ЕЗЕЛ/EZEL - мъжът, който ще отнеме съня ви - по Нова ТВ - Тема 2

  • 67 549
  • 725
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 5 138
всички ми харесват ,всеки е уникален сам за себе си ,отлична игра на всички актьори,супер филм
newsm10
Толкова смях падна с тези образи Езел, Али и Дженго че не е истина , страхотна игра на всички.

# 421
  • Мнения: 233
Предварително заявявам ,че не обичам да давам съвети без някой да ги иска,извинявам се предварително, но ще си позволя да кажа следното:
 Филмът е направен така ,че до последния момент се разкриват черти от характерите и  живота  на героите, да се правят генерални заключения след 10 -11 серия, да се пропускат епизоди, да се изгледа финала ,след половината серии, ами то се губи смисъла, защото до последно както казва вуйката- "Нищо не е така, както изглежда " За да сме толерантни, като на някой му се коментира напред, нека да ползуваме скрития текст, за да не разваляме удоволствието на тези дето нямат  възможност или желание да гледат предварително Hug

# 422
  • София
  • Мнения: 627
Г-жо Нервакова , Заповядай

# 423
  • Мнения: 5 138
koricimu много ти благодаря, страхотна е да ревеш и да пиеш три дни и три нощи на тази песен  Hug

  nikita1 много си права, едно изречение не трябва да се изпуска в този филм, за чаша вода да станех пусках паузата, няма излишна реплика или действие според мен.

Скрит текст:
Любовта на Вуйчо със Селма и тяхната история повече ми хареса от тази на Езел и Ейшан, но Вуйчо или сценаристите  решиха Езел да не извърви техния път за да не страда още повече и да няма още толкова много излишни жертви иначе ако бяха живели до сватбата на Джан щяха да затрият Истанбул

# 424
  • Мнения: 0
Аз даже ви предлагам да спрем с тоя скрит текст, ще развалим удоволствието на тези които сега гледат  Tired
Освен това , като гледам то май скрития текст превзе страниците  Wink

# 425
  • Мнения: 0

Скрит текст:
Любовта на Вуйчо със Селма и тяхната история повече ми хареса от тази на Езел и Ейшан, но Вуйчо или сценаристите  решиха Езел да не извърви техния път за да не страда още повече и да няма още толкова много излишни жертви иначе ако бяха живели до сватбата на Джан щяха да затрият Истанбул

Това щеше да е третия сезон , но и зрители и най вече актьорите бяха тотално изцедени емоционално  Peace

# 426
  • Мнения: 0
Какво ни очаква в следващия епизод











# 427
  • Мнения: 0
Ето и фрагмана

# 428
  • Мнения: 1 571
Здравейте !

За мен финала беше интелигентен , както и целия сериал . Остави ни в дълбок размисъл , провокирани  Peace  Хареса  ми .
Скрит текст:
Виждам , че доста хора са приели за факт смърта на Езел  Tired Но тя не е факт и в това е провокацията  Peace

Скрит текст:
Мисля, че финала беше противоречив, за да може всеки да избере от двата варианта, но за мен Езел последва Ейшан....

така, не знам как да скрия текста но предупреждавам, които не е гледал финала да не 4ете по нататък!!!
Езел умря с Еишан във влака!Затова дадоха и останалите по4инали на предните седалки +Бахар. Вуи4ото каза 4е техния копнеж би свършил само със смърта и историята свършва във влака!Следващатата сцена с  порасналия Джан и Езел е хипотети4на- какво всъшност не се слу4ва в реалния живот!!!

# 429
  • Мнения: 1 571
Госпожо и на мен ми е драго  Hug знаеш има ли анадолски хубавец аз съм там  Heart Eyes
как ги обичам беее, всичките и не мога да реша кой най - много  Heart Eyes то не бе Кенан , то не бе Мурат, Бурак, Бюлент , Къванч , Харун и т.н. и т.н.
И в стил Вуйчо "Всички ще видите, разберете и простите"

Скрит текст:
По рано ти беше писала, че това което прави Езел т.е. отмъщението е голяма вътрешна борба със себе си, не борба , а война иска ти се ти да умреш, само и само Езел да спре да се измъчва и да не  страда.

Имам молба към гледалите напред, да ми дадат линк към песента която звучи в серията в която   
Скрит текст:
Ейшан и Кенан в отдалечената вила бяха събрали елита на Турция и имаше един певец, който пя за Ейшан и много я зяпаше, песничката страшно ми хареса

кажи кои турски епизод и ще ти кажа песента!!

# 430
  • Мнения: 0
muci18 на първия ред 8 функция е скрит текст . Сега можеш да си изтриеш поста  Peace
А като дойде финала ще ти изложа и моите аргументи за обратното  Peace

# 431
  • Мнения: 233

Скрит текст:
Любовта на Вуйчо със Селма и тяхната история повече ми хареса от тази на Езел и Ейшан, но Вуйчо или сценаристите  решиха Езел да не извърви техния път за да не страда още повече и да няма още толкова много излишни жертви иначе ако бяха живели до сватбата на Джан щяха да затрият Истанбул

Това щеше да е третия сезон , но и зрители и най вече актьорите бяха тотално изцедени емоционално  Peace

Скрит текст:
С този финал, като нищо можем да видим и  сезон 3, Омер-Езел в ролята на Вуйката, и младите  

# 432
  • Мнения: 1 571
имам една голяма МОЛБА- някои знае ли къде се ка4ват епизодите на сериала с наистина хубаво ка4естжо..аз ги смъквам от нитро.бг но не ми харесва мн !!цветовете са едни бледи...разбирате ме!ако някои знае моля да ми пише !!благодаря

# 433
  • Мнения: 1 571
muci18 на първия ред 8 функция е скрит текст . Сега можеш да си изтриеш поста  Peace
А като дойде финала ще ти изложа и моите аргументи за обратното  Peace


Скрит текст:
здравеи заинтригуваме!!каква е твоята теория за края Simple Smileи още мн ли имаш до финала??

# 434
  • Мнения: 186
Здравейте !
Стигнах до 12 епизод на сериала .
Гледала съм и финалния епизод,всъщност от него почнах.
Когато започна излъчването по Нова, стори ми се доста наивен и неизпипан сюжета с вкарването на Омер в затвора. После спряха филма по Нова и започнах и аз да гледам преведените със субтитри епизоди.
И звученето беше съвсем различно.Филмът е завладявщ, много добре направен, трудно се откъснах да гледам , но все пак има и други неща за вършене.
Тези от Нова са наистина без разум. Този филм с времето щеше да привлече повече зрители от Фатмагюл, за първи път имаха реална възможност да се преборят за рейтинг и я пропуснаха. Необяснимо е. Трябваше само да не накъсват така епизодите , а да излъчват оригиналната турска серия и ако можеше малко по-качествен дублаж. Нямам никакви нерви да гледам по 45 минути два пъти седмично по ДФ.
Затова огромна, огромна благодарност към преводачите и всички от вас, които са направили достъпен за нас този филм.  bouquet  bouquet  bouquet
Една молба , ако е възможно. Може ли линк към тема на Езел, в която се обсъжда края на филма.
Финалът е отворен, имам свое мнение, но много искам да прочета мнението на форумците, които са следили филма открай докрай. А някой ден може и целият да го изгледам. Великолепна игра, музика. Още един любим турски актьор - Кенан.
Приятна вечер, а от утре успешна нова седмица на всички ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт