хапчета Weight Loss

  • 27 063
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте! От няколко дни се ровя във форумите, за да прочета мнения относно хапчетата "Weight Loss", но не намирам тема за тях. Единствената информация, която намерих е в рекламния сайт ( http://e29.weightlossc.com/ ) , но не искам да вярвам на прехваленото инфо. Хапчетата не са никак евтини и искам да знам дали си заслужават, и дали някоя от вас ги е ползвала? Благодаря Ви предварително! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 103
Да и мен ме интересува......

# 2
  • у дълбоката провинция
  • Мнения: 125
Аз пуснах поръчка в петък за една опаковка от 60 таблетки.
Не ми се обадиха за потвърждение на поръчката, може би утре.
После се замислих , че нямам кой знае каква информация за продукта и постъпих малко лекомислено.

# 3
  • Мнения: 6
И аз цяла вечер се ровя да намеря повече информация за този продукт, но нищо освен в сайта им и за главната редакторка на вестник... която лично го пробвала и свалила много кг. Чудя се дали да го поръчвам newsm78 . И докъто се чудех го намалиха от 74 на 57 лева и аз взех, че поръчах. Като го получа и г оползвам известно време ще пиша за резултата Wink

# 4
  • Мнения: 10
Чакам и аз да прочета  мнения за този продукт. Хич не ми се струва реално,ама надеждата умира последна.Няма сваляне на тези кг. след второто раждане. Tired

# 5
  • София
  • Мнения: 1 462
Момичета, получихте ли поръчките си? Някакви отзиви?

# 6
  • Мнения: 49
И аз се изкуших като видях, че цената стана 57 лв и поръчах една
опаковка днес. Очаквам да я получа тези дни.
Дано не са пари, хвърлени на вятъра и наистина има ефект.

# 7
  • хасково
  • Мнения: 290
Аз пуснах поръчка в петък за една опаковка от 60 таблетки.
Не ми се обадиха за потвърждение на поръчката, може би утре.
После се замислих , че нямам кой знае каква информация за продукта и постъпих малко лекомислено.
Кали, и аз така.Реших и чукнах бутона за поръчка.Хайде ние ще сме пробните мишки в темата.   Hug

# 8
  • Мнения: 47
Да ви следя
Дано не е поредната измама
Това с връщането на 100 процента от цената звучи добре стига да няма някаква уловка.

# 9
  • Мнения: 11
Здравейте,
И аз видях рекламата днес. За съжаление не мога да открия някакъв е-майл за контакти. Искам да попитам, т.к. още кърмя, дали мога да ги използвам. Някоя от вас да знае?

# 10
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте,
И аз видях рекламата днес. За съжаление не мога да открия някакъв е-майл за контакти. Искам да попитам, т.к. още кърмя, дали мога да ги използвам. Някоя от вас да знае?


Миличка,  препоръчвам ти да не го правиш, щом още кърмиш.  Peace Hug  Изчакай за резултати да сподели някой.

# 11
  • Мнения: 11
Здравейте,
И аз видях рекламата днес. За съжаление не мога да открия някакъв е-майл за контакти. Искам да попитам, т.к. още кърмя, дали мога да ги използвам. Някоя от вас да знае?


Миличка,  препоръчвам ти да не го правиш, щом още кърмиш.  Peace Hug  Изчакай за резултати да сподели някой.

Да, и аз точно така мисля! За това и още не съм пробвала.
Нооооооооооо..., нищо не ми пречи да си помечтая да сваля тези +10кг. от двете бременности.  Grinning 

# 12
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Тъкмо попаднах и аз на сайта на тези хапчета и чета тук, че сте ги взели за 57 лв, а в сайта пишеше 74 лв промо цена. Викам си сигурно съм изпуснала промоцията. Незнам какво щракнах и ми се появи пак един прозорец за подарък и т.н., изключвам го и страницата пак ми се появи с новата цена от 57 лв. Нещо май са ми съмнителни, ще изчакам и аз отзиви тук. Дано не греши предчувствието ми, че скоро ще ги гледаме по "Господари на ефира" или в подобно предване  Confused

# 13
  • у дълбоката провинция
  • Мнения: 125
Тъкмо попаднах и аз на сайта на тези хапчета и чета тук, че сте ги взели за 57 лв, а в сайта пишеше 74 лв промо цена. Викам си сигурно съм изпуснала промоцията. Незнам какво щракнах и ми се появи пак един прозорец за подарък и т.н., изключвам го и страницата пак ми се появи с новата цена от 57 лв. Нещо май са ми съмнителни, ще изчакам и аз отзиви тук. Дано не греши предчувствието ми, че скоро ще ги гледаме по "Господари на ефира" или в подобно предване  Confused

Не думай.
Взех да се замислям, ама късно.
Не би ли трябвало да звъннат все пак да потвърдя поръчката?

# 14
  • Мнения: 45
Здравейте , момичета. Имам 2 колежки , които си купиха тези хапчета , "съблазнени"от рекламата  , че ще отслабнат още през първата седмица... а и нали е на промоция "само" 57лв.Една седмица вече ги пият и .... да не мислите , че има ефект ?!?! Не , разбира се . И още нещо - пише , че ако няма ефект , ще върнат парите . Как ??? Като няма нито телефон , нито мейл-адрес за връзка...Как да им кажем , че няма ефект и си искат парите обратно ? Не се лъжете с тези реклами !!!!

# 15
  • Мнения: 103
Е и аз направих тази дивотия...поръ4ах ги на по-високата цена....
Поръчах ги в петък,и никой не се е обадил за потвърждение.
Мисля си ....ако направо ми ги доставят ,аз мога да ги върна ,нали?

# 16
  • Мнения: 0
Аз също поръчах хапчетата и днес доидоха изпих вече едно и не усещам глад пия доста вода и ми се обадиха да потвърдя поръчката мисля че ще има ефект но ще видим ако наистина има ще ви пиша...Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 462
mimetyyyyy, след колко време ти се обадиха за потвърждение? След потвърждението, колко време чака за доставка?

Последна редакция: вт, 24 яну 2012, 17:01 от Петяя

# 18
  • Мнения: 0
Не знам дали не направих грешка и аз порьчах вчера вечерта цената му беше 74 сега е по-ниска дали не е някаква измама не са ми се обаждали още за потвьрждение.Дали да не ги откажа?

# 19
  • Мнения: 1
Само с хапчета нещата НИКОГА няма да се получат. Нужен е добър и балансиран хранителен режим, качествена тренировка и добра почивка за каквито и да е фитнес цели - било то отслабване или закване.

# 20
  • Мнения: 16
Здравейте на всички и аз след бременността си качих повече от 30кг.Заради многото хормонални препарати и залежаването в къщи.Останаха ми 7кг да си върна предишната фигура,но аз искам и малко повече.Ще чакам мамите закупили продукта да споделят повече инфо  1-2 седмици след като са го пили,за странични ефекти и изобщо как е протекло всичко при тях,за да пробваме и ние.

# 21
  • Мнения: 1 095
И аз бях пуснала такава тема, много съмнително ми се видя, че няма обратна връзка.
Дано не е някаква върла измама.
Успех, момичета !  bouquet

# 22
  • Мнения: 103
Незнам ,обаче още не са се обадили за потвърждение.Поръчката я пуснах в петък.

# 23
  • у дълбоката провинция
  • Мнения: 125
Незнам ,обаче още не са се обадили за потвърждение.Поръчката я пуснах в петък.

И аз пуснах в петък поръчката.
До момента нямам обаждане.
Чудя се дали да не откажа, ако изобщо ми ги доставят.

# 24
  • Мнения: 0
Аз също си поръчах в понеделник,но все оше нямам обаждане за подвърждаване утре надявам се да ги доставаят:)

# 25
  • Мнения: 0
здравейте,днес получих моите хапчета,които поръчах миналия петък.искам да ви кажа,че още на следващия ден(събота),ми се обади мъж за потвърждение.каза ми че в четвъртък т.е. днес хапчетата ще ми бъдат доставени,което вече е факт Simple Smile почвам ги утре...пък ще видим...и аз се замислих за гаранцията която дават,но в пакета има нещо като фактура,не разбирам англ.и не знам дали изпълнява функцията на гаранция.иначе за контакт са дали contaktbg@activefoodsupplements.com дано съм ви била полезна Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3
Kakvo stava momicheta?nQkakvi otzivi ot hapchetata ima li?

# 27
  • в колонките
  • Мнения: 510
Kakvo stava momicheta?nQkakvi otzivi ot hapchetata ima li?
     
         Защо не зачиташ правилата във форума и не пишеш на кирилица?

# 28
  • Мнения: 45
Привет , момичета .
Вижте този линк http://e.medicalnewsreporter.com/ и сега този http://agb.medicalnewsreporter.com/
Очевидно на снимките в началото на статиите жените са различни , съвпадат имената и професията (журналист) , но и мерките са различни . Как да не се усъмни човек в истинността на всички написани неща за тези хапчета . Да не говорим , че всички написани коментари от мен и една колежка се изтриват , без значение положителни или отрицателни са . Другото , което е интересно , че коментарите са от едни и същи хора , но датите се сменят всеки ден , т.е. винаги са "пресни" и промоцията всеки ден е "за последно".... Няма думи

# 29
  • хасково
  • Мнения: 290
Привет , момичета .
Вижте този линк http://e.medicalnewsreporter.com/ и сега този http://agb.medicalnewsreporter.com/
Очевидно на снимките в началото на статиите жените са различни , съвпадат имената и професията (журналист) , но и мерките са различни . Как да не се усъмни човек в истинността на всички написани неща за тези хапчета . Да не говорим , че всички написани коментари от мен и една колежка се изтриват , без значение положителни или отрицателни са . Другото , което е интересно , че коментарите са от едни и същи хора , но датите се сменят всеки ден , т.е. винаги са "пресни" и промоцията всеки ден е "за последно".... Няма думи
Наистина много неприятно. Ако дойде пратка се замислям дали да не я върна?Не е много изрядна работата Outta Joint

# 30
  • у дълбоката провинция
  • Мнения: 125
На мен ми звъннаха от куриерска служба и ми казаха ,че няма да може да ми доставят днес пратката.
Попитах има ли някакъв телефон за контакти с фирмата,която ги изпраща жената каза ,че има само мейл.
Направо я отказах поръчката.

# 31
  • Мнения: 103
Е на мен още не са се и обаждали.....Реших - ще откажа поръчката!

# 32
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте и от мен,
И аз миналия петък си ги поръчах.
Във вторник получих обаждане от неизвестен (скрит) номер. Обади ми се една госпожа, която говореше развален български. Помоли ме да уточним адреса за доставка и ми предложи втора опаковка за 46лв. - казах й че искам да пробвам първо тази и да видя ефекта.Тя ми отг. че другия месец пак ще си говорим (демек ще съм доволна и ще ги потърся аз за др.опаковка).Каз ми,че  на 30-31 да чакам куриера.
Но да ви споделя нещо,което ми направи впечатление докато се опитвах да ги поръчам - при единия от опитите ми излезе на екрана нещо като фактура с цена в полски злоти и приравнението им в евро и БГ левове. Там ми искаше номер на банкова карта и т.н., а аз не исках да плащам по банков път, затова опитах втори път. И ми прие поръчката нормално - изписа да я очаквам.

Като прочетох отговора на iskra766 реших да взема само последната част от мейл адреса, който са и дали от фирмата contaktbg@activefoodsupplements.com , и ето какъв сайт излиза:

http://activefoodsupplements.com/products?cat=Weight+Loss+Products
  iskra766 , искам да те помоля да снимаш т.нар. фактура и да я пуснеш да я видим - дано нещо разберем Simple Smile
Решила съм щом дойде куриера да го разпитам от къде и от кой взимат пратките- не може да няма някакво логично обяснение на нещата.

# 33
  • Мнения: 0
здравейте , Jujka ме помоли да ви покажа какво точно получих с пратката,така,че реших да снимам и плика,пък някой може да види нещо,което аз съм пропуснала Simple Smile местата,които са с бели петна са моите лични данни като име,адрес и телефон. ето и линк към снимките: http://www.prikachi.com/images.php?images/672/4315672G.jpg , http://www.prikachi.com/images.php?images/679/4315679t.jpg , http://www.prikachi.com/images.php?images/682/4315682q.jpg

# 34
  • Мнения: 263
 newsm10 newsm10 newsm10
Само с хапчета нещата НИКОГА няма да се получат. Нужен е добър и балансиран хранителен режим, качествена тренировка и добра почивка за каквито и да е фитнес цели - било то отслабване или закване.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 271
Мдаа,нещата се засичат -както личи от снимките на iskra766, продукта е полски - а има ли ефект iskra766?
А странични ефекти- ходене до тоалетната често или нещо друго?

# 36
  • Мнения: 1
Единственият ефект може да е качествено изпразване на джобовете за съжаление Sad.

# 37
  • Мнения: 0
вече 3ти ден ги пия и мисля,че още е рано за някакви резултати,но все пак...вече го няма 1 кг,нямам проблеми с физиологичните нужди Simple Smile ,дори напротив,от друга страна не ям хляб,избягвам сладкото и се опитвам да се храня по-малко като цяло.мисля от утре да включа и кростренажора в програмата си,за да подпомогна изгарянето на калории,така,че с или без тези хапчета ще се опитам да вляза във форма,но понеже така и така съм ги взела,ще си ги пия и тях Simple Smile след седмица ще мога да кажа повече. това е от мен Simple Smile

# 38
  • Мнения: 0
zdraveite i az gi gledam ot 1 sedmica i se 4udq dali da gi poru4am, no si mislq kakav e priema na tezi hap4eta dnevno i tazi edna opakova ot 60 tabletki za kolko vreme stiga? nqkoi koito gi e poru4al ve4e ako moje da spodeli.

# 39
  • Мнения: 0
Здравей те момичета не вярвай те на тези хапчета това е пална измама.Как може да си давате лични данни току така ужас
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 40
# 41
  • Мнения: 0
Не се лъжете с подобни продукти, няма да стане толкова лесно. И аз съм пробвала какви ли не измислени хапчета с "чудотворни ефекти" резултата естествено беше никакъв. По-евтино ще ви излезне да отидете да ви изготвят диета специално за вас и вече да се стремите да спазвате, но без никакви усилия от ваша страна НЯМА да стане.
Специално за тези хапчета разгледах всичко, което намерих (не че беше кой знае колко) и мнението ми е, че са поредната измислица. Парите никога няма да си ги видите отново, колкото и гаранции да ви дават. Ефекта ще е няколко кг, които ще свалите от самовнушението, че продукта наистина подтиска глада и ще започнете да ядете по-малко, но когато свърши е възможно пак да започнете да хапвате повечко.

# 42
  • Мнения: 2
Аз сега направих поръчка и ми направи впечатление че първо бяха по висока цена мисля че около 80лв и когато тръгнах да затварям страницата започнаха да ми излизат съобщения дали съм сигурна че искам да затворя страницата и когато реших да остана продукта вече беше на по-ниска цена 47лв.
Струва ми се че има нещо гнило не знам

# 43
  • хасково
  • Мнения: 290
Моите пристигнаха.Още не съм започнала ,че съм на антибиотик с бронхит.След като се възстановя ще започна.Но подкарах велоергометъра да съчетая нещата.Някакви вести от тези които започнаха ???

# 44
  • Мнения: 1
Пия ги вече 5 дена и искам да ви кажа, че дори съм наддала. Не само че не ходя често до тоалетна, но и за тия 5 дни съм ходила само веднъж (по принцип нямам проблем с тази работа), постоянно ми се спи и определено се чувствам гладна. Ям по 2 пъти на ден и то кисело мляко с трици или пък варени зеленчуци. Незнам дали е до организъм или аз не правя нещо както трябва, но най-вероятно тези хапчета не си струват. Преди 3 години бях пила друг вид хапчета и имаше ефект вепреки многото странични ефекти.

# 45
  • Мнения: 0
и аз да си кажа мнението сигурно като гледам са ми останали 15-20 хапчета ефект няма дори съм на тази диета 90 дневната диета разделното хранене за 2 път я правя 1-я път свалих 24 килограма за 90 дни , сега съм свалил 6 кила за 20 дни но и много не спазвам диетата та нали вземам  вълшебните хапчета би трябвало да свалям килограми ,ама даже до тоалетна вече ходя през ден докато преди на ден по 2 пъти.Като си порачах хапчетата обикновенно трябваше да ми се обадят но никои не потвърди поръчката и си помислих че явно нещо съм объркал нещо и затова не ми званят но се замислих и си викам няма смисъл да поръчвам на ново все пак не съм проучил продукта.След 10 дни ми звъни куриер и ми носи поръчката бях на 2 да я откажа затова че са некоректни към мен ама все пак я взех и съжелявам че си дадох парите на вятъра .Смятам все пак да ги изпия всичките хапчета и да си продължа с диетата имам чувството че не свалям килограми от хапчетата.Така че моето мнение е не си даваите парите  напразно Weight Loss не вършат работа.   

# 46
  • Мнения: 22
Присъединявам се към мнението на streleca1. Пия хапчетата от 10 февруари. Не съм си променила хранителния режим, нали не е необходимо да го правя. Не съм свалила нито грам, апетита ми не се е променил ( големичък си е newsm62 ), но пък иначе и не чувствам никакъв дискомфорт. Смятам да си доизпия опаковката, но вече си обещавам, че това е последния път, в който се опитвам да отслабна така. Глад му е майката, глад и движение. Нямам търпение вече да дойде лятото, че да сме по цял ден на разходки. Хем навъртам километри, хем съм далеч от шкафа с лакомствата и хладилника Laughing Сами си преценете момичета дали да се доверите на въпросния продукт.

# 47
  • Садово,Пловдив
  • Мнения: 44
Здравейте момичета Simple Smile Исках да ви попитам със Сити Експрес ли ви доставиха хапчетата и до домът ви или до пощата Simple Smile

# 48
  • хасково
  • Мнения: 290
Да със Сити Експрес до дома.

# 49
  • Велико Търново
  • Мнения: 167
Здравейте!Аз си поръчах хапчетата вчера,първо бяха на цена от 67 лв.,когато се опитах да затворя страницата-станаха на 47 лв.-поръчах си ги.След 4ас ми се обади много културен господин за да потвърдя поръчката,каза,че другия петък ще ми ги доставят с куриер-Сити експрес.Номера не беше скрит-Сф-02 4916270 от тук ми позвъниха.

# 50
  • Мнения: 0
ТОВА СЪОБЩЕНИЕ Е ВАЖНО!

Здравейте.

Радвам се, че попаднах на вашата тема за да мога да ви споделя някои факти за рекламите за отслабване (и не само) които ни заляха и в България.

Някой от вас гледал ли е в нета някое от стотиците клипчета (трейниг материали) за това как да станем БОГАТИ за нула време. Ако не, да Ви кажа, че повечето ви обучават как да станете "съдружник" на фирма която предлага онлайн продукти или услуги като печелите от реализирана продажба или референция. Стотици са мрежите (affiliate networks) които предлагат подобно съдружие, а компаниите са хиляди (вероятно продуктите милиони) -> само напишете в Google: affiliate networks, affiliate program или подобна комбинация със "affiliate" и ще видите сами.

Бизнес моделът - вие ставате съдружник и от там зависи - може да направите собствен сайт през който да продавате или пък повечето компании които са инвестирали в идеята това да е основния им канал на продажба - ще ви предложат и собствен сайт от вида да речем под домейн (поддомейн.домейн.ком) - там вие си го превеждате (поддомейна - той си става вашия уеб сайт за продажба), настройвате много бързо и буквално за минути сте готови търговци. Остава да рекламирате и сте в играта - продавате - печелите.

В момента най-популярни са така наречените "блогови" страници на които в рамките на 1 страница се обяснява всичко за продукта - снимки, слагат се задължително доволни клиенти, дават се примери, има коментари и т.н.

Сега искам да споделя с вас и още нещо:

Партньорската програма на Active Food Supplements:

http: / / activefoodsupplements.com / affiliate - (изтрийте шпациите ако копирате адреса)

Те ви предлагат:

CPC Payouts - 0.10 ЕURO
CPA Payouts - 9.50 EURO

Първото е цена на клик (Cost Per Click) - тоест ако имате сайт и излъчвате тяхна реклама - всеки който кликне на нея ще донесе на този който излъчва рекламата 10 евро цента.

Второ е цена за действие (Cost Per Action) - тоест покупка - тоест ако вие сте направили сайт за продажбата на този продукт и се направи поръчка през него - взимата 9 евро и 50 цента (около 18-19 лева).

Според контактите на сайта - офиса на компанията е на автономен остров в Индйския океан, а производството в Америка (до колкото мога да си преведа с моите познания по английски): http: / / activefoodsupplements.com / contact - (изтрийте шпациите ако копирате адреса)


СИЛАТА Е ВЪВ ВАШИТЕ РЪЦЕ!

# 51
  • хасково
  • Мнения: 290
vmobile  така е -всеки се стреми да изкара отнякъде пари,но все се надявам да случа и на качествен продукт. Няма лошо в схемата,но да се прилага за продукт,отговарящ на изискванията за това,за което се предлага.

# 52
  • Мнения: 0
Здравейте на всички ползващи продуктчето Weight Loss. Реших и аз да се пробвам с тези хапчета за отслабване, никога не сам пила нещо подобно , но се престраших и си поръчах. Поръчах си две опаковки, все пак искам да отслабна  около 15 кг. ,  Naughty не мисля че една опаковка ще ми е достатъчна  Thinking Един ден след заявката ми се обадиха по телефончето, господина който ме попита дали подтвърждавам заявката беше много учтив и приятен, до колкото си спомням се казва Петров. Вече втора седмица пия таблетките и съм удивена от резултата, реално аз си отслабвам bowuu вече 4 кг. излетяха в неизвестното  Grinning . Надявам се, че това и ще продължи и за напред. Обезателно ще пиша отново за да ви съобщя какво се случва с килограмчетата ми, макар да не обичам много много да се хваля, но определено за това си заслужава да се похваля bowuu Между другото както ми казаха избягвам мазни храни, сладки изделия и газирани напитки. Купувам си повечко плодове и и си хапвам зеленчукови супички. Също така сутрин винаги си правя леки упражнения с разтяжки и леко бягане на място, всичко това ми отнема около 25~30мин. Определено съм решила да променя както външния си вид така и начина си на живот. За момента мога да си го позволя  Simple Smile . Продължавам в същият дух. Четях и други коментари , но определено не искам да се влияя от тях, аз си имам мое мнение, мое тяло и мой начин на живот. Желая успех и на другите ползващи хапченцата. До скоро ..отивам да си хапна една мандаринка Simple Smile

# 53
  • Мнения: 263
то на плодове и зеленчуци,без газирано,мазно и сладко ,на здравословен и балансиран режим на хранене просто нямате нужда от хапчета,резултатът е на лице и без тези боклкуци Simple Smile

# 54
  • Мнения: 2
Пия тези хапчета втора седмица..... и нищо. Не мога да кажа, че се чувствам зле от тях физически, но съм доста разочарована емоционално. Както много други и аз имах надеждата въпреки, че здравият ми разум беше твърстдо против. Все пак исках да се убедя с надеждата, че може пък все пак да греша. Е все пак съм била права. Не мисля, че ще има някакво развитие през останалите две седмици от приема  Sad
Друго , което ми направи впечатление е, че същите снимки бяха използвани и в друга страница със същата цена, но хапчетата се казваха по друг начин и в друга опаковка.

# 55
  • Pazardzik
  • Мнения: 7
Здравейте ! Преди малко прочетох информация от фирмата , че днес е последният срок  на промоция, но.... цената на препарата в момента само 47 лева, защо ли не вярвам на тази реклама !? Да и снимките качени тук не са на един и същ човек!!!

# 56
  • Мнения: 263
това си е пълна измама не си давайте парите

# 57
  • Мнения: 0
 Здравейте, искам да ви предупредя да не си давате парите за тези таблетки ! Пия ги  3 седмици  и не съм свалила грам никакви странични действия не чувствам, но апетита ми се увеличи и ям  повече от нормалното и затова останалите хапчета ги изхвърлих. Всичко за тези хапчета е лъжа и журналистката Мария Р. също лъже , че е отслабнала с тях и прави реклама !!!
 Мога да Ви кажа , че  съм пила преди 3 месеца хапчета Лида и от тях отслабнах,  не много  но все пак свалих 4 кг за 1 месец и наистина  нямах апетит и сега мисля пак от тях да си поръчам.

# 58
  • хасково
  • Мнения: 290
Аз също се присъединявам-никакъв ефект.

# 59
  • Мнения: 0
Ох...аз току що ги отказах Praynig...в петък се изкуших и ги поръчах, днес ми се обадиха за потвърждение и...отказах ги Grinning...момичета, наистина не си харчете парите, за нещо, което освеч, че може да не ви стопи кг. може и здравето да ви увреди...само мнение, вие си знаете Simple Smile Прехвърлете темите с диети - мнооого са и все нещо ще ви хареса Simple Smile успех! Simple Smile

# 60
  • Мнения: 3
По добре за тези пари си купете окси отколкото да се тъпчете с тея боклуци.

# 61
  • Мнения: 1 095
По добре за тези пари си купете окси отколкото да се тъпчете с тея боклуци.

На теб как ти подейства Окси-то ?
Разкажи малко, ако не те затруднява  Peace

# 62
  • Мнения: 3
Дава ти много енергия, не чувстваш глад. Аз исках да поизчистя мазнините около кръста и да стегна задника и краката и пиех по 3 на ден. 2 сутрин на гладно и 1-2 към 14-15 часа ( обядвам в 12)
Въпреки усещането за ситост пак гледах да ям както трябва. Резултата за 2 месеца беше ясно изразена коремна преса, два размера по-малки дънки и същият размер блузки  Hug
Много съм доволен! Като видях ефекта го дадох и на приятелката ми. Тя пи една кутийка за месец и без да тренира свали 5-6кг пак от проблемните зони и то без да пази диети, хапваше си каквото и се яде. И тя остана доволна...

# 63
  • хасково
  • Мнения: 290
От къде се купува това окси и на каква цена е? Осем килограма съм залепила отгоре и ми тежат ужасно.Отказах асансьора, хлябя,сладкото, но нямам търпение.Като махнем якетата и всички бабунки изскачат. ooooh!

# 64
  • Мнения: 0
И аз като всички желаещи отчаяно да отслабнат си поръчах Weight Loss, обаче преди да разгледам мненията по форумите...а, повечето от мненията са отрицателни и много се притесних дали ще мога да откажа поръчката, от фирмата ми звъняха веднъж-не вдигнах, писаха ми и-мейл, не се криеха, както повечето от мамитата са писали, обаче аз все пак реших да откажа поръчката. Мислех,че куриерите ще звъннат преди да ми доставят продукта, обаче те направо дойдоха и аз отказах поръчката и куриера ми каза, че няма проблеми...ох, така се зарадвах...искам да отслабна няколко кг, обаче след прочетеното по форумите за този продукт направо се изплаших и реших, че няма да го пия. Вече честно казано не знам какво да пия, внимавам какво ям, обаче понякога лакомията в мен така се отприщва, гледам повече да ходя пеша и да изминавам поне по 3-4 км на ден, от време на време ходя на йога, обаче лакомията ми е голям проблем...и непрекъснато се боря с нея...преди 2 год. за 2 седмици бях на лечебния глад на Л.Ковачева и ефекта беше поразителен...отслабнах с 6 кг, кожата ми беше супер, стомаха ми се чувстваше екстра и си задържах килограмите близо 2 г, обаче тази година новогодишните празници, или по точно яденето по празниците при мен продължи повече време и познайте...качих си ги и нищо от дрехите ми не ми става...ужас...сега пия ябълков оцет, преди много време съм пила имаше ефект, но естествено като се ограничаваш, но отслабването става бавно, и това всъщност е ключа към здравословното и трайно отслабване, обаче  и аз като всички жени искам да стане веднага, като с вълшебна пръчица, обаче няма как...да питам, някой от вас пил ли е акай бери и дали има ефект? от лидата знам , че има ефект-моя позната го беше пила и отслабна 15кг, обаче непрекъснато и ставаше лошо,причерняваше и, малко като походеше пеша се изморяваше страшно много и със сърцето имаше проблеми...

# 65
  • Мнения: 0
Привет , момичета .
Вижте този линк http://e.medicalnewsreporter.com/ и сега този http://agb.medicalnewsreporter.com/
Очевидно на снимките в началото на статиите жените са различни , съвпадат имената и професията (журналист) , но и мерките са различни . Как да не се усъмни човек в истинността на всички написани неща за тези хапчета . Да не говорим , че всички написани коментари от мен и една колежка се изтриват , без значение положителни или отрицателни са . Другото , което е интересно , че коментарите са от едни и същи хора , но датите се сменят всеки ден , т.е. винаги са "пресни" и промоцията всеки ден е "за последно".... Няма думи
Наистина много неприятно. Ако дойде пратка се замислям дали да не я върна?Не е много изрядна работата Outta Joint

НЕ се замисляй, а направо - връщай!

# 66
  • Мнения: 0
Мили момичета!

Регистрирах се, за да ви предупредя за нещо, на което се натъкнах токущо. Реших просто от любопитство да хвърля един поглед, какво пишат за този продукт из унгарските форуми и направо онемях....този продукт садържал Chromium as polynicotinate и хората са изровили някакъв научен доклад от 1996 г, в който пише, че Chromium  polynicotinate причинява мутация на човешкото ДНК!

http://www.oralchelation.com/ingred/chromium.htm

Момичетата от тези форуми взаимно се предупреждават, а на основа на английският текст на доклада установих, че същото правят и по англоезичните форуми....

Не си правете експерименти със здравето , освен че тъпчите джобовете на някои си...!!!

# 67
  • Мнения: 0
Здравейте мами Simple Smile)
И аз искам да ви разкажа на две на три моите впечатления..
Много се чудих дали да не си поръчам тези weight loss ама като прочетох какви коментари сте написали.. напълно се отказвам..!
 Миналата година по това време си купих 1 кутия ЛИда и от 80 смъкнах на 72 изпих още половин кутия и станах 66. Прецених, че е по добре да продължа с 90-дневната но нямах време да се съобразявам с режима на хранене.. Предполагам ме разбирате.. Аз не се реших на тази крачка, защото съм напълняла при раждане.. , Но заради хормонални проблеми напълнях с 20 кг за 2 години.., тежаха ми и гърдите и дупето.. и корема иии абе не се чувствах никак добре.. Не съм си върнала нито един килограм.. Тази зима от нерви смъкнах 5 за 2 седмици.. защото изобщо не се хранех.. и естествено за 2 седмици си ги върнах.. 7 , само че ... ноо това ,което свалих от Лидата не съм качила... Сега много се чудя дали да не си поръчам пак една опаковка ... Някой от вас пие ли Лида ? ... Има хора при които е имало странични ефекти.. аз нямах .. поне не знам да съм имала.. дори напротив.. чувствах се по-енергична и не спирах да се движа..
ииии все пак много се замислям... трудно ми е с тези диети.. нямам време да ям здравословно.. по цял ден или съм на лекции или на работа ..

# 68
  • Мнения: 0
Здвавейте ,не си поръчвайте от тези хабтета ,пия ги вече 12 дни и напълнах 2кг,стомаха ми е подут и

на тоалетна не съм ходила няколко дни

# 69
  • Мнения: 0
Голяма измама са тези хабчета пих ги 15 дни ,а резултат 2 кг нагоре и подут и запечен стомах.

# 70
  • Мнения: 0
Здравейте,
както предходните два потребителя аз също си поръчах тези въпросни хапчета.
За всички, които са отслабнали - много се радвам, но аз въпреки ограниченията направени по време на приема на хапчетата дори напълнях с 3 кг.Естествено реших да ги спра и какво мислите, апетита ми се увеличи и вместо да отслабна без лишения на мен ми се наложи да се ограничавам още повече в това какво хапвам.
Моля ви не си купувайте тези хапчета.
Препоръчвам на всички, които искат да отслабнат да прекратят приема на хляб и сладко, ако не поне да се ограничат с тези неща максимално.Спортувайте при всяка възможност!
Надявам се да съм била полезна на всички!  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 0
то на плодове и зеленчуци,без газирано,мазно и сладко ,на здравословен и балансиран режим на хранене просто нямате нужда от хапчета,резултатът е на лице и без тези боклкуци Simple Smile
                                                                                                                                                                      zдравейте на всички такмо щях и аз това да пиша да пробват само диетата която е приложена да се спазва в листовката на хапчетата и ще видят че по скоро от нея отслабват или да пробват да ядат мазнотийки и хапчетата пак да видим тогава чудото дали ще действа и аз имам нужда да отслабна 75кг.след парво раждане и щях да си го порачам веднага на цена от 47лв.но парво реших да проуча и прочетох тук и се отказах та от утре просто няма да ям и ще сваля.

# 72
  • Мнения: 1
Майка ми си купила weight loss без кофеин, чувствала се добре, но отслабнала само един килограм за месеца.  Затова направи рекламация, от фирмата и изпратиха друг продукт,май се казва weight loss forte и тя отслабна 5 килограма. В края на краищата тя е доволна.

# 73
  • Мнения: 0
u az polzvam tezi hap4eta (ot 3 sedmici), otslabnah 6 kilograma a se nadqvah na 12, zashtoto taka pishat...  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 74
  • Мнения: 0
Izvinqvam se za tova, che ne pisha na kirilica.Az sushto napravih poruchka, tui kato bqh izkluchitelno zaintriguvana.Vednaga mi se obadiha i do 2 dena gi poluchih, a jiveq v Germania.Sega dokato cheta negativnite komentari,napravo me hvashta qd, no taka ili inache sam gi poruchala veche,shte gi pia pak posle shte pisha dali ima rezultat...

# 75
  • Мнения: 0
nqkoi imal li e efekt ot tezi hap4eta. az zapo4nah da gi piq .molq pi6ete

# 76
  • Мнения: 6
Здравейте отново, 2012 година си поръчах въпросните хапчета, пих ги и нямаше никакъв ефект. По принцип съм пила и други хапчета за отслабване и наистина действат /но има странични ефекти, като главоболие например/-като подтискат апетита. Спрях се на тези, защото са от ЕС и уж са с ясно съдържание, но за съжаление при мен нямаше резултат. Успех на всички, които са се заели -с упоритост всичко се постига  Sunglasses

# 77
  • Мнения: 1
Не съм доволна от тези капсули - зелено кафе!!!Килограмите са ми едни и същи - без никаква промяна!!Искам да ми върнете парите !! Close

Общи условия

Активация на акаунт