iffet / Целомъдрие / с Денис Чакър * Тема - 5

  • 29 620
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Сливен
  • Мнения: 15
Тази Дилек голям навик има да се обажда където не и е работа Sick нали и върнаха акциите още какво иска  Thinking

Аз на разбрах за каква къща говори newsm78 newsm78

# 16
  • Мнения: 12 719
И аз вече не вярвам да е бързо сдобряването... Иф трябва да се окаже бременна и затова ще има интрижка и тогава някъде ...

Благодаря за новото ни местообитание!  Simple Smile
Лис, благодаря за ефирния превод!   bouquet
Аз си сипвам чаша ч. винце, че много се изтощих докато сложа катинара на старата ни тема. ooooh!   Laughing
охх вече имам опит с чакането за сдобряване  hahaha hahaha hahaha

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
bghelp, danitoo12, Dinah, lisanka1, Morena, nelly_79, sonq2612, tatusas, valeria7, valkova*, viara2010, zhu, Дидзzз, МелинаМел, ·٠•Mimen4ence•٠· и 4 Гости преглежда(т) тази тема

Равносметката на финала.  Балкончето може още мнооооого!

# 18
  • popovo
  • Мнения: 28
bghelp, danitoo12, Dinah, lisanka1, Morena, nelly_79, sonq2612, tatusas, valeria7, valkova*, viara2010, zhu, Дидзzз, МелинаМел, ·٠•Mimen4ence•٠· и 4 Гости преглежда(т) тази тема

Равносметката на финала.  Балкончето може още мнооооого!
пишете и мене   bouquet

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 15
охх вече имам опит с чакането за сдобряване  hahaha hahaha hahaha
а 16 серий нямам намерение да чакам пак  Crossing Arms

Леле балкона пълен със всяка седмица ставаме все повече  Hug Hug Hug Hug

Добре Дошли на всички

# 20
  • Мнения: 167
Дано когато разбере истината за вилата да осъзнае, че сестра му една звистлива интригнтка #2gunfire

# 21
  • Мнения: 0
ЕЙЙЙ тази Дилек,колко е проста ама оффффф,ще ги извърти нещата значи Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 22
  • Мнения: 12 719
охх вече имам опит с чакането за сдобряване  hahaha hahaha hahaha
а 16 серий нямам намерение да чакам пак  Crossing Arms

Леле балкона пълен със всяка седмица ставаме все повече  Hug Hug Hug Hug

Добре Дошли на всички

Миме свикнах вече  hahaha hahaha

# 23
  • Мнения: 11
Дано когато разбере истината за вилата да осъзнае, че сестра му една звистлива интригнтка #2gunfire

аз направо се чудя на такива лоши и злобни хора,като нея
как може капка милост и жал да няма за това бедно и страдало момиче,като Иффет
като знае какво е преживяла #2gunfire #Cussing out #Cussing out

# 24
  • Мнения: 0
Лисанке ,благодаря за превода Hug

# 25
  • Мнения: 11
bghelp, danitoo12, Dinah, lisanka1, Morena, nelly_79, sonq2612, tatusas, valeria7, valkova*, viara2010, zhu, Дидзzз, МелинаМел, ·٠•Mimen4ence•٠· и 4 Гости преглежда(т) тази тема

Равносметката на финала.  Балкончето може още мнооооого!

ralbibo    Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 167
Чудя се на човек с характера на Дилек кое му е най-силното качество - злоба; завист; омраза;
подмолност..., та тя и оня мазник-грозник не обичаше, рипна при него пак за отмъщение...
съдбата я очука, ама тя пак няма мира Sick Money #2gunfire #Cussing out

# 27
  • Мнения: 0
Дано когато разбере истината за вилата да осъзнае, че сестра му една звистлива интригнтка #2gunfire

аз направо се чудя на такива лоши и злобни хора,като нея
как може капка милост и жал да няма за това бедно и страдало момиче,като Иффет
като знае какво е преживяла #2gunfire #Cussing out #Cussing out

Ужасна е просто,прочете писмото видя и вилата в какво състояние е -едва ли си е помослила,че е имало нещо между Иффет и Дж.Но толкова много мрази Ифф,че ще използва всичко срещу нея #Cussing out #2gunfire #Cussing out

# 28
  • Мнения: 12 719
Лисанка много ти благодаря за превода   bouquet

# 29
  • Сливен
  • Мнения: 15
Последните два епизода направо ми разказаха играта няма скрито покрито всичко вече ясно ... а аз си мислех че ще има да ги влачат тези тайни още има няма 20 епизода и после да започнат да ги разкриват една по една  Mr. Green Сега вероятно АИ като отиде при Иффет пак ще се скарат и ще си чакаме щъркела да дойде  stork-boy stork-girl

Общи условия

Активация на акаунт