Ийит Озшенер в "КРАЙ" * Yiğit Özşener / SON - тема 103

  • 27 765
  • 725
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 064
Анонс за 5-ти епизод:


   Али се опитва да научи от Йорго къде е изчезнал Селим, но отговорите, които търси, в действителност са много близо до него. След като излиза от болницата, Нихат провежда един мистериозен телефонен разговор. От другата страна на телефона е Джевдет Корукан, поръчителят на куршумите, които извадиха от рамото на Нихат.
   Халил събира цялото семейство, за да направи разяснения. Това, което ще каже, ще заинтересува всички, особено Айлин.
   В новия епизод на „Край“ се разтваря пердето на мистиката, Селим се показва за първи път след изчезването си.
   Не забравяйте: най-голямата лъжа е полуистината!

# 211
  • Мнения: 233
Бланче,   newsm51 !
Очаква ни голям купон  Wink

# 212
  • Мнения: 0
Бланче, благодаря за преводите на анонса и фрагмана   bouquet Hug

какво ще им каже Халил, нямам търпение...

# 213
  • Мнения: 1
Son 5.Bölüm  2 Fragman

# 214
  • Мнения: 0
5. Bølum Resimleri









# 215
  • Мнения: 712
Момичета , много благодаря за преводите , които правите ! newsm51

# 216
  • Мнения: 1 064
Фрагман 2 за 5-ти епизод:


Айлин към Халил: Значи си знаел всичко! От самото начало! Но не каза.
Халил: Тя беше жената, с която се срещна в деня на катастрофата, и с която тръгна.
Бате Али: Синко, как намираш в себе си основание да ни заблуждаваш с дни толкова безсмислено?!
Глас зад кадър (вероятно Халил): Аз, ти, Айлин, всички ние сме принудени да живеем с тази истина.
Айлин: Какво говориш, Халил?
Халил: Това е истината. Да! Истината е толкова грозна, че да не може да се понесе. До днес чаках. Но вече съм сигурен.

Последна редакция: сб, 04 фев 2012, 14:16 от B l a n k a

# 217
  • Мнения: 233
А сега де-  това ще да е дамата с пръстена,с която е тръгнал в деня на катастрофата,пък останал  в семейството на Халил  Thinking но коя е грозната истина, освен това да е вече реплика след появата на Селим, който  е дал някакво обяснение за детето и Лейла. newsm78
Бланче,по бърза  от бърза помощ си  Hug    

# 218
  • Мнения: 1 064
Не, бе Ники, става дума за Лейла. С нея Селим се среща в деня на катастрофата (падането на самолета) и двамата тръгват нанякъде заедно.

# 219
  • Мнения: 233
В акъла ми беше само другата катастрофа, сигурно е така, връзва се, но не ми се връзва, че Халил беше притеснен при падането на самолета, освен да е било, заради тайната, че така ще разкрият Селим.

 Селея,  в шаша, забравих - благодаря и на теб   bouquet
 Даж,  Hug, както винаги в крак с модата!

Последна редакция: сб, 04 фев 2012, 15:24 от nikita1

# 220
  • Мнения: 0
Бланче, Селея   bouquet Hug
... но не ми се връзва, че Халил беше притеснен при падането на самолета, освен да е било, заради тайната, че така ще разкрият Селим.
Най-вероятно, и затова се изнерви на Алев тогава, която каза, че може би е жив...

# 221
# 222
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Благодаря ви момичета за качените фрагменти и за превода към тях на Бланка Hug
Аз да ви кажа доста се пообърках вече.Да идва тоя понеделник че да видим кой за какво говори и поне малко да наредим от пъзела.Въпреки че ме съмнява да се разкрие всичко или може би и това е някаква постановка в стил Байрактаров- нищо не е така както изглежда.Аз сега сядам да гледам задълбочено 4 епизод.

# 223
  • Мнения: 3 547
Благодаря ви момичета за качените фрагменти и за превода към тях на Бланка Hug
Аз да ви кажа доста се пообърках вече.Да идва тоя понеделник че да видим кой за какво говори и поне малко да наредим от пъзела.Въпреки че ме съмнява да се разкрие всичко или може би и това е някаква постановка в стил Байрактаров- нищо не е така както изглежда.Аз сега сядам да гледам задълбочено 4 епизод.


Аз тъкмо вчера се замислих като изгледах 4-та серия как имаме още 21 епизода  Joy Joy Joy

Като знаем как майсторски ги увърта нещата режисьорът направо си представям какъв тотален миш-маш ще ни стане в главите и че си е направо безпредметно отсега да градим предположения как ще завършат нещата...

 Обаче само да вметна, че наистина има някакви цифри тук-там за по-голяма обърквация...
Аз на първо гледане не ги виждам, обаче като преговарям забелязвам някои...
така например забелязах, че в спалнята на Алев и Халил единият от шкафовете / под закачалката за дрехи в дясно от спалнята/ е под формата на една голяма зелена девятка... Joy Joy

# 224
  • Мнения: 233
Къде сте ,да не решавате судокуто,  то май  няма решение, затова и се казва SON.

Вижте това
  http://www.burgasnews.com/svetat/kultura/53261-ezel-nosel-obuvki … izvestni-gadzheta

Само не разбрах каква е връзката между височината, номера на обувките и мацките  Joy

Общи условия

Активация на акаунт