Ще останем свързани до края на живота си

  • 11 336
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 296
Какви мисли са ви налегнали днес Rolling Eyes

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Разводът - точно така: свързани за цял живот  Mr. Green И в нормални отношения  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 198
Нормален развод - да, но красив? Не вярвам.
И разводът и раздялата след дълга връзка са трудни, болезнени, нещастни и тъжни неща. Не може да има нещо красиво в раздялата, красивото всъщност си отива. Или си е отишло много отдавна.
Доста хора се развеждат човешки, без простотии, говорят си нормално, но това е трудно постижимо. Моята раздяла вероятно няма да бъде грозна (много се надявам на това). Но е не по-малко трудна и тъжна.
Да, ще останем свързани до края на живота си, защото сме споделили една основна част от него.

# 18
  • Мнения: 1 216
Някой беше казал, че не е добра идея да се жениш за някой, с когото не би искал да се развеждаш. Има много вярно в тази приказка.

# 19
  • Мнения: 289
Нещо не мога да си представя развода ни  newsm78
Че той мъжа ми винаги се връща, и се извинява, когато аз съм в настроение от типа #2gunfire
 Joy

# 20
  • Мнения: 4 965
Нещо не мога да си представя развода ни  newsm78
Че той мъжа ми винаги се връща, и се извинява, когато аз съм в настроение от типа #2gunfire
 Joy


 Laughing
И моят.
Не си представям изобщо да се разведем. По-скоро ще се разделим и ще се виждаме 1-2 пъти в месеца за Кекс, а през другото време ще се правим на непознати. Но ще харесваме новите си половинки, без да си го признаваме. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 375
Първо ще замъкна всички туршии в мазето на мама... Mr. Green

Имаше случай, една жена беше си тръгнала с похлупаците на всички тенджери, чашките от чинийките, единия от чифта чорапи и тн... Така и хрумнало да накаже неверния съпруг. Crazy

# 22
# 23
  • Мнения: 3 066
Разводът ми ще ме остави гола като пушка, обречена на печал и припомняща си хубави моменти на сълзливи филми.....

# 24
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Най-вероятно ще има война за детето. При това много люта.
Не искам да си го представям.

# 25
  • Мнения: 2 401
Вие как си представяте евентуален развод?

Сера на всичко и почвам на чисто ( с децата, разбира се). Ех, мечтииии..

# 26
  • София
  • Мнения: 17 259
Сийл е още във фазата на отричането, ще му мине. Простено му е за месец-два да говори глупости Simple Smile

# 27
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Нямам толкова въображение, никак не си го представям, даже и не мисля за това.

# 28
  • София
  • Мнения: 23 072
Имам един развод зад гърба си, така че няма какво да си представям.
На някой, ако му е до шегички хипотетично да бленува за развод и да ръси тъпотии, на мен изобщо не ми е смешно. Надявам се никога повече да не стигам до раздяла. Освен ако смъртта не ни раздели, но това е друго.

# 29
  • Мнения: 10 547
Тони, на мен ме ми хич смешно. Когато се омъжвах, покойният ми вече баща ме попита, дали така чисто хипотетично си представям евентуалният развод с бъдещия си съпруг. Ако си го представям- да се женя. Ако съм категорична, че аз никога няма да се разведа, вероятността да се разочаровам е 50% и нагоре.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт