Mързеливи красавици - 2

  • 27 260
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Сузито 85,Реал уоман....стига надничате само...споделете! Laughing Hug

Разконспирира ги  Mr. Green

Давай снимка на косата, не се праИ  Naughty

След малко отивам да сменям гелиша и съм в процес на размисъл къв цвят да туря  newsm78 Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 750
Илианко,
маската е ...на Ейвън...с кал от мъртво море неква..знаеш ги Hug
Бегам да се къпя...да се чукна с пресата и ще метна снимчок Laughingда припаднете Joy

# 17
  • Мнения: 243
Илианко,
маската е ...на Ейвън...с кал от мъртво море неква..знаеш ги Hug
Бегам да се къпя...да се чукна с пресата и ще метна снимчок Laughingда припаднете Joy
Ако успееш да ме накараш да припадна, определено ще си купя пресата  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 75


Ей така искам да се направя
Aз така си окълцах моята миналото лято, а беше почти до задника ми   Shocked
Сега полагам неистови усилия да я пусна пак дълга Mr. Green

# 19
  • Мнения: 243
Колкото повече гледам снимката, толкова повече се навивам  Mr. Green
Какво не се получи при теб, я кажи  Thinking Мисля си, че ако е толкова къса, по-лесно ще се подвива в краищата и ще се начупи пак, но пък и ще ми е по-лесно да я изправя, а сега де  ooooh!

# 20
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
...искам и аз права косаааа smile3514

Недей викА така бе,мило...шЕ те заболи гърлото  spoko сега нали си имаш Супер преса  Hug

Мъжа ми като ме видя със синята маска каза-Уау,сините хора нападат планетата Joy

Като "Аватар" а?( нали сте гледали филма?)


Илиянко,щом си се навила-давай! Поне аз съм така,като реша нещо и не сядам на г...з ,докато не го направя. Peace Коса е ще порасне.

# 21
  • Мнения: 243
Илиянко,щом си се навила-давай! Поне аз съм така,като реша нещо и не сядам на г...з ,докато не го направя. Peace Коса е ще порасне.
Абе и аз така викам, ама мъжа ми нещо не е много ентусиазиран от идеята да я скъся толкова  Thinking Каза, че няма да ме изгони от вкъщи, ама  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 243
Мисля, че няма да изглеждам много зле с прическата, която пуснах по-нагоре  newsm78 Или греша  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 17:46 от ~Илияна~

# 23
  • София
  • Мнения: 1 573
Лелеее, какво ви е станало, бе? От снощи до сега вече две страници изписани  Crazy Да не сте пили антимързелин?

Илианка, аз също имах подобни терзания да се подстрижа ли или не. Косата ми беше малко над кръста и беше по-жива от всякога, най-сетне бях докарала точно мечтаното бежово русо... но два пъти по ред ходих при различни фризьори да ми взимат връхчетата и двамата си нямаха работа да ми подметнат, че много ще ми отива каре. Първият път не обърнах внимание, но след втория... две седмици сън не ме ловеше да си мисля как ли ще изглеждам с къса коса. После започнах да зяпам снимки в нета и накрая си казах - "коса е, ще порасне пак" и отидох да я отрежа ето така
Не съм съжалила и за секунда, че го направих. Отнема ми точно 10 минути да си измия, изсуша и оформя перфектно косата и си седи така по 2-3 дни до следващото миене, а преди се борех с нея по час поне и на следващата сутрин беше пак като разплетена кошница...

# 24
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Уууу,красавица си  Crazy то на Убавото всичко му стой добре. Щом немА да те изгони  Mr. Green давай смело  Hug Пък ние ще чакаме да ни се покажеш после  Hug
п.п.Ама нали съм от късокоските,как те навивам само.  Joy

# 25
  • Мнения: 75
Колкото повече гледам снимката, толкова повече се навивам  Mr. Green
Какво не се получи при теб, я кажи  Thinking Мисля си, че ако е толкова къса, по-лесно ще се подвива в краищата и ще се начупи пак, но пък и ще ми е по-лесно да я изправя, а сега де  ooooh!
A, то се получи много хубаво, ама се усетих, че имам бал тази година и ми трябва коса Mr. Green
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/315983_2992730534 … 9_530993380_n.jpg
Ето така беше, сега е по-дълга вече.

# 26
  • Мнения: 243
Новембър, а каква ти е косата?
Мен ме притеснява, че имам постоянно бебешка коса и ми е една пуФкава около лицето и да не замязам на кошница в главата  Crazy

Лия, как шЕ ме изгони, кой ще го гледа  Mr. Green

Мед и канела, сладуранка  Flutter, ама това не е особено късо  Wink Бях чела в една друга тема, че ти дадоха много добри предложения за прическа- младежка, свежа и небрежна  Peace
Като гледам косата ти е почти като моята  Rolling Eyes на снимката изправяла ли си я?

# 27
  • Мнения: 75
То това е 2 месеца след рязането Grinning Отзад на тила беше няколко см и ставаше по-дълго към лицето. Сега е малко под раменете. Уф, да, изправяла съм я, щото си има собствено мнение моята коса. Майа ми има страхотни букли и аз съм ги "взела", ама донякъде. Зависи от настроението й - случвало се е отляво да е на букли, а отдясно права. Абе... Laughing

# 28
  • Мнения: 750
Малеее..отвратителни сте просто Laughingнемога сваря ви чета...а мъжа ми от 3 часа търпеливо ме чака да ходим до кауфланд а аз все си намирам извнинени...с маска съм..ще се къпя..ей сегаа.. Mr. Green

пускам снимки и бегам..после ке ви чета Hug

http://prikachi.com/images/445/4291445V.jpg

Илианко...много си ми хубава мааа..обичам тааа Hugпосле ако забравя ми напомни да ти кажа за зъбите Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 1 573
Илиянка, косата ми е гъста, но мнооого тънка. Като цяло е права, но докато беше дълга редовно се чупеше на разни странни места  ooooh!  Бебешки косички и аз съм имала винаги, но сега ползвам разни стилизиращи продукти за да постигна по-небрежен и леко разрошен вид на прическата и те заглаждат въпросните пухове

Общи условия

Активация на акаунт