Нашите second hand находки- част 5!

  • 84 771
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
Скоро не съм ходила до никой магазин Sad Само си гледам тук и завиждам на всички! Последните постове със снимки  Mr. Green Shocked Уникални неща! Със здраве да си ги носите  Hug
Повече от 10-15лв не бих дала и то трябва мноооого ама мноооого да ми е харесало нещо  Peace
Иначе всички сами любими  Laughing

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Утре отивам да видя новото зареждане на Кап. райчо във Варна.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 103
Обичам да пазарувам във втора употреба. Вчера влязох в един и направо паднах от високи цени- ризи по 17-18 лв, якета по 35лв, дънки по 26лв......тези луди ли са...Това са нереални цени, които не отговарят на типа клиенти, посещаващи тези магазини. Веднага им взех книгата за препоръки и  изказах мнението си. Като гледам и вие не бихте дали повече от десетина лева за дадена дреха. Имам си други два любими магазина, откъдето си купувам всичко. Там цените са от 1.50 до 3 лв за брой и има страхотни попадения.
Най-мразя, когато някъде видя, че точно на марковите дрехи са сложили по-високи цени, като че ли са нещо по-различно от другите.

# 18
  • Мнения: 472
Онзи ден си взех панталон,риза и суитшърт Simple Smile за 9лв. общо

# 19
  • Мнения: 7
Обичам да пазарувам във втора употреба. Вчера влязох в един и направо паднах от високи цени- ризи по 17-18 лв, якета по 35лв, дънки по 26лв......тези луди ли са...Това са нереални цени, които не отговарят на типа клиенти, посещаващи тези магазини. Веднага им взех книгата за препоръки и  изказах мнението си. Като гледам и вие не бихте дали повече от десетина лева за дадена дреха. Имам си други два любими магазина, откъдето си купувам всичко. Там цените са от 1.50 до 3 лв за брой и има страхотни попадения.
Най-мразя, когато някъде видя, че точно на марковите дрехи са сложили по-високи цени, като че ли са нещо по-различно от другите.

Видях, че си от Варна, мога ли да те попитам кои са тези 2 любими магазина Wink

# 20
  • Мнения: X
За анкетата-до 10 лв ми се вижда приемливо......,но съм давала 27лв за зимно яке на мъж ми/излезе към 2,5кг и то на висока цена на кг/,ама пък едвам му го свалям от гърба за да го изпера......а,и беше съвсем,ама съсем чисто ново/то у нас всеки е с някаква мания-неговата е Subaru,а якето си е баш такова/.
Иначе,не съм редовна клиентка...............от време на време минавам...,ма празна-не излизам.

# 21
  • Мнения: 235
Радвам ви се много и на вас, и на покупките ви.  Тук видях снимка на една пола с калинки - мечта... За жалост в бургаските магазини за ВУ има само боклуци много е трудно да попаднеш на находка!
Ще ви следя. Не давам повече от 10-12 лв за една дреха.

# 22
  • Мнения: 1 306
За дреха,която наистина ми е грабнала окото(и ако ми стои добре,естествено),мога да дам и 20 лв.,но трябва много да си заслужава.Поздравления за оформлението и на тази тема smile3525-прекрасно,като предишната!

Последна редакция: пн, 30 яну 2012, 00:39 от nety.m

# 23
  • Мнения: 123
Отговорих до 12 лева, но всъщност чантата на Коуч я взех от Мания за около 20 лв ...така че много зависи:)

# 24
  • Мнения: 8 929
От 5 до 8 лв. Simple Smile

# 25
  • Варна
  • Мнения: 826
До към 10 лв  Heart Eyes ,единствено ако е яке бих се прежалила малко повече,но трябва наистина много да ми харесва. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 309
Искам да се запиша в темата, макар че време за снимки едва ли ще намеря.
В последните години все повече се улавям, че пазарувам от ВУ.
Доста са предимствата-
можеш да намериш нещо евтино, наистина с марка, на доста сносна цена;
-дори и да се скапе при употреба, да се харгаса или скъса при детските неща, просто не ме е яд предвид цената.
-при стандартните магазини все повече предлагат дрехи или с много ниско качество, или с невероятно високи цени.

А като цена, която съм склонна да дам-ами ако е нова, с етикет, мога и доста да дам-20,30,40!
Ако не е нова, до 20 лв.
От две, три теми насам ви следя, но не пиша, щото не ми се снима. Но все повече се улавям, че съм облечена почти изцяло във ВУ, рекох си, записвам се.

Искам да питам мацките от Плевен, откъде предпочитат да пазаруват.
Преди ходих на Манията, на Сан Стефано, но сега ми е далеч.
пазарувам от Евростор, този на центъра до мола, той е с фиксирани цени, и от съседния, който е на кг.
Подредени са!

# 27
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро и благодаря за новата тема!  bouquet

В анкетата гласувах с над 16 лева, защото за качествена и/или маркова дреха - дънки, палто или официална рокля примерно, бих дала и над тази сума. За мен лично пазаруването ВУ не е просто начин да спестя пари, макар и това да е основен водещ мотив. Радвам се, че мога да откривам качествени и уникални дрехи и да не бъда облечена като всяка трета жена по улиците.  Simple Smile

Редактирам се, за да допълня любима дреха от ВУ - като цяло ми е трудно да посоча една конкретна, имам любими сини дънки с много ниска талия от Хумана, които нося вече близо година и не са мръднали, много си ги обичам. Не съм ги снимала.

Друго много любимо ми е:

Ето тази чанта - за 4 лева си я взех от квартален магазин, кожена, нова, не е мръднала. Изглежда малка, а побира и слон!  Crazy  Обожавам я Heart Eyes и определено ще си я нося, докато не ме предаде я цип, я дръжка

Последна редакция: пн, 30 яну 2012, 09:29 от Ним

# 28
  • Мнения: 142
Полата на калинките е просто невероятна!

# 29
  • Мнения: 2 133
  :Не бих дала повече от 10лв. - все пак е ву !
За темата   bouquet
Какво толкова харесвате на полата с калинките ?

Общи условия

Активация на акаунт