Хотел Тетевен, град Тетевен

  • 10 940
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Харесах си оферта за хотела, но прочетох много различни мнения и почвам да се разколебавам дали да поръчвам ваучера. Някой да е ходил там? Моля за мнение Simple Smile

# 1
  • Мнения: 169
не знам каква ще е целта на почивка ви, ако е само да седите в хотела ок, но имаи предвид че в самия град някак какво да се прави и види кой знае какво. аз лично не бих отишла

# 2
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Тетевен е мн. забит град.

На мен лично не ми хареса. Няма какво да се прави. Няма едно нормално заведение за хапване.
А за хотела не знам. Има вероятност да изпукате от скука.

# 3
  • Мнения: 7
Ми идеята беше уж за 14-ти февруари + да обиколим града, Ловеч и Плевен за забележителности ... Но след вашите мнения и прочетените няколко негативни за самия хотел - явно ще се откажа.
Благодаря Ви!!

# 4
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 706
Тетевен е чудесно място, но за друг вид туризъм и много зависи с каква идея отивате там.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ако ще е Тетевен, по-добре Рибарица. То и там няма какво да правите, но поне можете да се настаните в лъскави хотели.
Ако все пак искате Ловеч и Плевен... Направо в един от 2та града си направете резервация. Те са на 50-60км. еди от друг, та не е фатално кой ще изберете.

# 6
  • Мнения: 7
Проблемът е, че сега сме без колата .. така че в крайна сметка решихме Трявна Simple Smile
Иначе и Рибарица обмисляхме, но там транспорта много куца.
Мерси все пак на всички за отговорите и предложенията.  Hug Hug

# 7
  • Мнения: 10
Може ли и аз да помоля за мнение за хотел "Тетевен" в Тетевен? Това е сайтът им: http://www.hotelteteven.com/. Постоянно въртят едни и също оферти за 1 и 2 нощувки, изглеждат добри, има ли скрити уловки? Поздрави!

# 8
  • Мнения: 22 343
Хотела си е ок, хубав, чист (поне преди година и нещо когато ходихме). Храната е отлична, могат да ти направят каквото ти хрумне за хапване, няма никакъв проблем.
А около Тетевен има много неща, които могат да се видят, не знам какво му е "забитото" на града и околностите.
Наблизо е Гложенския манастир, Водопадите (http://martinpetrov555.blogspot.com/2010/12/blog-post_19.html), Съевата дупка.

# 9
  • Мнения: 49
Eee най-красивото място за почивка,всяка година си ходя там за поне една седмица,дано и тази година успея да ида Hug Hug Hug

# 10
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Eee най-красивото място за почивка,всяка година си ходя там за поне една седмица,дано и тази година успея да ида Hug Hug Hug

Дидинка90 , мислим за един ден да отскочим до Съева дупка и на връщане да минем през Тетевен. Къде можем да хапнем там? Какво ще ми препоръчаш?

# 11
  • Мнения: 1 072
Запис да следя темата, тази година ще по4иваме в регоина. Да препорь4ате маршрут до забележителностите, не сме били до сега по тези места.И прили4ен хотел с ресторант. Simple Smile

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Хотела си е ок, хубав, чист (поне преди година и нещо когато ходихме). Храната е отлична, могат да ти направят каквото ти хрумне за хапване, няма никакъв проблем.
А около Тетевен има много неща, които могат да се видят, не знам какво му е "забитото" на града и околностите.
Наблизо е Гложенския манастир, Водопадите (http://martinpetrov555.blogspot.com/2010/12/blog-post_19.html), Съевата дупка.


Не съм се изказал за околностите на Тетевен, а за самия Тетевен. В самия град, честно, няма нищо за правене. Няма какво да се види.

И прили4ен хотел с ресторант. Simple Smile

В Тетевен ще ти е трудно да намериш ресторант. Ние едва намерихме там къде да обядваме.

# 13
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
някой да е ходил скоро там ?Има хубава оферта за две нощувки и се чудя там или в Дряново да отидем ?Ако е от значение сме в две деца ,едното на 5 години ,а другото на няма и два месеца  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 252
Не съм , сложих на известяване темата, защото през септември ще ходим . Та исках някой да сподели в околностите какво е интересно да се посети, в кой заведения предлагат добра кухня и такива неща..

Общи условия

Активация на акаунт