Дали са зъбчета?

  • 1 311
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте Мами от няколко дни забелязвам че имаме две бели чертички на долния венец но нито е подуто нито пък зачервено и вечер почна да се събужда през час на почти 5 месеца сме дали тези бледо бели чертички са признак за зъбки? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 39 746
Напълно възможно е. Можете да се посъветвате с педиатъра какво да давате ако детето е неспокойно. Но съдейки по моите деца... почти нищо не помага.

# 2
  • Мнения: 9 342
Здравейте Мами от няколко дни забелязвам че имаме две бели чертички на долния венец но нито е подуто нито пък зачервено и вечер почна да се събужда през час на почти 5 месеца сме дали тези бледо бели чертички са признак за зъбки? newsm78
Вероятно са зъби, но може да си останат така и 2-3 месеца преди да излязат. Когато, наистина пробие зъбче, ще разбереш: като сложиш пръст на мястото и се усеща леко боцкане. Обикновено преди това бебето освен, че е неспокойно се събужда и с неистов плач от болка.

# 3
  • Мнения: 27 524
дали тези бледо бели чертички са признак за зъбки? newsm78

Със сигурност не са рогца  hahaha

Какви въпроси задавате понякога?  Thinking Разбира се, че са зъбки, какво друго би могло да бъде точно там?  Wink

На Криско пробиха двете долни долни зъбчета в края на 3-ти месец  Peace

# 4
  • Мнения: 21 270
И аз мисля,че сигурно са зъбчета  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 139
дали тези бледо бели чертички са признак за зъбки? newsm78

Със сигурност не са рогца  hahaha

Какви въпроси задавате понякога?  Thinking Разбира се, че са зъбки, какво друго би могло да бъде точно там?  Wink


Всъщност дъщеря ми имаше нещо наподобяващо никнещ зъб на венеца на около 3 м. и аз си мислех, че е зъб. Оказа се кистичка, която с времето изчезна. Така че, когато на човек му е за първи път, е нормално да задава въпроси, които на хората с опит да им се виждат странни. Не виждам нищо лошо.

# 6
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 863
Сигурно са зъби, да.  Laughing

# 7
  • Мнения: 2 561
И според мен са зъбки.При дъщеря ми беше същата гледка.

# 8
  • Мнения: 27 524
Всъщност дъщеря ми имаше нещо наподобяващо никнещ зъб на венеца на около 3 м. и аз си мислех, че е зъб. Оказа се кистичка, която с времето изчезна. Така че, когато на човек му е за първи път, е нормално да задава въпроси, които на хората с опит да им се виждат странни. Не виждам нищо лошо.

Права си, така е. Съжалявам  Hug

# 9
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Най-вероятно са зъбки, да  Peace В нашият случай също имаше индикации от 4-5 месец, но първият изби, когато беше на 9 месеца. Купонът тепърва предстои!  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 677
Това са зъбчета. При съна ми забелязваха, но много дълго време не пробиваха, при дъщерям и пък пробиваха много бързо.

# 11
  • Мнения: 15 379
Честити зъбки!
Здрави да са!

# 12
  • Мнения: 2 231
И моата в същото положения. До дни очаквам да пробие първото долно  Laughing

# 13
  • Мнения: 274
И аз забелязвам при малкия същите признаци неспокоен е  събужда се с неистов плач,  промени си режима на  хранене, непрекъснато си хапе ръцете и се лигави а от една седмица заобича залъгалката която до скоро неискаше.

# 14
  • Мнения: 2 286
Зъбки ще си имате, някой ден Wink . На моя син му се подуваха венците, повиха се тези белички чертички и т.н. на 3м. Първото зъбче изби на 10м.

Леко зъбоникнене

Общи условия

Активация на акаунт