Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте! Не мога да намеря подходящо място за въпроса си и го задавам тук!
Сина ми си изцапа рамката на очилата (пластмасова) с каноконлит, като се опитва да залепи шарнира, който се извадил. В резултат нито можем да разлепим шарнира, нито да изчистим каноконлита от рамката. Очилата бяха гаранционни. Някой може ли да помогне с идея как да отстраним лепилото? Благодаря на отзовалите се!

# 1
Лоша работа...
Виж тук се разисква същия проблем и има различни съвети: http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=60&t=236823

# 2
  • София
Опитай с лакочистител, но без ацетон.

# 3
Тези неща ги прочетох и пробвах. От лакочистителя без ацетон(розовия) лепилото се разнесе хубавичко по цялата дължина на рамката.Не продължих да видя дали все пак ще се махне накрая, защото ми се стори, че се отнема от самия лак на рамката. Занесохме ги на ремонт все пак. Веднага като ги видяха казаха, че ако не ги бяхме пипали са щели да ни сменят цялата рамка,тъй като са в гаранция. Е,смениха шарнира и сина ми ги носи, но някой ако сети по-добър начин,да пише!
Благодаря на всички!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт