Добър психолог или ДЦДУ; специална паралелка в детдка градина?

  • 1 572
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 23
 Здравейте на всички! За първи път се включвам. Имам син на 4г. и 10м. със синдрома на Уилямс Бойрен. Държи се аутистично от малък и все още не е проговорил. Започна да проявява агресия.  Върши само това което му харесва; когато той иска и ми е все по-трудно да го контролирам. Много бих искала да го запиша на място;където през по-голямата част от деня ще се занимават с него специалисти; а не да си губим времето в къщи и да се изнервя все повече. Имам и по-голям син и малкия става агресивен и към него. Живеем в Люлин 7. Моля ви дайте ми отзиви от кои детски градини; или конкретни специалисти - психолози и логопеди сте доволни; или центрове за деца с увреждания. Трябва да се придвижвам с градския транспорт; което още повече ме спъва. Давайте идеи; моля ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 448
Привет.Видях,че посещавате ДЦДУ в Надежда.В същата сграда има и ЦОП.Там също има психолог,логопед и социален.Трябва ти същото направление.Говори и с тях!Ние започваме и на двете места.Дано има напредък.Успех и поздрави на малкия чаровник!И до скоро виждане!

# 2
  • София
  • Мнения: 3 249
Може ли да помоля за някакви координати   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 448
жк.Надежда 1ч.,ул.Сава Филаретов 23
В сградата на пансиона до Фантастико
тел. на дневния ц-р 936 0979
тел.на ЦОП               936 1026

# 4
  • София
  • Мнения: 3 249
Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт