Лук!

  • 2 077
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Някой чувал ли е че чай от люспите на лука помагат против акне? Аз мисля че си направиха майтап с мен и затова се ровя из нета...

# 1
  • Мнения: 28
Мога да спомена ,че люспите от лук спират и косопада

# 2
  • Мнения: 2
Някой чувал ли е че чай от люспите на лука помагат против акне? Аз мисля че си направиха майтап с мен и затова се ровя из нета...
Самият лук е много полезен- има много приложения. Но знам че отварата боядисва -прабаба ми разказваше, че с варени листа от лук боядисвали яйца за Великден- тогава нямало боя като днешната и всичко било натурално... Та да не се оцвети кожата- внимавай!

# 3
  • Мнения: 156
Някъде бях чела че се прави маска за коса от лук против косопад и за здрава коса.Но не съм я пробвала някак си ме е страх да експериментирам  newsm78 newsm78

# 4
  • Мнения: 2
здравей,аз съм пробвала ето тази за лице и шия:
"Настържете лук със ситно ренде, но не го изстисквайте, докато не измиете лицето и шията.
Измийте кожата на лицето. Нанесете с върховете на пръстите много малко подхранващ крем. Под очите намажете рициново масло.
Сложете лука в марличка и изстискайте сока в чашка. Добавете към луковия сок малко мед и с получената кашица намажете кожата на лицето и шията. Дръжте маската върху лицето около 30 минути. Измийте я със среда от хляб и студена вода. "

http://www.viewsofia.com/article/4447/Lukova-maska-%E2%80%93-liu … komstvo-za-kosata
и ето тук може да намериш още Simple Smile
Ако правиш маските редовно ще има ефект  Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт