Мъжът зодия Близнаци

  • 127 122
  • 763
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 137
Бонбон ... прочети пак моят пост по - горе.  Ззрязвай го и не се занимавай. Ако ме послушаш един ден ще ми благодариш. Тези са с крайно егоистични характери и крайно повърхностни на емоции. Обичат само и единствено себе си. Елементарни са като същества, с първични инстинкти - да се наяде и на.... Пред хората се правят на интересни и на много знаещи ( макар, че мн.неща не знаят, но уверено заявяват, че много разбират). С годините деградират, т.к. са мързеливи. Не се справят с проблемите в живота ( особено ако проблема касае партньора- те абдикират), често си изкарват лошите емоции върху семейството. Парите ги заслепяват ( ако имат
късмета да ги имат), смятат, че са богоизбрани и не уважават другите. С близнак си постоянно на нож, вечно искат нещо, правят забележки за неща, които самите те не спазват. Дразнят!!!! Ако нямат с какво да те издразнят, го измислят така от нищото. Те живеят от интриги, дразнене и скандали. Може да има някой свястен близнак, но са 1 на 100. Човек , който се държи така с теб от първата година - нищо добро не очаквай от него. Този го махни и повече не се запознавай с близнак!

Последна редакция: чт, 21 сеп 2017, 21:17 от Elea Lea

# 391
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Чак се замислям Близнаците, които познавам, да не са от друга планета. Но не притежават 80% от описаните лоши черти. Съгласна съм, че лесно капитулират пред проблемите били те малки, или големи.

При така даденото описание на Близнак и ако не беше в тази тема - никога нямаше да позная коя зодия е човека. Но и моят съвет е по най-бързият начин да се разкарват подобни изкопаеми независимо от зодията им.

# 392
  • Мнения: 1 137
 Знаеш ли защо, защото отстрани изглеждат други. Големи конпаньори, носят жената  на ръце, грижат се за децата, забавни, имат кинти, изглеждат добре. Но те са с много лица....и ги познава добре само човека, който живее с тях.

# 393
  • Мнения: 62
Направо се възмущавам от такива и че се наричат "мъже". Червеи... И аз съм на мнение, че трябва веднъж завинаги да изхвърлиш такъв боклук от живота си! И мъжете, и жените Близнаци в моя живот са най-големите играчи и лъжци! И аз имам приятелка Рак, чието гадже Близнаци я е окичил с рога, но тя така и не го напуска. Тия хора са мечтани на пръв поглед - интелигентни, омайват те със сладки приказки, но веднъж паднеш ли им в ръчичките стават егоисти, изпозлват, показват си истинското, често ПРОСТАШКО лице. Те измислят свят, но не за себе си, а за да вкарат теб в него и да се изгаврят с чувствата си. Разбира се, има изключения във връзка с по-ранните отговори.

# 394
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Знаеш ли защо, защото отстрани изглеждат други. Големи конпаньори, носят жената  на ръце, грижат се за децата, забавни, имат кинти, изглеждат добре. Но те са с много лица....и ги познава добре само човека, който живее с тях.
Е, аз съм имала връзки с Близнаци Mr. Green Един от тях и досега ми е най-добър приятел. Брои ли се?

# 395
  • София
  • Мнения: 874
Тука се заформя хейт и няма как да не дойда. На кой му хрумна да използва думите "мъж" и "близнаци" в едно изречение?

# 396
  • Мнения: 1 137
Знаеш ли защо, защото отстрани изглеждат други. Големи конпаньори, носят жената  на ръце, грижат се за децата, забавни, имат кинти, изглеждат добре. Но те са с много лица....и ги познава добре само човека, който живее с тях.
Е, аз съм имала връзки с Близнаци Mr. Green Един от тях и досега ми е най-добър приятел. Брои ли се?
Е, разбира се на този свят има много мъже близнаци.Няка как всички да са еднакви. Силно се надявам да има нормални между тях. Но погледа ми е върху 3- ма и никак не съм очарована. И другото, което се сещам е, че на младини ( 20- 30год), по се ядват, но с годините стават още по- зле....по- алчни, по- груби, по- безкрупулни, по- невъздържани, по- невъзпитани, по- лъжливи и каквото се сещаш по...

# 397
  • Мнения: 1 137
Тука се заформя хейт и няма как да не дойда. На кой му хрумна да използва думите "мъж" и "близнаци" в едно изречение?
Благодаря ти, че го написа, само това бях пропуснала.

# 398
  • Мнения: 403
Знака на близнаците е момче, не мъж. Отговарят на младеж на 21-3 год. Както и водните са момичешки. Отговорностите не са за тях.

Близнаци с Козирог и Скорпион не се разбират принципно. Твърде различни са. Аз като жена близнак го казвам от опит.

Земните се допълват с водните. Огнените с въздушните. Но не слънцата, а слънцето на единия и луната на другия.
Зодиите на са показателни много за съвместимост.

Последна редакция: пн, 02 окт 2017, 22:35 от Cvetiata na Ida

# 399
  • Мнения: 2 058
Включвам се и аз в темата! Веднъж вече си имах взимане, даване с близнак, който така да се каже ми завъртя хубавичко водолейската главица и после дълго страдах ли, страдах.. и си казах мъж,близнак повече никога, но както се казва: Никога не казвай никога ! За втори път живота ме срещна с близнак. 3 годишна връзка - доста трудна, при най-малкото нещо ме праща да си ходя, не те искам, не теобичам, крайно груб като му падне пердето. Доста го държи при това. Като му мине коренна разлика, съжалява за думите си, признава (казва) че не ги мисли и т.н. Преди няколко дни слупката се повтори + това че ми каза, че иска да се мести в друг град. Този път не издържах и си събрах багажа и си отидох. Сега обаче ме гложди от вътре да се опитам ли да поправя нещата или да го преболедувам? Доста съм търпелива и дори бях посвикнала с тази смяна на настроенията, но пък вече не знам дали не мисли всичко, което казва наистина... всъщност кое е истината..
Как мислите има ли изобщо бъдеще връзката между жена водолей и мъж близнак? (Или да бягам на далече и дасе моля да не ме среща живота с трети близнак:joy:)

# 400
  • Мнения: 2 323
Включвам се и аз в темата! Веднъж вече си имах взимане, даване с близнак, който така да се каже ми завъртя хубавичко водолейската главица и после дълго страдах ли, страдах.. и си казах мъж,близнак повече никога, но както се казва: Никога не казвай никога ! За втори път живота ме срещна с близнак. 3 годишна връзка - доста трудна, при най-малкото нещо ме праща да си ходя, не те искам, не теобичам, крайно груб като му падне пердето. Доста го държи при това. Като му мине коренна разлика, съжалява за думите си, признава (казва) че не ги мисли и т.н. Преди няколко дни слупката се повтори + това че ми каза, че иска да се мести в друг град. Този път не издържах и си събрах багажа и си отидох. Сега обаче ме гложди от вътре да се опитам ли да поправя нещата или да го преболедувам? Доста съм търпелива и дори бях посвикнала с тази смяна на настроенията, но пък вече не знам дали не мисли всичко, което казва наистина... всъщност кое е истината..
Как мислите има ли изобщо бъдеще връзката между жена водолей и мъж близнак? (Или да бягам на далече и дасе моля да не ме среща живота с трети близнак:joy:)

Това не е близнашко, въпреки че е уж характерната "смяна на мнението", а типично овнешко. Има много овен в твоя близнак, не разбирам много от астрология и не мога да кажа дали е Луната или асцендентът, клоня към второто.
Сега сериозно: Отвратителна човешка черта, независимо коя зодия е. Не питай планетите за съвместимостта ви, а се замисли. Стабилността в едни отношения е важна. Не може да трепериш какво и кога ще кажеш, че да не би да му накривиш шапката и пак да те прати да си ходиш или да си хване багажчето и да се изнесе. Не може да седиш и да си блъскаш главата в кой момент какво мисли и кое е истината. Имаш и други неща за правене в този живот, освен да се терзаеш какво му е в главата.
Преболедувай го.

# 401
  • Мнения: 2 058
Bambinnah, благодаря ти. Hug Точно това си мисля и аз, и точно заради това този път си тръгнах и се въздържам до момента, но все пак има моменти, в които емоциите надделяват над разума..

# 402
  • Мнения: 62
Жената Водолей е такова прекрасно, интелигентно, различно и сложно създание. Много се изненадвам като ги виждам в комби с повърхностния и дебилен Близнак, който само претендира за някакъв фалшив интелект. Не искам да обиждам никого, това са примерите в живота ми. Жена Водолей може да бъде разбрана и обикната много по-добре от мъж Риби, Дева, Везни или Скорпион. Дори друг Водолей, въпреки че ще е малко конфликт на интереси. Оставяйки зодиите настрана, зарежи този лигльо. Стабилността е най-важното, наистина - усетиш ли, че си играе с теб, зарязвай го! Има още много "по-вкусна" риба в морето... Wink

# 403
  • Мнения: 1 137
Ето, през пост се пише, че не са наясно със себе си. Масово близнака е критикуван тук в темата.  Но, ако ви е скучен живота вземете си близнак!!! 5 мин . ви обича, 5 ви мрази , 5 сте му безразлична, следващите 5 си говори сам, ( те мислят на глас, не бъркай с дискусия). Обича да се налага за всичко, на всяка манджа мерудия, лаф да става, досадни и нетактични. Ама все пак някой трябва да ги води и тях. 😊😀

# 404
  • Мнения: 62
Ами да се взимат тогава жена Близначка с мъж Близнак. Аз нямам време за техните лъжи и к*рвенски номерца. Нека си избухват заедно. Без това знам много успешни такива връзки, те могат заедно да си сътворят цял свят от приказни лъжи.

Общи условия

Активация на акаунт