Мъжът зодия Близнаци

  • 127 156
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
НЕ, не обичат по агресивните жени, защото около тях е пълно с жени, те харесват нещо, което им се изплъзва и е недостъпно. Само с някакъв поглед и деликатна усмивка можеш да им покажеш, че те интересуват, но само в самото начало, после се правиш на недостъпен. От време на време пак пускаш леко въдичката. Колкото по-агресивна си, толкова по-сигурно е че ще избяга от теб. Близнаците знаят как се свалят жени и го могат и около тях е пълно с агресивни жени, които едва ли не се влачат в краката им, затова са и толкова безсърдечни, когато зарязват някой, защото той е поредното увлечение. Остави го той сам да направи нещо. Казаха ти по-горе, че може да има интерес, но причините да не го проявява и да не развива отношенията си е в него и ти не можеш да го накараш да направи нещо. Близнаците са и много големи инати, ама много големи, като магаре на мост. Освен това,твоя човек е женен, нали не е нужно да обясняваме защо не предприема каквито и да било действия? Вероятно не иска да задълбочава нещата и ти трябва да се примириш с това. Определи си срок от един месец например да изчакаш и ако нищо не се случи си тръгни от ситуацията и търси друг, гледай обаче да не е близнаци. Rolling Eyes

# 61
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Nikim thumbsup
И един цитат на женен близнак.....За какво ми е сандвич навънка, като у дома ме чака пържола.... Wink

# 62
  • Мнения: 1
Интересно е обаче,  като го чака пържола в къщи, защо търси сандвичи на вън? И то понякога го прави месеци на ред? Или само пържола омръзва?  Simple Smile
Така е, на всеки му се иска да смени здравословната пържола със салата понякога за мазен сандвич.
Няма лошо, хората не сме моногамни, но както казах по-горе, най-тъжното е факта как близнаците те захвърлят, след като те употребят и ако попиташ, то ти казват "ми нали се разбрахме само да се позабавляваме"....колко простичко звучи и колко болезнено в същото време.

# 63
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Е, дамата спомена, че иска само авантюра, няма да е болезнено за нея, ако Близначко я отреже. Я от кога го чакали момичето.
Аз  виждам, че младежа предпочита за момента здравословната пържолка. И евентуално само си е почесъл егото, както и писах преди много време....

# 64
  • Мнения: 51
 Мисля, че се възхвалявате предостатъчно-не сте нищо особено! hahaha Шега, спокойно! Mr. Green Не познавам май мъже Близнаци, но имам приятелка, с която мога да се побъркам от смях... това е и човекът, с когото съм правила най-много дивотии. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Слабост сте ми!

# 65
  • Мнения: 0
Nikim, чудя се да не пресоля нещата... Няколко пъти ме кани да излезем, аз свенливо отказвам. Понякога е много открит и аз също, в следващия момент все едно никога нищо не е било! Понякога отговаря на смс-и с ентусиазъм, друг - няма никой отсреща, та се чудя телефонът ли ми е развален...

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Според мен Nikim е права за агресивните жени. И както мисля че се получи като извод това е защото не обичат някой да им казва какво и кога да правят - говорим за авантюра. Тук има със сигурност омъжени за Близнак, които ще потвърдят, че в съжителство това не е точно така, т.е. там са управляеми.
Понякога това доста намирисва на комплексарщина или: мъж под чехъл в къщи, садистичен гад на вън, но и това не е 100% вярно. Друг е въпроса ако наистина попаднете на гадно човече или комплексар - все пак всеки има право да няма вкус.
Относно разваления телефон на vinyl мога да кажа само, ако още има интерес, да се опита да внесе "организация в комуникацията". Явно този човек иска да е наясно с това кога, къде, как и какво ще се случи и не обича изненади (за да няма риск). Прости и конкретни уговорки ще спестят много чакане до телефона и чудене каква е целта на внезапния интерес. Просто не трябва толкова четене между редовете. Там не пише нищо за Близнаците. Ако ви интересува нещо просто ги попитайте. Мисля, че се повтарям.
Успех!
Между другото много напористи жени наистина са се разминавали със мъже Близнаци без да осъзнават защо не могат да ги имат. Те най-малко от всички мъже обичат силните, мноого оправни жени и такива, които ги сритват под масата. Ако има такъв съюз някъде - причината няма да е в съдбата или любовта им.
Не разбрах Ванина за кого говори, че се възхвалява, защото нищо добро не се написа до тук за Близнаците, но това не е и целта ми се струва. Пък и да познава човек Премиера си е направо достатъчно, за да си направи изводите за кого какво е написано в хороскопите. Шегичка! hahaha
Без шега обаче се пазете от злобни и дребни душици, а измежду тях има и много Близнаци.
(Но другите са повече Joy)

Последна редакция: ср, 02 май 2012, 01:54 от kdsh

# 67
  • Мнения: 0
Благодаря kdsh   bouquet Но пак не мога да разбера - хем трябва да съм директна, хем да не съм агресивна. Как да стане? Дай рецепта за нещо, което наистина би му харесало  newsm78

# 68
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Е, точно там е майсторлъка Вини, да направиш така, че все едно от него да идва инициативата.
30 години съм женена за Близнак, и вярвай ми, хииич, ама хииич не обича агресивността.....А аз съм и от тези така наречени силни жени. Самата аз не обичам агресивните хора....Синът ми и той е близнак.....ама да спра до тука, защото в началото на темата бях писала за близнаците около себе си. Просто бъди себе си и това е. Но при тебе се усложнява положението освен от това, че  е женен и второ ти е шеф и ти не може да рискуваш......особенно това, че ти е шеф. После, след като приключи авантюрата....ако се осъществи де....как ще се гледате незнам. Той ти е шеф и може да не иска след това, да му се мяркаш пред очите като приключи всичко newsm78.....И да те питам, още ли ти пише СМС-и след толкова време? То грехота от където и да го погледнеш, да ти дава така аванси.....не се ли наигра тоя човек бе newsm78

# 69
  • Мнения: 0
Отговаря понякога, не поема сам инициативата. Ех, колко по-лесно е с Везни.... Но какво да се прави - тръпка!

# 70
  • Мнения: 1
о, не и с Везни не е лесно, вероятно си по-увлечена по близнака, затова смяташ, че с везните е по - лесно.
При мен случая е такъв, един близнак, който обаче вероятно май ме остави, защото вече трета седмица и не ме е потърсил, ще трябва да се примиря с факта и един везна, който разбирам по-лесно, защото на този етап е по-малката тръпка, но и те са много тежки, и те са много сложни и те могат много жестоко да те наранят.
И в двата случая обаче ако им намериш слабото място, много можеш да ги въртиш на малкото си пръстче, без значение дали ще се окажеш или не, жената на живота им.

Аз имам следния въпрос за близнака.....значи както бях написала по-горе, моя близнак ми каза след като не се съгласих с него "значи това е края" и аз му казах "щом така искаш, така да бъде"....той спря да ми говори, не ме поглежда, надува се, обаче забелязвам, че се прави на интересен. Един ден си позволи да сваля едно момиче  до мен, пред очите ми, надува се, гледа от високо, или се хили на толкова висок глас, че направо да се чудиш нормален ли е.  Тия неща защо ги прави? Нали е казал край? Трябва ли да "показва", че не му пука? Или може би не ги прави заради мен, да привлича внимание, а просто ей така, да събира всеобщото?

# 71
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Божеееййй,
Момичета, на какви Близнаци сте попаднали ooooh! Като ви чета, моят не прилича и на половината на вашите. Такива изпълнения е нямало никога при мене.  Така, че и да искам, съвети не мога да ви дам....
Съчуствам ви,.....гадничко е това което сте писали за вашите Близнаци.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Nikim, аз като гледам "краят" на твоя човек си е бил доста категоричен. Не знам дали се улавяш в тези случаи, че ти го следиш какво прави с другите, а не той теб. Или за теб не е "край"? Може би си попаднала на такъв тип човек, дето като се раздели с някой и не ще да го вижда после. Но това не е до Близнак или не според мен. Аз познавам и Раци и Лъв, мъже все от този тип.
Зная, че да напишеш е по-лесно от това да го кажеш, но се изкушавам да бъда прям. Та да попитам все пак: след като сте сигурни, че знаете как да напипате слабите места на мъжете, защо не става така тука, че вие да ги въртите, а те ви финтират? Без лоши чувства, но наистина ли може да умееш да разчетеш един мъж и въпреки това да не можеш да го задържиш, при все че изпитваш нещо към него? В крайна сметка Везните по-трудни или по-поносими са от нас?
Явно светът доста се е променил, защото от казаното до тук започнах да си мисля, че жените все повече търсят "лесни" мъже. Без право на собствено мнение, без задръжки и като им намигнеш веднага да скачат. А тези мачоси май намаляват. Та само жените ли да имат правото да филтрират избора? Погледнете го и от тази страна.
В любовта е като в Америка - всеки има право да прави каквото му харесва ако не пречи на другите.
 Така си мисля аз.

# 73
  • Мнения: 0
Явно като един Близнак не иска да направи нещо - не иска и това е! Едва ли ще си смени мнението. Много са категорични!!!! Ако една жена не му е интересна, няма да иска нищо общо с нея!

# 74
  • Мнения: 1
да, тогава им пожелаваме да са живи и здрави и продължаваме напред, като само може да им кажем, че всеки си намира майстора и ако ние сме страдали от нечестното им поведени, все някой ден и те ще страдат.
аз от близнака се отказвам официално и писмено в този момент, на другите им желая много търпение и късмет.

а относно влизането под кожата и виждането на слабите места.....ако знаех кое му е слабото място и как да го намеря, щях да съм с него, но не го намерих и го пуснах да си тръгне, а не продължих да се унижавам и да се влача там където не съм желана и най-вече си останах с достойнство, все едно аз също съм си начесала каквото ме е сърбяло.

Общи условия

Активация на акаунт