фитнес зали вав варна?

  • 1 306
  • 10
  •   1
Отговори
мили мами от варна моля ви да ми кажете къде в града има фитнес зали ако са специално за жени оште по добре
аз знам само този в дом младост

# 1
  • Мнения: 1 120
Специално за жени не знам. Лично аз съм ходила в залата до магазин Габровски ( този където има най-голям избор на осветителни тела)и съм много доволна

# 2
  • Мнения: 2 534
Помня , че и в Пикадилитата има

# 3
mandi какви са ти отзивите за там

# 4
  • Мнения: 191
специялно за жени има един център за красота там има фитнес само за жени но е много малко уреди има  Confusedнай-добре във ТИМ до медицинския уневерситет или Черно море хотела там има също.За мен това са най-добрите фитнеси засега Peace

# 5
  • Мнения: 1 120
mandi какви са ти отзивите за там
Там е добро мястото има и досттъчно много уреди, но е кофти,че  има и много народ ...

# 6
  • Мнения: 5 178
За мен най-хубавата е в  Палах център  до ХЕИ, и все пак е зала .. ех защо не може да си хапваме и да слабеем smile3515 smile3514 newsm61

# 7
  • Мнения: 705
залата на козметичен център EXPLOSION е точно това, което търсиш. намира се на ул топрахисар (пресечката на ул селиолу, която води към пикадили център). залата е само за жени, наистина е малка, но има всичко необходимо за 1 жена - уреди за крака, ръце, гърди и т.н. към цената, която 3 лв с карта и 4 лв - еднократно се включва и инструктор. лично аз съм ходила и в ТИМ и не съм ползвала повече неща от тези тук, макар че там е пълно с уреди. не съм рекламно лице на центъра, но наистина мисля че залата е много добра за жени. трябва обаче да се записваш предварително, защото не пускат повече от 4 жени наведнъж, за да не става задръстване.

# 8
  • Мнения: 2 922
залата на козметичен център EXPLOSION 
newsm10

# 9
благодаря много stelt със сигурност ще отида
а имаш ли телефона на центъра

# 10

Общи условия

Активация на акаунт