Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 ян. 2012, 14:42 ч.

ларингид

• 589
  • 3
  •   1
Отговори
Не знам дали тук точно е мястото където мога да си задам въпроса но ако ние ще се радвам да ме коригирате и насочите към правилното място.Моето момиченце  е на 1г.и 10м. на 31 декември вдигна висока температура след това се появи кашлица и хрема свалихме температурата бяхме на гости и се прибрахме след два дни заведохме я на педиатъра и  и тя каза чее ларингит.Направихме лечение с атнибиотик сиропи и други медикаметни които ни изписаха за около 10 дни и сега е добре но остана едно хъркане което ме тревожи.Водихме я на консултация и питах за това ми притеснение а педито баз да я прегледа и преслуша ми каза да давам още сироп по веднъж на ден за около седмица,но нещата не се промениха пак я заведох и тя ми каза че е някакъв секрет към носоглътката и щял да си отшуми да потърся ли второ мнение или е права.Не знам дали имам повод за притеснение а я приготвях за ясла и сега просто не знам как да постъпя ще се радвам на всички които имат мнение по въпроса всеки съвет щее добре дошъл.Благодаря предварително

# 1
Да, потърси второ мнение най-добре.

# 2
Моят син тази зима 2 пъти изкара ларенгит.Започна с падане на гласа и после с кашлица,една такава продънена и ужасно свиреща.И понеже и аз в студеното време страдам от ларенгит знам,че се дава калций за вдигане на гласа.Нашата доки веднга му изписа едно хомеопатични гранулки и с Калция нещата се оправят.Пием и сиропче за кашлицата,но след всичко нямаме хъркане или други неща.Температура не е вдигал и двата пъти.Според мен смени си докито,явно не е лекуван правилно. HugПиши как сте.

# 3
ами добре е в смисъл нищо друго освен хъркането което понамаля но нее изчезнало напълно.и съвсем не съм сигурна че беше ларингид нейното и определено ще я сменям не мога да си позволя да правя компромис със здравето на детето си.благодаря на всички които ми помогнаха със съвети.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт