Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 149

  • 36 680
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 535


Цвети, като стана въпрос за нов сериал с български обекти, си спомних, че преди време писаха за съвместен турско- български сериал по роман на Людмила Филипова. Не знам за какво се отнасяше, но е възможно да става въпрос за този проект, newsm78

# 31
  • Русе
  • Мнения: 6 503


Надинnewsm78 не зная, но не е невъзможно,  Thinking ще видим?  Wink

# 32
  • Мнения: 4 535


Едното бебе, вече е професионално ориентирано Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 2 195
Цвети, добре, че не ми отказа кафето, че виж Х. колко е нещастна, след като Оджата й отказа и чая, и кафето (а пак обвинихме Л., че е изманипулирал М. Wink):
М/у другото за мълчанието преди концерта - попаднах на една реплика на Бурхан (15 еп.), че са се разбрали с Оджата да си мълчат за майка й.  Така че Оджата не е чак толкова "невинен" - част от цената за успеха на проекта му (Х. да не замине) е било неговото мълчание. После му открихме оправданието, че дал дума  на Сайме.  Stop Бурхан кротко се изниза, а Мурат остана "неразбран" под  дъжда. Контрата остана у жените. Stop Любимата ми тема, че на мъжете все им се прощава, щом са чаровни били то  пианисти или пък цигулари hahaha hahaha hahaha

А за вампирите - навремето  Дракула е имал вземане даване и то доста кърваво с Османската империя, та може част от действията да са ставали на пътя м/у Истанбул и Влашко newsm78 Пък и комшиите баш мафиотите все ги пишат българи, та защо не и вампирските истории да имат българска следа newsm78

# 34
  • Русе
  • Мнения: 6 503


Баги, може и да е интересна тази вампирска история,  Blush пък аз нали вече съм ходила в замъка на Дракула / и имам сантимент, затова и обърнах внимание на новината  Wink/.  Peace Пък и не мога да си представя, кои актьори ще изберат за такъв сериал.  Thinking

И още музика  Wink против скука.  Peace

# 35
  • Русе
  • Мнения: 6 503

М/у другото за мълчанието преди концерта - попаднах на една реплика на Бурхан (15 еп.), че са се разбрали с Оджата да си мълчат за майка й.  Така че Оджата не е чак толкова "невинен" - част от цената за успеха на проекта му (Х. да не замине) е било неговото мълчание. После му открихме оправданието, че дал дума  на Сайме.  Stop Бурхан кротко се изниза, а Мурат остана "неразбран" под  дъжда.

БагиWink позволи ми да да ти се противопоставя на това твърдение.  Peace
Не съм съгласна с това, защото Мурат говори първо със Сайме, още докато гонеха бегълците за България, тоест дори и да са се разбрали с Бурхан, то е защото вече Сайме обеща да каже на Хасрет.  Peace Ама и ти  Wink все гледаш да натопиш оджата, е то не, че е съвсем невинен, де, но пък и чак толкова - не е лош.  Thinking

# 36
  • Мнения: 2 195


Баги, може и да е интересна тази вампирска история,  Blush пък аз нали вече съм ходила в замъка на Дракула / и имам сантимент, затова и обърнах внимание на новината  Wink/.  Peace Пък и не мога да си представя, кои актьори ще изберат за такъв сериал.  Thinking
Цвети, всички тук имаме сантименти с въпросния граф  Mr. Green

и един колаж малко в стил вампир:

ПП Ама и ти  Wink все гледаш да натопиш оджата, е то не, че е съвсем невинен, де, но пък и чак толкова - не е лош.  Thinking
Така си е  Embarassed, ама все някой трябва да защитава цигането ни и да приземява Оджата.  Peace

# 37
  • Мнения: 4 535
Намерих тази връзка на Дракула с турците:

Той е само на единайсет, когато баща му е принуден да го изпрати, заедно с по-малкия си син Раду като заложник на султан Мурад II. Униженията, на които е подложен там, изглежда са причина за особения характер, необузданите прояви на невероятна жестокост, както и за искрената му омраза към турците. Така или иначе, през 1448 Влад Цепеш напуска Одрин, за да заеме престола на своя баща.

Ако питате мен Кенан/ Езел ще е прекрасен Влад Grinning

# 38
  • Мнения: 9 986
Е, ние щото сме на пътя между замъка на Дракула и Истанбул - столицата на Османската империя, историята ще се развива на наша територия  hahaha hahaha hahaha
Щом е така, искаме си българската връзка за главни герои - нашето Хасретче ,щото си е родено в България и оставам на Томрис да избере партньора, при нея няма грешка!  Peace



# 39
  • Мнения: 4 535

М/у другото за мълчанието преди концерта - попаднах на една реплика на Бурхан (15 еп.), че са се разбрали с Оджата да си мълчат за майка й.  Така че Оджата не е чак толкова "невинен" - част от цената за успеха на проекта му (Х. да не замине) е било неговото мълчание. После му открихме оправданието, че дал дума  на Сайме.  Stop Бурхан кротко се изниза, а Мурат остана "неразбран" под  дъжда.

БагиWink позволи ми да да ти се противопоставя на това твърдение.  Peace
Не съм съгласна с това, защото Мурат говори първо със Сайме, още докато гонеха бегълците за България, тоест дори и да са се разбрали с Бурхан, то е защото вече Сайме обеща да каже на Хасрет.  Peace Ама и ти  Wink все гледаш да натопиш оджата, е то не, че е съвсем невинен, де, но пък и чак толкова - не е лош.  Thinking

Сайме каза, че ще говори с Хасрет, много по- късно, когато вече се бяха прибрали в къщата.  Тя го каза като решение, но нямам спомен да е молила  Мурат за мълчание newsm78

# 40
  • Мнения: 2 195
Е, ние щото сме на пътя между замъка на Дракула и Истанбул - столицата на Османската империя, историята ще се развива на наша територия  hahaha hahaha hahaha
Щом е така, искаме си българската връзка за главни герои - нашето Хасретче ,щото си е родено в България и оставам на Томрис да избере партньора, при нея няма грешка!  Peace
А като се има предвид, че жената на Дракула май се хвърля от една скала поради религиозни подбуди,  значи Туба си е подходяща - бълг. връзка +  опит в скачането от високо Wink

# 41
  • Мнения: 9 986
Категорично не съм съгласна, че е трябвало Мурат да каже на Хасрет за Сайме!  Naughty
И това няма нищо общо със това кой какво е казал и обещал. Това си беше вътрешна работа м/у Хасрет, Сайме и Бурхан - другите нямаха морално право да се намесват!  Naughty
А там кой и за какво е виновен е друг въпрос!


# 42
  • Мнения: 4 535


Хубаво, че и Фенчето го е забелязала, че аз голяма чуденка му ударих, дали това е Гонджа  Grinning Успокоих се Wink, Фенче Hug

# 43
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Категорично не съм съгласна, че е трябвало Мурат да каже на Хасрет за Сайме!  Naughty
И това няма нищо общо със това кой какво е казал и обещал. Това си беше вътрешна работа м/у Хасрет, Сайме и Бурхан - другите нямаха морално право да се намесват!  Naughty
А там кой и за какво е виновен е друг въпрос!




Линка,  Peace точно така мисля и аз, а и също не си спомням Сайме да е молила Мурат да мълчи, тя просто искаше сама да разкрие всичко, но си промени мнението и не го направи, заради думите, които чу от Хасрет, докато се обличаше за концерта.  Peace

# 44
  • Мнения: 4 535
Категорично не съм съгласна, че е трябвало Мурат да каже на Хасрет за Сайме!  Naughty
И това няма нищо общо със това кой какво е казал и обещал. Това си беше вътрешна работа м/у Хасрет, Сайме и Бурхан - другите нямаха морално право да се намесват!  Naughty
А там кой и за какво е виновен е друг въпрос!



Права си, затова никой от нас не е казал, че е трябвало да и съобщи Мурат. Просто изясняваме ситуацията, кой какво и кога е казал Grinning



А пък арабите, вече вървят към развръзката Grinning

Последна редакция: сб, 28 яну 2012, 18:24 от nadine1111

Общи условия

Активация на акаунт