Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 ян. 2012, 17:11 ч.

Лято в Албена- 2012 година ( Тема 1 )

• 57 882
  • 745
  •   1
Отговори
  • Луната ни пази
Лято в Албена 2012

Горещи оферти
Официален сайт на КК Албена
Официална фейсбук група на КК Албена
Разпределение на плажната ивица по хотели
Карта с покритие на Wi - Fi в района на Албена
HolidayCheck - сайт с мнения и снимки от посетители на хотелите в Албена
Party Хубави снимки на Албена Party

За резервации и запитвания: holiday@albena.bg

Маргарита Хранова - Албена
 travel sun  Nature Sunny

Ти, моя случайна луда любов,
ти, необичайна лунна любов!
Там, дето зелена пее вълна -
там грее Албена във светлина!
Виж - скача морето като хлапак
Виж - ето небето дава ти знак!
Чуй мойта смутена плаха молба!
В нас влезе Албена като съдба!

Припев:
Нека да остане, нека остане твоята Албена в мен,
моята Албена в теб, нашата Албена в нас!
нашата Албена в нас, във нас!

Ти моя случайна луда любов,
ти необичайна лунна любов!
Виж - скача морето като хлапак!
Виж - ето небето дава ни знак!

Припев:
моята Албена в теб, нашата Албена в нас!
нашата Албена в нас, във нас!

~~~    Предишните теми    ~~~
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 1)
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 2)
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 3)
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 4)
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 5)
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 6)
Ултра Лято в Албена 2010 (тема 7)

Лято в Албена 2011 (тема 1)
Лято в Албена 2011 (тема 2)
Лято в Албена 2011 (тема 3)
Лято в Албена 2011 (тема 4)
Лято в Албена 2011 (тема 5)
Лято в Албена 2011 (тема 6)

ВАЖНО за всички, които възнамеряват / са направили резервация за КК Албена чрез тур. агенция "Ретур" (цитат от миналия сезон - 2010) :
Здравейте на всички, тук съм пуснала тема за една измамна туристическа агенция Ретур, същата тема я има и във форума на часът на мама.
Там се е включила и агенция USB TRAVEL - Позволявам си да копирам поста им защото според мен е важно, и моля да бъде поместено на 1ва страница в новата тема.
Здравейте на всички, пиша от името на туроператорска фирма приемала и правила резервации за клиенти на фирма Ретур. Потресени сме от създалата се ситуация.Към нас се обръщат хора,чиито резервации са анулирани от фирма Ретур преди месеци, като такива с непостъпило плащане, а всъщност са одавна заплатени. Към момента имаме и не малък брой резервации за КК Албена, направени от фирма Ретур и неплатени към нас до този момент. Резервации, които ние съгласно договора си с КК Албена трябва да анулираме, поради непостъпило плащане. Тъй като нямаме друг начин да се свържем с клиентите, чиито са резервациите, бих искала да предоставя тук нашите кординати, за да могат хора които имат притеснения, че нещо не е наред с резервацията им да се обърнат към нас. За огромно наше съжаление няма да можем да направим много, ние също вече трети ден нямаме контакт с фирма Ретур, но поне ще можем да изясним статуса на резервацията/ стига тя да е направена при нас, тъй като ние не сме единствената фирма с която Ретур е работила/.
Знам, че за много от Вас, при така създалата се ситуация това ще звучи смешно, но си позволявам си от името на работещите в сферата на туризма, категорично да заявя, че това не е нормалния начин на работа на българския туроператор.
Оставаме на разположение, тел за контакт: 02/9581184, 9582668, 0888/429972

Последна редакция: сб, 28 яну 2012, 23:11 от Meg Noav

# 1
Благодаря за новата тема!  Hug
Дано събере повече положителни мнения за хотелите в Албена и курорта като цяло от предишната тема.  Simple Smile

# 2
  • Русе
 Вместо запис - Споделете за Арабела! 

# 3
Видях пост на Сис, в края на старата тема, в който се канеше да резервира в Арабела. Моля я, ако чете да намери отзивите и снимките на Минзухар от по миналия сезон, струва ми се. Бяха за рубриката " без коментар" . Моето мнение е, че Арабела е на много хубаво, тихо място, с хубав плаж отпред, но ако в хотела не са настъпили драстични промени, ремонти и обновявания - не бих рискувала с резервация там.

Free soul, радвам се да те видя в темата  Simple Smile

# 4
  • София
Записвам се и аз в новата тема!   bouquet Благодаря, Меги!

Все още не сме решили къде ще ходим на море това лято...
Обожавам Албена, но с това увеличение на цените и доплащането на второто дете ни идва доста солено. Като цяло политиката за отблъскване на българския турист от курорта ме дразни много.
Това също е фактор, който ще играе роля при избора на мястото за лятната ни почивка.

# 5
И аз да ви следя,въпреки че сме си на Златните Mr. Green
Пак да кажа нови ремонти няма все още.

# 6
  • В.Търново
И аз ще ви следя,след глупавите промени съм един от най-големите им критици към Албенци.

# 7
  • БГ
И аз тук!   Hug   Не сме на 100% за Албена тази година, поради какви ли не обстоятелства (различни от новите условия при резервациите).   Rolling Eyes   Мисля в понеделник да звънна на Кол центъра да поразпитам това-онова. Не си спомням миналата година Кол центъра да е работил в събота,    Thinking   но ето, че тази работи или поне така е обявено от 9.00 до 17.00.   Peace   

# 8
  • Варна.
За втора година ще бъдем на Албена, преди в Орхидея, тази година, живот и здраве ще бъдем в Добротица. Надяваме се на хубаво време!

# 9
И аз ще ви следя,след глупавите промени съм един от най-големите им критици към Албенци.

Сигурно им призлява, като видят,че им пишеш на стената във фейсбук  Grinning

# 10
Diki, резервирахте ли вече за Добротица? Ние чакаме оферти другата седмица Hug

# 11
Темата Лято в Албена 2011 (тема 6) http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=604196.0 липсва като линк в първия пост.  Thinking

И годината над първата снимка трябва да се промени.

Последна редакция: сб, 28 яну 2012, 21:16 от Лариса

# 12
 Момичета, ужасно съм разочарована от драстичното вдигане на цните! Tired Съвсем се уляха... и за това безумно условие за периода и за деня на настаняване, кой  го измисли?! #Cussing out Винаги сме почивали там по 10 дена... и винаги най съм мразела да пътувам в събота!. И ако детето не чакаше с нетърпение лятото да отидем в Албена (и то пак в Сенди бийч, защото миналато година се 'влюби' в една от аниматорките там и няма сила, която да я убеди, че е твърде вероятно нейната кака да я няма тази година) щях да търся нещо друго. Много ми харесва в Албена, страхотен плаж, природа, но струва ми се, прекалиха.  Rolling Eyes
А дали някой нещо не е чул, дали ще има като миналата година отстъпка за клиенти на 'Доверие'? И какво точно се разбира под 'клиент'? Брои ли се, ако там се внасят задължителните ми пенсионни вноски?  newsm78

# 13
Хайде и аз тук,някой да знае дали в "Калиакра" има двуспални апартаменти?

# 14
  • В.Търново

Сигурно им призлява, като видят,че им пишеш на стената във фейсбук  Grinning
Даааа,вече ми писаха,че им досаждам.  Laughing

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт