Пиете ли вино?

  • 5 138
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 091
А пушите ли?

# 16
  • Germany
  • Мнения: 7 934
Пиех си и вино и бира. Не мисля, че е проблем защото са слабоалкохолни, но ракия не съм си позволявала/ а ми се пиеше, много/.
Пушех по 5-6 цигари след 6тия месец.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не пих нищо до 6 месец, тогава изпих една чаша бира, вино пиех рядко, но просто не го обичам Rolling Eyes

Не , спрях ги щом разбрах, че съм бременна.Запалих в момента в който спрях да кърмя Crazy

# 18
  • Мнения: 4 629
Пия, но не всяка вечер Mr. Green

# 19
  • Мнения: 191
и аз си пийвам вино понякога на вечеря ,чак пак вредно за бебо мисля че от една чаша вино нищо няма да му стане

# 20
  • Мнения: 2 663
Аз си пийвам от време на време по 1 чашка вино,само червено,а за цигарите ако пия кафе пуша по 1

# 21
  • Мнения: 1 559
До третия месец не пиех въобще но от тогава сам пила към 5 пъти червено винце.Мисля че винце веднъж седмично ,не е вредно.Цигарите ги спрях веднага като теста бе  EFP,въпреки че понякога доста ми се припушва сам твърда и удържам фронта. smile3516

# 22
  • Мнения: 4 362
Aз си пия по една чашка ,но само като се съберем и то вино

# 23
  • София
  • Мнения: 4 423
Пия много рядко по една чашка, никога не съм пила друг алкохол, освен бира и вино! Wink

# 24
  • Мнения: 2 910
Докато бях бременна не съм пила и не съм пушила, изключение прави сватбата, когато изпих една чаша бяло вино.
Аз също знам, че особено червеното вино е полезно, ако ти понася, 1/2 чашка не мисля, че ще ти навреди.
Аз отказах кафето, цигарите и алкохола за мое спокойствие.

# 25
  • Мнения: 2 274
Пием!  Grinning
Наздраве!  Laughing

# 26
  • Мнения: 3 216
За моя радоста спрях да пуша преди 1година и половина. Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 1 493
С голямо удоволствие !

# 28
  • Мнения: 46 508
Пиех вино и бира. По една чаша, но редовно  Wink

# 29
  • Мнения: 1 425
Докато бях бременна не пиех нищо алкохолно, но сега си пийвам, но съм почитателка на белите вина.

Общи условия

Активация на акаунт