Отговори
# 45
  • Мнения: 18 525
Хахаха Симайчето решила да съблазнява мъжа си hahaha hahaha bowuu Много кеф ми стана като я зави.Тя си мисли,че той не и схваща номерцата. А тая Бану голяма злоба, бе! Не го очаквах от нея, А Зейнеп за първи път ми хареса в тази серия, като изключим първата. Дано Кузей разбере кой му е купил саза. А Хюсеин я пази като доберман.

# 46
  • Мнения: 17
Лудостче, и аз искам такъв син поглед за подпис! Моля!

# 47
  • Мнения: 8 363
Kuzey malko se pozamisli kato vidq razgolenata Simay. Laughing
hahaha hahaha hahaha

Симай какво търсеше при бащата на Зейнеп?

# 48
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Какво каза малката к....ка на Зайнеб не разбрах пффф Емели къде си мила Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 17
Зейнеп и Джемрето малко го разхубавиха. СимайчитУ -  шок и ужас!

# 50
  • Мнения: 1 413
Симай към Зейнеп : Стой далече от съпруга ми !

# 51
  • Мнения: 186
Джемре много хубава с този бял пуловер и много е сладка в поведението си.
Колко е важно човек да е наясно със себе си, с чувствата си, за да бъде спокоен, самоуверен.
Много израстна тя.
Зейнеп също много красива, отива и тази прическа, да не са съвсем прави косите й.

# 52
  • Мнения: 17
Гюлтенчето с червеното ципче е много секси!!!

# 53
  • Мнения: 8 363
Гюлтенчето с червеното ципче е много секси!!!
И с онези неща на ушите. hahaha hahaha hahaha

Зейнеп е красива от първата серия, в която се появи, а в тази просто е неотразима. Heart Eyes

# 54
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
ей бану симай и мама Хандан много змии под един покрив пффф

# 55
  • Мнения: 17
Кузи чака терариума да заспи и тогава се прибира.

Ей, уважавам ги момите сценаристки! Това пък не го очаквах със самолета!

# 56
  • Мнения: 8 363
Кузей направо засия като видя Зейнеп.  Hug Скоро не съм го виждала толкова щастлив.  Peace

# 57
  • Мнения: 0
Хандан май извика бабата за магия хаха.Интересно ми е ,какво писмо прати Зейнеп на Джемре и го показа на Бану........хахах

# 58
  • Мнения: 186
Гюлтенчето с червеното ципче е много секси!!!
И с онези неща на ушите. hahaha hahaha hahaha

Зейнеп е красива от първата серия, в която се появи, а в тази просто е неотразима. Heart Eyes

Красива е, но на мен Джемре повече ми харесва, абе и двете са прекрасни, но какво прави Кузей със Симайчето , две такива жени да примирят за теб, а ти....с една....... #2gunfire

# 59
  • Мнения: 2 282
Dami, taq seria mi se struva zle. Tova sas samolet me ubi.  Ne gledame   komedia. Mnogo zle izigraha iznenadata.

Общи условия

Активация на акаунт