Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 ян. 2012, 09:04 ч.

Мнения за "Камелини Монтесори"

• 2 187
  • 3
  •   1
Отговори
Тъй като съм в етап на търсене на местенце за детето ми проучвам различните възможности. Търся мнение за детска градина "Камелини Монтесори". По-точно ме интересува филиала им в Княжево. Дайте някаква обратна връзка за преподаваателите, подхода, как се чувства детето, как е базата? Работят ли по Монтесори техника, за колко време през деня? Ще ми е полезно всичко, което ми пишете.

# 1
  • София
Здравей,
моята дъщеричка беше там 3 месеца, когато беше на 2год., но във филиала в Младост, който мисля вече не съществува. Бях много доволна. Тя наистина се чувстваше много добре там и ходеше сутрин с радост и желание. Собственичката Жени е много приветлив човек и наистина прави всичко възможно да научи децата на нещо и те да се чувстват добре. За тези 3 месеца научи доста неща. През целия ден имат различни занимания. Беше там толкова малко, тъй като забременях със сина си и аз си я гледах след това.

# 2
Благодаря ти, Софи!
А колко по време работят с Монтесори-материалите, имаш ли представа?

# 3
  • София
Не съм разпитвала за тази подробност, казваха ми като я взимах какви умения е усвоила за деня.

Общи условия

Активация на акаунт