В момента чета...9

  • 39 379
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 113
"У дома" на Бил Брайсън - изключително ми е интересна, съдържа много подробности за живота в миналото, от гледна точка на ежедневието.

Заинтригува ме, тази тематика ми е интересна. Peace

Аз препрочитам "Норвежка гора" на Мураками. В същото време мъча на Киндъла "Устоите на земята" на Кен Фолет. Много елементарен диалог, героите имат съвсем първобитни реакции, мотиви.... ooooh! А е 1100 страници и се чудя дали си заслужава да продължавам. Rolling Eyes Вашите впечатления?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 37
Прочетох "Път към висшето общество" и съм в края на "Живот във висшето общество" от Джон Брейн.
Харесаха ми. Това и очаквах.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 210
В същото време мъча на Киндъла "Устоите на земята" на Кен Фолет. Много елементарен диалог, героите имат съвсем първобитни реакции, мотиви.... ooooh! А е 1100 страници и се чудя дали си заслужава да продължавам. Rolling Eyes Вашите впечатления?
Аз съм гледала само сериала и много ми хареса! На няколко пъти се случва да предпочета да купя други романи, вместо Устоите и затова още не съм я прочела. Като те чета, май не съм сбъркала  Mr. Green.
Би ли ми казала дали си я намерила някъде на български или я четеш на английски?

# 18
  • София
  • Мнения: 3 113
Би ли ми казала дали си я намерила някъде на български или я четеш на английски?

На английски. Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Чела съм "Устоите...", гледах и сериала. На мен ми хареса. Изчетох я на един дъх. Факт е, че Фолет не е на нивото на Джойс Simple Smile, но си носи моментите на удоволствие.
Дори си купих продължението "Свят без край", но ще чакам и втората част да излезе преди да я започна.

# 20
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
"Устоите..." е изключително познавателно четиво , ако се интересуваш от архитектура и историята на средновековна Англия. Книгата ми хареса повече от сериала. Не бих я изоставила.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 210
Би ли ми казала дали си я намерила някъде на български или я четеш на английски?

На английски. Peace
Така и предполагах, мреси!
Виж Богинята и Ангелина са я харесали. Нали знаеш как понякога едно четиво тръгва кофти, пък по някое време вземе, че ти хареса  Laughing - ако не я "отпишеш", сподели после финалните впечатления.
На Кен Фолет съм чела само един трилър за картина на Модиляни, не беше лоша.

# 22
  • Мнения: 4 070
Хайде и аз с благодарности за темата и за това, че ме обогатявате духовно  Hug Hug  bouquet Wink

# 23
  • Мнения: 2 805
 Heart Eyes

за темата   bouquet

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 391
Започнах



Много харесвам Филипа Грегъри и чета всичко от нея Simple Smile

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Много приятна и уютна темичка, звездичка! Благодаря ти   bouquet
Аз съм на вълна Людмила Филипова  Heart Eyes
В момента чета третата й книга - "Стъклени съдби" - много ми харесва  Peace

# 26
  • Мнения: 5
Момичета, помагайте!
Чак ме е срам, че не ми отива на годините, но и аз като една тийнейджърка се изкуших и започнах да чета "Братството на черния кинжал" Прочетох първите две книги от поредицата и макар да ги намирам за много несериозни ми харесаха.Проблемът е, че не мога да  открия останалите в електронен вариант. Ако някой ги има ще съм много благодарна ако ми ги изпрати или ми каже от къде да си ги смъкна.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 796
Хм, аз имам 'Естествен роман', никак не ме впечатли, а така ми се искаше...

# 28
  • Мнения: 0
"Не всичко, което блести, е злато" - арабски притчи. От това имам нужда освен другите 4, които чета Simple Smile

# 29
  • Мнения: 107
Аз бавно и славно съм на третата от "Песен за огън и лед".

А аз съм на четвъртата и Пирувам все още с враните  Hug

Момичета, помагайте!
Чак ме е срам, че не ми отива на годините, но и аз като една тийнейджърка се изкуших и започнах да чета "Братството на черния кинжал" Прочетох първите две книги от поредицата и макар да ги намирам за много несериозни ми харесаха.Проблемът е, че не мога да  открия останалите в електронен вариант. Ако някой ги има ще съм много благодарна ако ми ги изпрати или ми каже от къде да си ги смъкна.

 Embarassed А-а-а, и аз така леко по леко, хей ме на, шестата книга ме чака на рафта. На мен ми ги дават в нормалния вариант една 18 - годишна дама, много четяща и посветила се на вампирите...  Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт