Отговори
# 30
  • Мнения: 21 201
Здравейте и на всички Вас, появили се в следобедните часове. Hug
На мен лично пианото ми действа много тонизиращо, можи и на някой от Вас да подейства по същият начин.

http://www.youtube.com/watch?v=kVQNFziMZo4&feature=related

# 31
  • Враца
  • Мнения: 791

2012 yılına girerken Nişantaşı'nda sembolik olarak kurduğumuz dilek ağacına asılmak üzere kadın milletvekillerimizden ne dilersiniz diye bir soru sorduk.

........ olarak yeni yıla girerken kurduğumuz sembolik dilek ağacında 2012 yılında kadın milletvekillerimizden ne istersiniz sorumuza gelen yanıtlar arasında “Adını Feriha Koydum” dizisi oyuncularından Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı “Emir’i istiyorum” mesajı ile karşılaşınca dizi setini ziyaret ederek bu konu hakkında Çağatay Ulusoy’un görüşlerini aldık.

Sevgili Çağatay Ulusoy, nam-ı diğer Emir Sarrafoğlu, öncelikle nasılsınız , çalışmalar nasıl gidiyor ?

İyi gidiyor. Gördüğünüz gibi çalışmalara devam. Filmi yetiştirmeye çalışıyoruz.

2012 yılına girerken Nişantaşı’nda sembolik olarak kurduğumuz dilek ağacına asılmak üzere
kadın milletvekillerimizden 2012 yılında ne dilersiniz diye bir soru sorduk.
Dilekler arasında çok ilginç olanlar vardı. Bunlardan biride “Emir’i istiyorum” du. Bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Çok şaşırdım gerçekten. Bir oyuncu olarak bu çok güzel bir şey. Aslında bu dilek Çağatay Ulusoy değil de birazda dizide oynadığım Emir karakteriyle ilgili bir şey. Çünkü genellikle Çağatay olduğum kısmı izleyiciler pek fazla bilmiyorlar. Beni Emir olarak tanıyorlar ve o karakteri seviyorlar. Ama normalde de Çağatay da Emirden pek farklı değil. Karakter olarak çok benziyorlar. Sevilmek, takdir edilmek tabiî ki çok güzel ve gurur verici bir şey. Mesajı yazanlara çok teşekkür ederim.

Çağatay Ulusoy, daha çok gençsin. önünde güzel bir hayat var. Gelecekte siyaset yapmayı düşünür müsünüz?

Hayır.Ben yolumu seçtim. Oyuncu oldum. Yoluma böyle devam etmek istiyorum.

Това е текста който е със снимките , Еси , Неси , Ферда може ли да видите за какво иде реч  Hug Hug Hug Hug

# 32
# 33
  • Мнения: 0
С навлизането в 2012 год. поставихме символично дърво на желанията в Нишантъшъ и попитахме жените народни представители какво е тяхното желание.
Между техните отговори- желания беше " Искам Емир". Затова посетихме сета на АФК, за да говорим с Чаатай Улусой, който играе Емир.

Разказват му за това и го питат какво мисли по въпроса
Чаги: Много се учудих. За ездин актьор това е много хубаво нещо. Но това желание не е свързано с мен- Чаатай Улусой, а с героя ми Емир. Зрителите не ме познават като Чаатай, а като Емир и него обичат. Но по принцип Чаатай не се различава много от Емир.Приличаме си по характер. Това да си обичан, да получаваш похвали е много хубаво нещо, прави му горд. Много благодаря на хората, които са писали тези послания.

-Чаатай Улусой , още сте много млад,пред вас имате много хубав живот. Мислите ли да се занимавате с политика в бъдеще?
- Не. Аз си избрах да бъда актьор, ще продължа по този път.


Ичи, към кои снимки  е този текст?



# 34
  • Враца
  • Мнения: 791
С навлизането в 2012 год. поставихме символично дърво на желанията в Нишантъшъ и попитахме жените народни представители какво е тяхното желание.
Между техните отговори- желания беше " Искам Емир". Затова посетихме сета на АФК, за да говорим с Чаатай Улусой, който играе Емир.

Разказват му за това и го питат какво мисли по въпроса
Чаги: Много се учудих. За ездин актьор това е много хубаво нещо. Но това желание не е свързано с мен- Чаатай Улусой, а с героя ми Емир. Зрителите не ме познават като Чаатай, а като Емир и него обичат. Но по принцип Чаатай не се различава много от Емир.Приличаме си по характер. Това да си обичан, да получаваш похвали е много хубаво нещо, прави му горд. Много благодаря на хората, които са писали тези послания.

-Чаатай Улусой , още сте много млад,пред вас имате много хубав живот. Мислите ли да се занимавате с политика в бъдеще?
- Не. Аз си избрах да бъда актьор, ще продължа по този път.


Ичи, към кои снимки  е този текст?




Към тези постнати от Тинчето  Hug Hug
Мерси за превода  Hug Hug

# 35
  • Мнения: 2 449
   Чета,че обсъждате връзката,а от снимките,които се появиха и може би брака на Корай и Гюлсум.
   Винаги съм си мислила за уредените бракове и как се чувстват, и какво преживяват мъжа и жената в една такава ситуация  newsm78 newsm78 newsm78,защото поради възпитание,култура,житейски опит и нагласа-точно такъв вид брак ми е много чужд и далечен.Мислила съм за това и все не мога да го доизмисля  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
  Може и дано видим това,връзката Корай/Гюлсум да са паралелната връзка на основната,която се изгради на силна и взаимна любов.лично на мен като ситуация ще ми е интересно и това да проследим  newsm78 newsm78
  Исках да питам,но после забравих,а знаещите езика ще могат да кажат:какъв беша текста на SNS,който Корай прати на Гюлсум,когато тя говореше със Сахер.

# 36
  • Мнения: 21 201
Еси, благодаря за превода.   bouquet
 Пише, че е от преди час.

Feriha: Emir okul yolundan saptık nereye gidiyoruz.

Emir: Sürpriz biraz sonra görürsün.
...
Feriha: Herzaman ki gibi emrivaki yapıyorsun. ..

Emir: O zaman süprizin ne anlamı kalırdı. .

Feriha: Her lafıma karsılık vermek zorundasın öyle değil mi .

Emir: Haklı oldugumda evet..

(O sırada Feriha Emire bakar basını Emirin omuzuna koyar ve araba durur. Feriha arabadan iner ve koca bir butiğin önünde bulur kendini ve butüğün önünde Koray ve Gülsümde vardır. )

Gülsüm: Sürpriz Bugün bana gelinlik bakacagız sende bana yardımcı olacaksın cok heyecanlıyım ..
Feriha: Gercekten de sürpriz oldu.

(Koray ve Emir birbirine bakıp gülerler ve hep birlikte butiğe girerler. Gülsüm ve Feriha gelinliklere bakarlar .. Feriha gelinlikleri görünce gözleri nemlenir içi ürperir. Emir hemen gelir ve tamam Feriha korkma ben yanındayım hep yanında olacagım Feriha Emire sarılır beni bırakma senziz olamam Seni Çok Seviyorum der.)

Gülsüm: Bakın bu nasıl oldu der.

Koray: Güzel.

Feriha: İdare eder. Baska da dene istersen dur hatta bunu ben seçeyim Askıda gördüğü gelinliği Gülsüme verir bunu dene eminim çok yakısacak..

(Gülsüm gelinliği alır kabine girer. Feriha o sırada bir gelinlik görür ve çok beğenir. Gelinliğe hasretle bakar. Emir Ferihanın gelinliği çok beğendiğini anlar ve Ferihaya )

Emir: Bence denemelisin .. Wink

Feriha:Ahhh :S Emir saçmalama burada gelin ben değilim..

Emir: Ama olacaksın. Wink şimdiden bakmalıyız Hadi ama bunu denemeni istiyorum ..

Feriha: Tamam . (Der ve kabine girer.)

(Sonra Gülsüm ve Feriha kabinden çıkar. Emir ve Koray adeta büyülenmiştir. Emir Ferihaya Koray ise Gülsüme doğru yürür..)

Oooff Süpeer yaa...Harikaa İnsallaah Böyle bisey Olurr.

# 37
  • Мнения: 54
Здравейте Hug Hug Hug

Благодаря за темата   bouquet Тинче, много хубав ав имаш Heart Eyes



http://vbox7.com/play:d1d2a68701
Клипа много ми харесва,песента също.Мисля,че нашето Сиси /дано не бъркам,че клипчето е нейно/стращно много ме разчуства.За което благодаря    bouquet

Вера, не грешиш, много се радвам, че така ти е подействало Hug

Малко повечко ви оставям напоследък Hug, да се реванширам, исках да ви поздравя с две клипчета, които направих, че фабриката ми вече беше пред фалит hahaha ooooh!

Едното сте го видели, и другото да ви покажа, правих го със сълзи на очи Heart Eyes толкова ме разчувства, след като излезе последния фрагман. И благодаря много на Ети, че като ми изникне въпрос, винаги е насреща.  bouquet




http://vbox7.com/play:b0ed941012
http://www.youtube.com/watch?v=51tnQQk94Sk

Не съм изчела всичко, но и това, което видях ми стигаше Heart Eyes нямам търпение за довечера. Crazy

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 18:58 от ·٠•Sisito•٠·

# 38
  • Мнения: 12 719


Много ми харесва и песента и клипчето поздравче от мен за вас  Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 54

Скрит текст:
Кой пее песента,ако може някой да каже Simple Smile
Скрит текст:
Ross Copperman- Holding on and letting go

# 40
  • Мнения: 12 719
Сиси клипа е разкошен и песента и превода и прекрасно си съчетала всичко  Hug Hug  bouquet  bouquet

# 41
  • Враца
  • Мнения: 791

Скрит текст:
Кой пее песента,ако може някой да каже Simple Smile
Скрит текст:
Ross Copperman- Holding on and letting go
Аууу Сиси бабе благодаря че каза , търся я още след като чух на коя песен се цунаха Далена  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
Клипчетата са уникални  Crazy Crazy

# 42
  • Мнения: 12 719
Мале още няколко часа и почва нямам търпение  Party Party

# 43
  • Мнения: 0
Eто превода на текста, постнат от Надето.
Скрит текст:
Ф: Емир,  отклонихме се от пътя за училище.
Е: Изненада, след малко ще видиш.
Ф: Както винаги ме поставяш пред свършени ситуации.
Е: Но тогава няма смисъл от изненадата.
Ф: Винаги ли е нужно да  ми отговаряш ?
Е: Когато съм прав, да.

По това време Ф поглежда към Е, слага си главата на рамото му, колата спира. Ф слиза, пред нея и голям бутик, там ги чакат Корай и Гюлсум.

Г:Изненада. Днес ще ми глезаме рокля, ти ще ми помогнеш, мн съм развълнувана.

К и Е се поглеждат и се усмихват. Всички влизат в бутика. Ф като вижда роклите се натъжава много. Е веднага идва и казва" Не се страхувай, аз винаги ще бъда до теб", Ф: " Прегърни ме, не ме оставяй, без теб не мога. Много те обичам"

Г: Вижте, тази рокля как е?
К: Хубава е.
Ф: Бива. Пробвай и друга. Чакай аз ще ти избера. Ф й дава рокля от закалчиките и казва, че много ще й отива.

Г отива да пробва. Междувременно Ф харесва много една рокля и Е разбира.

Е:Според мен трябва да пробваш.
Ф: Не говори глупости, аз не съм булката.
Е:Но ще станеш. Искам да я пробваш.
Ф:Добре. Отива в кабината.
ф и Г излизат от пробните. Е и К са възхитени. Е отива към Ф, а К към Г.

Оффф...супер, дано да стане.

Сиси  bouquet

Диди   bouquet

# 44
  • Мнения: 0
Eси, пощата! HugНяма как да ти отговоря!

Благодаря за превода. Hug

Общи условия

Активация на акаунт