Плюшени кравички от Милка

  • 61 668
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • софия
  • Мнения: 25 457
Аз спечелих и трите кравички и сега ще чакам да ми ги донесат.

Пазете си всички опаковки!!! Няма да ви дадат кравичка без опаковка. И непечелившите също трябва да се пазят, заради голямата награда. И моето дете хвърли една опаковка и сега, ако случайно ме изтеглят( което много ме съмнява, ама за карък може и това да стане) няма да ми дадат наградата.
Kой ще ги разнася, та да не я дадат без опаковка?Не я ли пращат по пощата? Аз не знам коя е печелившата. Имам 10.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Записвам се и аз - един шоколад с цял лешник, една кравичка. Иска ми се да ги съберем и трите, но кой знае. Следващия код ще го регистрирам на мъжа ми.  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 309
Аз спечелих и трите кравички и сега ще чакам да ми ги донесат.


от един и същ компютър ли си ги регистрирала.
И три спечелени от общо колко кода имаш?
Както писах, ние имаме регистрирани 10 и нищо!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 735
Ние вече 2 кода,ама цъ.Детето много се надява,че докато и обясним,че не е задължително да спечели голяма мъка.И ние си ги пазим уж за голямата награда.

# 49
  • Мнения: 15 379
Засега от 4 регистрирани кода, само 1 крава.

# 50
  • Мнения: 70
За сега от 4 регистирани кода 3 кравички.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 234
10 кода=1 крава.

# 52
  • Мнения: 309
Чета, чета, ние сме най-зле!
Григори, от един компютър ли сте ги регистрирали и на едно име ли?

# 53
  • Мнения: 328
Калинчи, няма значение дали са от един компютър. Иначе аз регистрирах 1 код- няма крава  newsm11

Последна редакция: чт, 02 фев 2012, 14:00 от Damaris

# 54
  • Мнения: 70
Да от един компютър.

# 55
  • Мнения: 1 122
Кравичките ще ги пращат по куриер и той ще ни иска кодовете. Аз първоначално купих 2 шоколада и двата спечелиха, направо не ми се вярваше. След това купих още 3 и нищо, после още 2 и там беше третата кравичка. От един и същи лаптоп ги регистрирах на мое име.
Във Фейсбук на страницата им постоянно има запитвания дали да се пазят опаковките, аз от там разбрах че трябва.

# 56
  • Мнения: 47 981
И кво, аз не печеля крава, но опаковките ги хвърлих...ако спечеля голямата награда ще се изям от яд, защото никога досега не съм печелила нищо, но точно в такъв случай- защо да не спечеля, и заради глупост, да не ми я дадат...няма как да изтрия досегашните опаковки... Crossing Arms
Развалиха ми удоволствието от шоколада  Crazy

# 57
  • Мнения: 309
...
Развалиха ми удоволствието от шоколада  Crazy
и на мен!

# 58
  • софия
  • Мнения: 25 457
stasi76, много ти благодаря за подсказката за страницата. Така успях да си променя адреса за доставка Peace

# 59
  • Мнения: 1 122
Ами много гадно са го измислили, нали като въвеждаш кодовете си пишеш и името и телефона. Дори да нямаш опаковките се вижда че ти си регистрирал тези кодове.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт