с презерватив се забременява без проблем  Laughing ... некои пък така лесно прихващате.. ако ще и в другата стая да се празним, пак ша фанИте!!!  Joy
Защо ли Форти тъй става  Whistling.. да си тийн възраст да те светвам.. би трябвало да си наясно.

Значи един мъж трябва да е съвсем наясно, че щом има секс има възможност да се получи бебе, хайде да е тийн да му се обяснава, ама на мъж newsm78

А момичето от темата да помисли дали иска бебето в случай, че бащата така и не го поиска и ще има ли помощ за отглеждането.

# 42
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Това, че жената е създадена, за да може да забременява, не означава, че тя е виновна, ако това се случи. Секс се прави от двама (изключвам оргиите  Mr. Green) и съответно двамата трябва да поемат отговорност за предпазване от нежелана бременност. Всичко останало са оправдания и набеждавания. Познавам жени, вързали мъже, познавам и мъже, вързали жени по този начин. Изключително страхлива, подла и егоистична постъпка. Дават ли си сметка тези хора на каква база после ще градят отношения, създадени на базата на долна измама?
Случаите, при които случайно е станало това, са малко по-различни. И въпреки това би трябвало партньорите да бъдат подготвени и да бъдат единодушни как ще действат оттук нататък. Обвинения и оправдания не помагат - отговорност носят и двамата, въпреки че събитието е случайно. Иначе има средство за 100-процентова гаранция за предпазване от бременност - лимонадка. Като във вица:
Отиват момче и момиче при лекар и казват:
- Докторе, искаме да правим секс, ама не щем бебе. Препоръчайте някакво сигурно средство.
- Лимонада.
Споглеждат се момичето и момчето и питат:
- Ама преди или след?
Отговор:
- Вместо!
 Party Grinning

# 43
  • Мнения: 135

Значи един мъж трябва да е съвсем наясно, че щом има секс има възможност да се получи бебе

На една жена също трябва да и е ясно.. дори в по крехка възраст, майка и би трябвало да и обясни някои неща.. но май първо мислите с онез си работи.  Whistling

Форти.. казах ти къде можем да продължим спора.. тук не е най подходящото място!!!  Peace

# 44
  • Мнения: 1 726

Значи един мъж трябва да е съвсем наясно, че щом има секс има възможност да се получи бебе

На една жена също трябва да и е ясно.. дори в по крехка възраст, майка и би трябвало да и обясни някои неща.. но май първо мислите с онез си работи.  Whistling


Естествено, но то се вижда кой с какво мисли

# 45
  • Мнения: 135

Естествено, но то се вижда кой с какво мисли

Тъй си е.. младостта не прощава.. дет се казва..дрислив зор не чака!!!  Mr. Green

Сомбрее.. точно си описала ситуациите.. но хубавите работи стават много бързо..пък кой ти мисли за последствията в таквиз моменти!!!  Laughing
Те дърти мъже пропадат в блатото.. та кво да кажем за по младите..  Laughing

# 46
  • Мнения: 755

Естествено, но то се вижда кой с какво мисли

Тъй си е.. младостта не прощава.. дет се казва..дрислив зор не чака!!! Mr. Green

Сомбрее.. точно си описала ситуациите.. но хубавите работи стават много бързо..пък кой ти мисли за последствията в таквиз моменти!!! Laughing
Те дърти мъже пропадат в блатото.. та кво да кажем за по младите..  Laughing

хаха можело значи, но трЕбваше Сомбре да ти "преведе" Мнението ми се покрива с това на Сомбре. Май нещата изкристализираха и всичко  е ясно , нали? Laughing Това имах предвид и аз, но незнайно що ти виде друго в постовете ми... инак си избачка почерка де Hug - върна ме в тийн годините, де да беше истина. Grinning

# 47
  • Мнения: 12
благодаря за мненията уважавам това че писахте въпреки че прочетох и доста обиди (те си знаят защо са го написали все пак всеки има мнение) но аз лично не се смятам за ДЕБИЛ както прочетох в един коментар но няма значение  #Crazy може би не трябваше да я пускам тази тема но исках да видя и мнението може би на жени минали през това да ме посъветват те как са постъпили а някой хора го обърнаха на междуполова омраза (обръщам се специално към един от писалите тук който като гледам и той има ДЪЩЕРЯ следователно има и жена която е родила детето,но само не ми стана ясно щом ние жените сме такива злобни к...и как по дяволите този човек има семейство????????????????????????????????????????????)  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 48
  • Мнения: 135

 (обръщам се специално към един от писалите тук който като гледам и той има ДЪЩЕРЯ следователно има и жена която е родила детето,но само не ми стана ясно щом ние жените сме такива злобни к...и как по дяволите този човек има семейство????????????????????????????????????????????)  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Уточни се..че пък аз имам тамън две щерки.. така че уточни се кой имаш предвид???  newsm78

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641

30 годишен с такава реакция  Naughty
разбирам мъж около 25 да има такива реакции, но човек в 5 годишна връзка да се прави на изненадан, ами той какво очаква, само секс ли? пожелавам му дъщеря на този човек да разбере след време някои неща.
Недей кълна така щото тва се връща. Ще имаш един ден син,некоя ще му скрои и шапка и ще те питам тогава кво ще пропееш. Tired Outta Joint


не те разбрах?!
мъжът казва на жена си да прави аборт,пожелавам му, а не го кълна (ти прокълнат ли се имаш с дъщеря си?) дъщеря чисто сърдечно, за да стане Човек, може би.  Naughty

аз не съм "скроила шапка", затова не виждам твоята причина ти да ми пожелаваш нещо?!
ами пожелай го на авторката на темата, "драги", щом според теб такъв е случаят, дийл   bouquet

и не забравяй, има и нормални жени, които раждат деца на нормални мъже и всичко е точно, няма война между двата пола, скроени номера, балъци, лъжи, прикрити действия и т.н   Heart Eyes

# 50
  • bulgaria
  • Мнения: 309
благодаря за мненията уважавам това че писахте въпреки че прочетох и доста обиди (те си знаят защо са го написали все пак всеки има мнение) но аз лично не се смятам за ДЕБИЛ както прочетох в един коментар но няма значение  #Crazy може би не трябваше да я пускам тази тема но исках да видя и мнението може би на жени минали през това да ме посъветват те как са постъпили а някой хора го обърнаха на междуполова омраза (обръщам се специално към един от писалите тук който като гледам и той има ДЪЩЕРЯ следователно има и жена която е родила детето,но само не ми стана ясно щом ние жените сме такива злобни к...и как по дяволите този човек има семейство????????????????????????????????????????????)  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Деви ли имаш предвид Laughing Това, че е татко не означава, че живее с майката на детето си. Нали и тя е от онези дет спрягат "куркапани"...хубаво, хубаво....ма в крайна сметка тя излиза по-умната щот е вързАла софиянеца, има прекрасна дъщеря, издръжки и т.н.
Деви, кофти е да се чувстваш преебан, но това не те прави невинен, а и съм сигурна, че не съжаляваш, нали така?

# 51
  • Мнения: 755

30 годишен с такава реакция  Naughty
разбирам мъж около 25 да има такива реакции, но човек в 5 годишна връзка да се прави на изненадан, ами той какво очаква, само секс ли? пожелавам му дъщеря на този човек да разбере след време някои неща.
Недей кълна така щото тва се връща. Ще имаш един ден син,некоя ще му скрои и шапка и ще те питам тогава кво ще пропееш. Tired Outta Joint


не те разбрах?!
мъжът казва на жена си да прави аборт,пожелавам му, а не го кълна (ти прокълнат ли се имаш с дъщеря си?) дъщеря чисто сърдечно, за да стане Човек, може би.  Naughty


и не забравяй, има и нормални жени, които раждат деца на нормални мъже и всичко е точно, няма война между двата пола, скроени номера, балъци, лъжи, прикрити действия и т.н   Heart Eyes

Те на забравят, дори напротив знаят го, но считат за нужно тук само това да изтъкват, защото смятат , че ССФ е чиста кучка. Все пак мъж в дамски форум , ако не се поотърка с потребителките ... кой друг.
Общо взето пускат пиперливи музи, за да си зяпат сеир. Е в повечето случаи си го получават - сеира де. Мъже клюкарки. Няма лошо, аз също съм клюкарка. Hug

# 52
  • Мнения: 142
Я стига сте спорили - детето е виновно

# 53
  • Мнения: 12
sote-full в никакъв случаи нямам предвид теб до колкото прочетох и теб така са изненадали и се радвах като прочетох че си осъзнал че това е невероятно щастие и сега си гледаш дечицата и им се радваш пожелавам ти да са живи и здрави и много много да те радват защото един ден те ще са твоята упора в живота Hug казах това заради тоз така наречен ДЕВ мисля че беше нищо лично към него но мнението му за жените и децата мнооооооогоооооо ме изненада при положение че тои самия има дете и следователо това дете има и майка едва ли е паднало от небето newsm78 и също така ми е много интересно какво ли се е случило с този човек че да е изпълнен с толкова омраза вместо да се радва на живота и на прекрасното си дете newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 54
  • София
  • Мнения: 17 278
Добре де, Ади, какво стана в крайна сметка? Презерватива ли забравихте, с хапчета ли го излъга, той ли е оплескал работата като не се е дръпнал навреме?
И какво ще правите сега?

# 55
  • Мнения: 135
sote-full в никакъв случаи нямам предвид теб до колкото прочетох и теб така са изненадали и се радвах като прочетох че си осъзнал че това е невероятно щастие и сега си гледаш дечицата и им се радваш пожелавам ти да са живи и здрави и много много да те радват защото един ден те ще са твоята упора в живота Hug казах това заради тоз така наречен ДЕВ мисля че беше нищо лично към него но мнението му за жените и децата мнооооооогоооооо ме изненада при положение че тои самия има дете и следователо това дете има и майка едва ли е паднало от небето newsm78 и също така ми е много интересно какво ли се е случило с този човек че да е изпълнен с толкова омраза вместо да се радва на живота и на прекрасното си дете newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Благодаря ти adita!!!  Hug
Относно Дев.. не съдете човека без причина..помислете само пък той колко е огорчен за да стигне до тези изводи.. мога да твърдя че е супер пич.. душата обаче му е наранена.. и той дава мило и драго за детето си.. така че не го съдете!!!  Peace

# 56
  • Мнения: 408
Adita, кажи ни какво се случи? има ли някакъв напредък с приятеля ти?

# 57
  • Мнения: 10

Относно Дев.. не съдете човека без причина..помислете само пък той колко е огорчен за да стигне до тези изводи.. мога да твърдя че е супер пич.. душата обаче му е наранена.. и той дава мило и драго за детето си.. така че не го съдете!!!  Peace

sote, много си прав брат beer... познавам не малко приятели, паднали в жертва не селски невести Tired
Обикновено като видят по-оборотен пич, пък на всичко отгоре и с имот У София, правят всевъзможни въртели (уж са прекрасни домакини, искат да осъществят всяка твоя мечта, включително креватна), само и само да го омотат...
и в два от случаите, които познавам, щото на една селска невеста не й стига покорената жертва и вече home, sweet home SOFIA, си водят и селски лИбовници, а децата или ги влачат заедно с тях и съответно като се разреват получават вместо внимание шамар и влачене за ръката, или ги тръсват на някоя удобна баба...

Случаят тук може да не е такъв, авторката да не го приема лично, ако не е така   bouquet, но ако иска повече подкрепа и по-малко оф топик, да каже как е станало...

# 58
  • Мнения: 142
Тя още в първия пост е казала, че тя от София е отишла "на село"
Ма то ще се окаже, че Вие мъжете сте големи шматки, коя как ви хване, Ви краде сперматозоидите и имотите.....

# 59
  • Мнения: 10
Тя още в първия пост е казала, че тя от София е отишла "на село"

Така е, но не значи, че не е решила, че иска нещо по-сериозно и не е "забравила" някое хапченце...
Разбира се може въобще да не е така, за което отново   bouquet на авторката, просто не е уточнила как е станало, а липсата на информация поражда предположения  newsm78

# 60
  • Мнения: 11
sote-full в никакъв случаи нямам предвид теб до колкото прочетох и теб така са изненадали и се радвах като прочетох че си осъзнал че това е невероятно щастие и сега си гледаш дечицата и им се радваш пожелавам ти да са живи и здрави и много много да те радват защото един ден те ще са твоята упора в живота Hug казах това заради тоз така наречен ДЕВ мисля че беше нищо лично към него но мнението му за жените и децата мнооооооогоооооо ме изненада при положение че тои самия има дете и следователо това дете има и майка едва ли е паднало от небето newsm78 и също така ми е много интересно какво ли се е случило с този човек че да е изпълнен с толкова омраза вместо да се радва на живота и на прекрасното си дете newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Благодаря ти adita!!!  Hug
Относно Дев.. не съдете човека без причина..помислете само пък той колко е огорчен за да стигне до тези изводи.. мога да твърдя че е супер пич.. душата обаче му е наранена.. и той дава мило и драго за детето си.. така че не го съдете!!!  Peace

Хахаааааа...! Enough about me,lets talk about...life Party Mr. Green Тенкю Соте, но нека да не спамим  жизнеутвърждающата тема с нескромната ми личност. Поне "фенската" ми маса нараства. То па човек да не им хвърли една разнополюсна провокация начи Mr. Green Sunglasses Sunglasses
И както пее Едит Пиаф.. Noooooooo ...riendo rieeeeeeeeen...и няма как...Това е урок...И още нещо Praynig

# 61
  • Мнения: 863
      При моето първо забременяване таткото каза, че не е готов все още за дете.Ми ревах, страдах, болеше ме, не исках аборт, и в крайна сметка реших, че и аз не съм готова.Исках да следвам, и не исках да вися на вратовете на родителите си.Направих аборт.След година и половина се оженихме, и направихме дете вече съвсем съзнателно.Тоест, той вече го искаше.Е, бях студентка, но вече имах неговата подкрепа.
      Тоест извода е, че не винаги това, че мъжът не е готов в момента значи, че никога няма да е готов.
     

# 62
  • The wild, wild west
  • Мнения: 146
А той има ли план как да стане по-добре с парите или да промени каквито там са му възраженията?

# 63
  • Мнения: 11
А той има ли план как да стане по-добре с парите или да промени каквито там са му възраженията?

Ти какво би предложила? newsm78 Money

# 64
  • София
  • Мнения: 377
   Да се включа.
Според мен са нужни разговори на 4 очи. Големи зрели хора сте, всичко е в диалога. Нека той да обясни какви са неговите притеснения. И вземете най-разумното решение за двамата т.е. тримата.

И нещо да попитам, защо авторката не сподели какво се случва при тях, а само ни подхвърли темата и ние си разнищваме и предполагаме.

# 65
  • Мнения: 16
интересна тема с интересни и впечатляващи мнения ....както и да е...тъй като авторката я няма ,мен лично ме интересуваше друг въпрос,но ми излезе тази тема,за това ще си задам въпросът тук...дано някой да отговори та да се успокоя..(или да ми покаже друга тема по-подходяща)...аз съм бременна в 8 месец..живея в чужбина със съпругът ми...той работи по цял ден и аз умирам от страх,че нямя да се справя да гледам бебето сама...искам да съм най-добрата майка,но как мислите без помощта на баби и лели 6те се справя ли....или съм обречена.????????ако има майки като мен,моля ви пишете ми как се справяте...................................на авторката искам да кажа,че новината за бебе,когато не е планирано шокира не само тати..но и мама...така,4е си иска време да отлежи новината...гледам ,темата е от януари...така,че се надявам сладкото ембрионче да е пораснало...късмет и целувки на всички.......

# 66
  • Мнения: 984
dolcenera имай вяра в себе си  Hug
Аз гледам 2 деца + куче, баща им на работа, най-близките баби са на 300 км и идват 2-3 пъти в годината за по 2 дни на гости /не да помагат/
Не е толкова страшно. Трудно е ако имам да отида на лекар/зъболекар или нещо подобно, където не може с бебето. Тогава таткото се връща по-рано или някоя съседка гледа децата.
Иначе не остава ред за кино/театър, но не ми е проблем... След време ще си наваксам.
Това за най-добрата майка ... невъзможно е. Правя това, което е правилно според мен. Правя и много грешки. Ако слушам бабите в квартала - за нищо не ставам - защо е голо, босо, не му е удобно така, къде сме тръгнали в това време, рано е, късно е и какво ли още не.
Ще се наредят нещата, не се притеснявай. Освен това бебето се променя малко по малко - ще се напасваш с промените. В началото само спи и яде, след време стават дивачета  Heart Eyes
Успех и леко раждане  Hug

# 67
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
И да ти казват, че няма страшно, че ще се справиш, едва ли сега ще им повярваш.
Но когато се роди детето, сама ще се убедиш, че са били прави. Разхождай се, не
си пълни главата с глупости.

# 68
  • Мнения: 16
благодаря ти мила мая за отговора...много ме разсмя с ,,бабите от квартала,,вчера намерих теми озаглавени бебе без баба и дядо..и се оказа,че има доста като нас..и се справят 4удесно...въпрос на организация било..ми да...а на мен точно организацията ми е проблема..но ти си права ,няма какво да се тормозя от сега..те нещата си идват...и се нареждат по естествен път..пък, добра или лоша майка-няма кой знае какъв избор горкото бебе..да са ни живи и здрави и това е...пожелавам ти само щастливи моменти с твоите съкровища...много целувки от мен

# 69
  • Мнения: 16
благодаря и на теб лабрадор...в4ера из4етох доста истории и да ти кажа се успокоих напълно...и след многото примери,сега съм сигурна,4е и да не се справя перфектно...някак си 6те се справя...даже, май,ще ми е по-спокойно сама,отколкото да ги мисля майка ми и свекърва ми-хихи..и двете са капризни като бебета...целувки и на теб

# 70
  • Мнения: 984
Даааа, много е важно тези капацитети да те расмиват, иначе могат много да те сдухат.. Всички знаят по-добре от теб и ти си все в грешка...
Пример от тези дни - влизам в магазин, количката отпред. Понеделник - защо си го оставила на слънце, ще слънчаса. Втоник - защо е под дървото, ще падне нещо в количката. Е какво да правя  Joy
Ако е с обувки - защо си лапа мръсните обувки, ако е без - защо е босо.
Няма угодия, а и не е нужно. Имай вяра в себе си. Нужно ти е единствено одобрението на таткото. Другите не са важни  Hug
А да, родните баби. Нашите в началото все да си кажат. Едната опелете вълнена пелена за юли месец, завиваха бебето на 30+ градуса и затваряха прозореца, че имало течение  ooooh! . Желязната реплика е - педиатърът така каза  Mr. Green
Чака те нещо прекрасно - наслаждавай му се, не си търси грешки.

# 71
  • Мнения: 8 214
Цитат
toi na 30g smqtam 4e ve4e ni e vreme /osobeno na nego/

Това, че ти смяташ, че ви е време, че и на него, не е ли малко прекалено. Трябваше да го решите заедно, за да не ревеш сега тук. Все едно мъжът  ми да реши, че ми е време да ставам майка и да ме забремени без мое знание и желание.

Единствения съвет, който мога да ти дам е да го оставиш да свикне с мисълта, в тази ситуация нямаш печеливш ход.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 734
Хм, прилагам личен опит. И аз така реших, че много искам дете преди време и го убедих, въпреки доводите му за пари, липса на стабилност, жилище и т.н. Съгласи се, Мека Мария си е той, а може би трябваше да е по-твърд тогава. Разбира се, обожавам детето ни, но с ръка на сърцето си признавам, че не му беше времето тогава и трябваше да изчакаме по-стабилен период за нас. И аз прилагах абсолютно същите доводи- че нещата все някак ще се наредят, че родителите ще помагат и т.н. От позицията на времето ти казвам- не лежи на тази кълка. Ако не сте достатъчно стабилни, имай предвид, че наистина е много трудно и романтичната представа за семейство и бебе не е това, което си мислиш сега...

# 73
  • Мнения: 16
пък моето лично мнение е ,че ако чакаме стабилност в икономически план...тогава абсолютно ще спре раждаемостта...защтото моята прогноза е ,че нещата в бг никога няма да се оправят...от друга страна,е важно колко си морално зрял за една такава важна крачка в живота ти...аз направих другата грешка-да из4аквам подходящият момент,който все не идва6е....докато не стана прекалено късно за мен...не ме питайте през какво минах и как забремениах..гонейки последният влак с последните ми яицеклетки...както и да е...тука про4етох и мнения на ,,мъже,,,на които бих казала само,че.......ако един мъж не поеме отговорност за собственият си живот и бъдеще...нямя на кои да се сърди за последствията,когато нещата се случат...защото...после тялото си е на6е,и само жената може да ре6и как да постъпи със собственото си тяло и живота в него...единствено жената може да ре6и дали детето и ще расте без или със татко...за това мили мъже не се изисква и законно ва6ето съгласие  за аборт....така,4е вместо да обвинявате жените ,че ви ,,връзват ,,по непочтен начин...помислете за себе си,и слагайте качулчица на безмозъчната главичка....това се отнася и за жените,които им е рано да раждат и не искат да се осакатяват с аборти... казвам това не за да съдя някой,но ако мога да помогна.с моят опит..за6тото умните се учат от гре6ките на другите,....целувки....

# 74
  • Мнения: 4
Да и двамата знаят. Само че явно тя иска, а той не. Като не е искал дете, е можело да не го допусне.
А явно, че го е направил.  Peace

# 75
  • Мнения: 4 569
Първия пост едва го прочетох.
Погледнах че авторката си влиза в профила. Дано се появи да ни каже продължението.
И "каквото сам си направиш, никой друг не може да ти го направи". Би трябвало човек като взима решение за нещо да е подготвен за всякакви ситуации.

# 76
  • Мнения: 16
щом си го иска,дано да си е оставила бебенцето...моя приятелка така направи,...мъжът и си тръгна,но след като тя роди ,явно беше размислил и се върна при тях...сега е най -щастливият татко на света....но за съжаление не всяка история има щастлив край...дано и тази да завърши щастливо...

# 77
  • Мнения: 2
Цинизма ти е завиден, за съжаление на мен не си ми забавен, само ме огорчава, че имам мъже като теб  Sick
newsm10

# 78
  • Мнения: 4
щом си го иска,дано да си е оставила бебенцето...моя приятелка така направи,...мъжът и си тръгна,но след като тя роди ,явно беше размислил и се върна при тях...сега е най -щастливият татко на света....но за съжаление не всяка история има щастлив край...дано и тази да завърши щастливо...

Браво на момичето, показало е характер.   smile3501
Много е важно мъжът да не е притиснат, а да има шанс сам да избере. newsm10

# 79
  • София
  • Мнения: 1 120
Много е важно мъжът да не е притиснат, а да има шанс сам да избере. newsm10
Какво значи притиснат? Някой му е опрял дулото в главата и го е накарал да се изпразни?

# 80
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Много е важно мъжът да не е притиснат, а да има шанс сам да избере. newsm10
Какво значи притиснат? Някой му е опрял дулото в главата и го е накарал да се изпразни?

В такъв момент мъжете не са способни да мислят.

# 81
  • София
  • Мнения: 2 217
Очакванията ни са най-големите ни врагове....
И баналността на точно тези разочарования още стотици години ще трови душите на поколения хора.....

Общи условия

Активация на акаунт