Семейните уикенди

  • 10 259
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21 265
Как минава денят ви (уикендите) с половинките ви ?
Какви занимания си откривате,гледате ли филми?
Лежите ли си в леглото заедно,изобщооо как минава денят ви ?

Последна редакция: нд, 22 яну 2012, 10:46 от малката лисичка

# 1
  • Мнения: 14
Именно, защото не минаваха по този начин, затова и останах без половинка...  Sad Иначе моите уикенди си ги прекарвам на едни специфични места (отговорът се крие в никнейма ми  Mr. Green). Женската пък не си падаше по чалгата и взе че ми тегли шута...  Sad Явно трябва не'къв компромис!  Wink

# 2
  • Мнения: 21 265
Именно, защото не минаваха по този начин, затова и останах без половинка...  Sad Иначе моите уикенди си ги прекарвам на едни специфични места (отговорът се крие в никнейма ми  Mr. Green). Женската пък не си падаше по чалгата и взе че ми тегли шута...  Sad Явно трябва не'къв компромис!  Wink
За шутовете не мога да кометирам,но,да,понякога трябват компромиси  Peace

# 3
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Как минава денят ви (уикендите) с половинките ви ?
Какви занимания си откривате,гледате ли филми?
Лежите ли си в леглото заедно,изобщооо как минава денят ви ?



Не лежим заедно в леглото защото, той е раннобудник, а аз обичам да си поспивам. Обикновено следобед излизаме на разходка в парка/ на Витоша с кучето, понякога преди това ходим на изложба или кино, след това пием чай или кафе в някое готино заведение, пазаруваме храна за седмицата или ако трябва някой от нас да си купи дреха, обувки. Вечер си готвим /по- често аз/ и вечеряме с филм от видеотеката. Последните години сме домошари, вече рядко излизаме по заведения. Когато е топло поне веднъж месечно ходим на пикник на Витоша и поне веднъж месечно сме на спокойно местенце извън София.

# 4
  • Мнения: 21 265
Как минава денят ви (уикендите) с половинките ви ?
Какви занимания си откривате,гледате ли филми?
Лежите ли си в леглото заедно,изобщооо как минава денят ви ?



Не лежим заедно в леглото защото, той е раннобудник, а аз обичам да си поспивам. Обикновено следобед излизаме на разходка в парка/ на Витоша с кучето, понякога преди това ходим на изложба или кино, след това пием чай или кафе в някое готино заведение, пазаруваме храна за седмицата или ако трябва някой от нас да си купи дреха, обувки. Вечер си готвим /по- често аз/ и вечеряме с филм от видеотеката. Последните години сме домошари, вече рядко излизаме по заведения. Когато е топло поне веднъж месечно ходим на пикник на Витоша и поне веднъж месечно сме на спокойно местенце извън София.
Страхотно,и ние сме малко като Вас,аз обичам да си поспивам,той вика,че ще спи и все става рано  Mr. Green , но по някое време идва да се гушка пак  Hug

# 5
  • Мнения: 741
Разходката до морето е неизбежна. Зарежда ни положително...  Flutter
След това - пълна маса...
Ако е топло, екскурзия до Созопол, Несебър.
Изобщо, за уикендите ни е характерно по-голямото спокойствие, защото през седмицата имаме по-сериозни ангажименти...

# 6
  • Мнения: 21 265
Разходката до морето е неизбежна. Зарежда ни положително...  Flutter
След това - пълна маса...
Ако е топло, екскурзия до Созопол, Несебър.
Изобщо, за уикендите ни е характерно по-голямото спокойствие, защото през седмицата имаме по-сериозни ангажименти...
Като каза море и си го представих,страхотно,да и аз съм на мнение,че за уикендите трябва да се откъснем поне за малко от еднообразното ежедневие,и да има спокойствие

# 7
  • Мнения: 135
Как минава денят ви (уикендите) с половинките ви ?
Какви занимания си откривате,гледате ли филми?
Лежите ли си в леглото заедно,изобщооо как минава денят ви ?



Ахаа, уикендите значи... моите обикновенно минават край реката с въдицата в ръка Laughing.. нейните са вкъщи през зимата.  Mr. Green
Лично се изнервям максимално като се задържа по някаква причина вкъщи.. дори още в петък следобяд.. вече съм се изскубал от женското домашно надмощие в троен размер..  Mr. Green
През летните дни половинката си я водя с мен да се пръжи на слънце покрай реката... но сега ако я заведа, ще изкрастилизира от студ горката.. та по добре да си седи вкъщи и да пържи кифтетата.  Laughing

# 8
  • Мнения: 741
Абе, Соти, миличък , позволявам си отклонение от темата, бременееща съм ловила риба... Ловила съм риба заради сина си (големия , на моста в Бургас), в минусови температури - няма такова удоволствие заради густото на скъпия ми човек... И кво ти пука, важно е че, на теб ти е
 густо... Жената си има друго густо...

# 9
  • Мнения: 135
Абе, Соти, миличък , позволявам си отклонение от темата, бременееща съм ловила риба... Ловила съм риба заради сина си (големия , на моста в Бургас), в минусови температури - няма такова удоволствие заради густото на скъпия ми човек... И кво ти пука, важно е че, на теб ти е
 густо... Жената си има друго густо...

Дааа.. представа си немаш колко се надявах поне малко да прихване от хобито.. ма не било писано.  Laughing
В началото мрънкаше здраво.. ся се поукроти.. но ми е обещала някой ден да си търся такъмите и обурудването в кофата за боклук.  Joy
Да не спамим повече темата.. но ми е тъпо да стоя до фустата на жена си, щото на нея така и се иска.. ся кат нещо требе да се свърши съм на линия.. но да лежа до късно и цял ден да се въртя покрай нея.. то отвътре ме изгоря че си губя времето.. друго си е на реката..пък и рибата не мрънка.  Laughing

# 10
  • Мнения: 21 265
Абе, Соти, миличък , позволявам си отклонение от темата, бременееща съм ловила риба... Ловила съм риба заради сина си (големия , на моста в Бургас), в минусови температури - няма такова удоволствие заради густото на скъпия ми човек... И кво ти пука, важно е че, на теб ти е
 густо... Жената си има друго густо...

Дааа.. представа си немаш колко се надявах поне малко да прихване от хобито.. ма не било писано.  Laughing
В началото мрънкаше здраво.. ся се поукроти.. но ми е обещала някой ден да си търся такъмите и обурудването в кофата за боклук.  Joy
Да не спамим повече темата.. но ми е тъпо да стоя до фустата на жена си, щото на нея така и се иска.. ся кат нещо требе да се свърши съм на линия.. но да лежа до късно и цял ден да се въртя покрай нея.. то отвътре ме изгоря че си губя времето.. друго си е на реката..пък и рибата не мрънка.  Laughing

Е,и това го има ,не трябва да задушаваме с любовта си,къде таз толкова много риба иначе  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 116
Като се затопли използваме всеки удобен случай за риболов и плаж край реката.А сега,зимата само си пътешестваме.

# 12
  • Мнения: 21 265
Като се затопли използваме всеки удобен случай за риболов и плаж край реката.А сега,зимата само си пътешестваме.
Ние за съжаление не можем да пътешестваме много много,но чакаме да поотрасне малката и тогава тримата ,иначе вчера си сготвихме нещо леко и зяпахме ТВ  Peace

# 13
  • Мнения: 116
И в почивките в домашна обстановка има очарование Simple Smile

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Нашите уикенди минават с децата. Когато мъжът ми е на работа (което е половината почивни дни) ги забавлявам сама, според сезона и времето. Гледам да ги водя на разни интересни места, за които през седмицата няма време. Когато той си е в къщи - пак според сезона и децата. Лятото задължително в парка или на Витоша, зимата - на кино, на куклен театър, на цирк, по гости... както дойде. Общо взето гледаме да не стоим в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт