Изневеряват ли мъжете?

  • 23 484
  • 542
  •   1
Отговори
  • Мнения: 218
Знам, че темата е доста лична, но с приятелят ми имамаме сериозни намерения, живеем си заедно и смятаме да се оженим. Въпросът ми е променят ли се нещата след сватбата. Дали мъжете могат да обичат само една жена цял живот...Знам, че не само мъжете са склонни на изневяра, но мисля че аз не бих могла да му причиня подобно нещо...

# 1
  • Мнения: 2 510
Не познавам мъж / или са много рядко/ който да не е изневерявал на жена.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 380
а ти защо имаш съмнения точно по въпросът за изневярата?
и какво пречи да изневерява без да има подпис?

# 3
  • Мнения: 218
Имам съмнения, защото много хора са ги породили....А и как да не ми пречи да изневерява...мисля че е нормално...или?....

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 380
имах предвид, че ако е тип кръшкач няма значение имате ли подпис или не - ще си кръшка така или иначе.
иначе може да се изневери по много причини. човек не може да е сигурен за себе си, какво остава за някой друг...

по темата като цяло мисля като Снежа, макар и да познавам такива, които не изневеряват. ще се зарадвам, ако мъжете се включат с по-други отговори.

# 5
  • Мнения: 218
имах предвид, че ако е тип кръшкач няма значение имате ли подпис или не - ще си кръшка така или иначе.
иначе може да се изневери по много причини. човек не може да е сигурен за себе си, какво остава за някой друг...

по темата като цяло мисля като Снежа, макар и да познавам такива, които не изневеряват. ще се зарадвам, ако мъжете се включат с по-други отговори.



Ами уж не е тип кръшкач..преди да се съберем 2 години е бил без жена, но знам ли ....постоянно му повтарям колко е красив...привлекателен ..може да съм му погъделичкала самочувствието и да опита с чуждо...или може би бракът може да го "задуши".
   И аз бих се радвала мъжете да се включат  Wink

# 6
  • Мнения: 1 127
 И аз бих се радвала мъжете да се включат  Wink[/color]

 LaughingТи да не очакваш да си признаят в ефир, ам чИ те жените им нали ще прочетат?  Joy

п.п. то и аз щях да ги питам нещо, ама се отказах   Simple Smile

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 380
 И аз бих се радвала мъжете да се включат  Wink[/color]

 LaughingТи да не очакваш да си признаят в ефир, ам чИ те жените им нали ще прочетат?  Joy

п.п. то и аз щях да ги питам нещо, ама се отказах   Simple Smile
да живеят приятелите и приятелите на приятелите. за тях всичко е позволено  Laughing

# 8
  • Мнения: 11
Буахахаха....Ако е по този критерии по-добре ньИдей... Mr. Green Stop

# 9
  • Мнения: 218
 И аз бих се радвала мъжете да се включат  Wink[/color]

 LaughingТи да не очакваш да си признаят в ефир, ам чИ те жените им нали ще прочетат?  Joy

п.п. то и аз щях да ги питам нещо, ама се отказах   Simple Smile

ахахаха верно бе... Laughing
Тогава жените да споделят какво правят мъжете им.... Wink

# 10
  • Мнения: 373
Тогава жените да споделят какво правят мъжете им.... Wink

Абсолютно никога, при никакви обстоятелства не си и помислят да изневерят.

# 11
  • Мнения: 10
Roxana Dark, семейният живот променя нещата, не брака. Wink
Но вие така или иначе си живеете заедно, което значи, че сватбата няма да промени нищо, освен да добави един хубав спомен или една безпаметна вечер  Party

А мъжете обикновено изневеряват, когато нещо вкъщи не е ОК...
Не е задължително това нещо да е секса, понякога е достатъчно е да му киселееш често.
В край на сметка си зависи от човека, но ако досега не е бил такъв и твоето отношение след сватбата не се промени и не решиш да променяш някоя черта от характера му, защото "вече си е твой" неговото отношение също няма да се промени.

Имам известни наблюдения, че когато вкъщи всичко е ОК (sex на екс, храна в хладилника и някоя изгладена блуза) на мъжете по скоро не им се занимава с разни авантюри  Peace
Ако пък споделяте и някое еднакво хоби просто забрави, че ще тръгне да изразходва енергията за нови завоевания   Crazy

# 12
  • Мнения: 218
Roxana Dark, семейният живот променя нещата, не брака. Wink
Но вие така или иначе си живеете заедно, което значи, че сватбата няма да промени нищо, освен да добави един хубав спомен или една безпаметна вечер  Party

А мъжете обикновено изневеряват, когато нещо вкъщи не е ОК...
Не е задължително това нещо да е секса, понякога е достатъчно е да му киселееш често.
В край на сметка си зависи от човека, но ако досега не е бил такъв и твоето отношение след сватбата не се промени и не решиш да променяш някоя черта от характера му, защото "вече си е твой" неговото отношение също няма да се промени.

Имам известни наблюдения, че когато вкъщи всичко е ОК (sex на екс, храна в хладилника и някоя изгладена блуза) на мъжете по скоро не им се занимава с разни авантюри  Peace
Ако пък споделяте и някое еднакво хоби просто забрави, че ще тръгне да изразходва енергията за нови завоевания   Crazy

Благодаря много, радвам се да прочета нещо по положително по тази тема, че се бях притеснила..малко...много благодаря   bouquet

# 13
  • Мнения: 741
Karichka, страхотно си го написала! И това е истината, за повечето от мъжете. Имам предвид, ако не е някакъв комплексиран кръшкач, дето все се пита дали е неповторим и търси отговорите, там където може само буби да намери...  Joy
Към твоя пост си позволявам само да прибавя и: жената да не страда от хронично "главоболие", "високо кръвно", "физическа умора" от целодневното щъкане между кухнята и магазина... и т.н...  Wink  И - никакви наказания с лишаване от интимно внимание, ако някъде с нещо ни е ядосал!  Crossing Arms
Тогава наистина - ще имаме един верен съпруг или приятел!

# 14
  • Мнения: 218
Започвам да се чувствам още по-добре....продължавайте... Wink  Hug

Общи условия

Активация на акаунт