Тренировъчни ластици - има ли полза от тях?

  • 21 029
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 577
Здравейте момичета,
от скоро разбрах за тренировъчните ластици и много се чудя дали да си купя такива. Чудя са дали има ефект от тях?
Една приятелка ми препоръча, ако си взимам да си взема от тези тренировъчни ластици .разгледах сайта и ластиците ми изглеждат най-стабилни и най-практични.
Питането ми е, някоя от вас купувала ли си е от тях такива ластици и имате ли опит с тренировъчните ластици?
До колкото разбрах ластиците са както за жени така и за мъже.

Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 0
 Здравей Вели86,
аз ползвам такъв тренировъчен ластик и съм много доволна. Много ми помага да поддържам тонуса си. Разгледах този сайт и това, което виждам е че тук ластиците са повече от един, което е по-добре от
един ластик, защото на някои упражнения почти не усещам съпротивление. Моят ластик е на Кетлер и го купих за някъде около 40 лв. от СпортДепо.  Тук виждам, че 5 ластика са 80 лв., което е по-изгодно.
Това, което ми прави впечетеление , е че тук има и ластици с по-голямо натоварване, които ще ти е трудно да използваш, но пък  мъжът може да ги използва Simple Smile, един добър повод да го вдигнеш от дивана.
Това е от мен.
Ако си купиш такива, ще се радвам да споделиш мнението си Simple Smile

# 2
  • Мнения: 577
Здравей maxell_м

скъпа, благодаря ти за бързия отговор! Попроучих още малко в интернет за този сайт и им се обадих да ги поразпитамhttp://trenirai.me/. Най-накрая се реших да си поръчам комплекта, дойде бързо с наложен платеж,много съм доволна - 2 от ластиците са идеални за моето ниво на натоварване, другите 3 са по-сериозни и мъжът ми така се запали, че не мога да тренирам от него:)) Но говорих с момчетата от сайта и ще си поръчам още един комплект дръжки, за да мога да тренирам заедно с мъжа ми...
Най-много ми харесва, че ластика не мирише изобщо на гума и това че има една система, която можеш да закрепяш ластиците към касата на вратата и да тренираш от вкъщи! това е перфектно, защото в този студ даже не мога да си помисля да отида до фитнеса...
 

# 3
  • Мнения: 0

Здравейте момичета,
Аз си мисля да купя такива ластици за подарък за мъжа ми. Ще проуча сайта за който казахте и други подобни След като прочетох за ентусиазма на мъжа на Veli86 съм почти сигурна, че ще взема един комплект.. и дано и аз да мога да го ползвам.  Simple Smile

# 4
  • TX
  • Мнения: 590
Страхотно е да тренираш с ластици имам една тренировъчна програма на Шер която във силовата част се използват ластицир но не въжета а силиконови (или латексови незнам)ластични ленти. Диска ми е ДВД формат и е защитен, но ако успея да го разкодирам ще кача във докса.
Успех в начинанието

# 5
  • Мнения: 2
Привет на всички!
 Попаднах днес на едно клипче на Влади Въргала - http://vbox7.com/play:506819528e , в което говори за тренировъчни ластици. Поразрових се и видях въпросния сайт, гледам, че има добри отзиви, но ще се радвам ако още някой сподели опита си с тези ластици и евентуално някакви линкове към упражнения. Предварително мерси Simple Smile

Последна редакция: чт, 23 окт 2014, 01:17 от milleto

# 6
# 7
  • Мнения: 2
Simple Smile Много благодаря за бързия отговор. Статията е супер, много информативна, а упражненията ще ми дойдат идеално за домашния фитнес, който смятам да си сформирам Simple Smile

Реших се и май още утре ще си поръчам от trenirai.me. Ти от там ли си взе твоите?

Поздрави Simple Smile

# 8
  • TX
  • Мнения: 590
Аз моите ги купувах преди 4 години  от спортем магазин във варненски  МОЛ, а онлайн виждам много в китайски сайт от който основно пазаря.

# 9
  • София
  • Мнения: 9 870
В БГ продава ли се нещо подобно, че съм се засили да поръчвам?

http://www.amazon.co.uk/RESISTANCE-EXERCISE-PROTONE%C2%AE-BY-BOD … ds=EXERCISE+BANDS

# 10
  • Мнения: 4 370
Търся си ластик затворен кръг, с обиколка около 100см. Може ли някой да ми препоръча от къде да си намеря такъв или ако някоя от вас има излишен да ми го продаде?

# 11
  • София
  • Мнения: 9 870
Търся си ластик затворен кръг, с обиколка около 100см. Може ли някой да ми препоръча от къде да си намеря такъв или ако някоя от вас има излишен да ми го продаде?
И аз търся такива (комплект), имам един каучуков, но не ми върши работа, не е най-слабия.

# 12
  • Мнения: 170
Аз лично ги използвам, за да разтегна след тренировка. Вършат ми идеална работа Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 370
Търся си ластик затворен кръг, с обиколка около 100см. Може ли някой да ми препоръча от къде да си намеря такъв или ако някоя от вас има излишен да ми го продаде?
И аз търся такива (комплект), имам един каучуков, но не ми върши работа, не е най-слабия.

ето комплект:
http://sports.mymall.bg/products/Nike-Training-Kit-%28769251%252 … p;utm_campaign=RT

# 14
  • Мнения: 2 333
Търся си ластик затворен кръг, с обиколка около 100см. Може ли някой да ми препоръча от къде да си намеря такъв или ако някоя от вас има излишен да ми го продаде?
И аз търся такива (комплект), имам един каучуков, но не ми върши работа, не е най-слабия.

ето комплект:
http://sports.mymall.bg/products/Nike-Training-Kit-%28769251%252 … p;utm_campaign=RT
И аз се загледах по този комплект. С какво съпротивление е? Дали става за начинаещи?
Изобщо ластици с какво съпротивление са подходящи за начинаещи? И вие от къде си ги купувате, кои сайтове са надеждни?

Общи условия

Активация на акаунт