Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте  [Simple Smile]
Пускам тази тема за да споделя терзанията си в последно време.
Наближава края на майчинството ми и започнах да се ослушвам за работа...кандидатствах тук-там,но телефонът мълчи...в един момент ми просветна,че интервюто за работа е много сходно с продажбите-за да продадеш стоката си трябва да убедиш купувача,че продаваш най-доброто,за да си фаворит на интервю за работа-трябва да убедиш интервюиращия,че си най-добрият! Търсейки решение попаднах на една много добра и стимулираща статия : http://--reklamen-spam195--/i-like-high-incomes/sales/ted-stor мисля,че всеки,който я прочете може да извлече полза за себе си,аз смятам да заложа на този подход при бъдещите си интервюта за работа.
Пожелавам успех на всички,надявам се,че съм ви била полезна [Simple Smile] пожелайте ми и вие успех на мен Simple Smile))

# 1
Статията няма много общо с проблема, върху който акцентираш.
Успех в кариерата!

# 2
Статията няма много общо с проблема, върху който акцентираш.
Успех в кариерата!
Благодаря ти Simple Smile
На пръв поглед маже би наистина няма много общо,но  като цяло идеята е как да предложиш услугите си за да бъдеш полезен и нужен на фирмата,а не да обясняваш колко си велик
В статията виждам възможност как да изграждаш поведение и визия, така че да си успешен, включително и при интервюто, и след това.

# 3
Желая ти го!Аз съм в подобно положение,само че при мен се застъпиха 2 майчинства. Simple Smile От януари 2007 съм вкъщи и сега ми предстои завръщане.Оглеждам се за нови възможности,че старото място го пазят,но работното време няма да ме устройва.За сега обаче няма нищо подходящо и на първо време ще се върна на старата работа,пък може и да си остана. Малко ми е притеснено и на мен,но ще се справим. Simple Smile

# 4
Желая ти го!Аз съм в подобно положение,само че при мен се застъпиха 2 майчинства. Simple Smile От януари 2007 съм вкъщи и сега ми предстои завръщане.Оглеждам се за нови възможности,че старото място го пазят,но работното време няма да ме устройва.За сега обаче няма нищо подходящо и на първо време ще се върна на старата работа,пък може и да си остана. Малко ми е притеснено и на мен,но ще се справим. Simple Smile
и аз съм с породени деца като теб  Peace
разбира се че ще се справим,важното е да не губим положителната настройка Simple Smile Simple Smile

# 5
Ооо,за съжаление положителната ми настройка се позагуби. След две последователни майчинства и 4 години вкъщи вече съм съвсем обезкуражена.Не мога да се върна на предишната си работа.За два месеца кандидатствах в 106 /току що ги преброих/ фирми. От никъде не ми се обадиха,не ме поканиха на интервю,не предложиха среща...Имам търсена /така си мислех/ специалност,повече от 10 години стаж и  не ми е било проблем да си намирам работа. Автобиографията ми е проверена от HR специалист и е написана безупречно.Почвам да си мисля дали годините ми не са проблем.Всъщност не знам какво да предполагам.Отначало бях озадачена,а сега вече съм уплашена...

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт