Електронни четци - V

  • 52 882
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 820
Бу, преди колко време си купи твоя?
Понеже лятото купувахме един от въпросният магазин и един поръчахме от Амазон и двата дойдоха без адаптора.
К3 ли? Моя е взиман септември.

# 46
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Да, К3. Остава да предположим, че си е политика след определена дата, но са разчиствали определени стари бройки още с адаптери... А и от щат до щат веригите магазини имат понякога и различна политика за определени продукти, знам ли... Шантава работа. Крайният резултат е, че който има адаптер е щастливец, който има андроид продукти и последен модел телефони / последните 2 години/, пак е щастливец.  Mr. Green всички сме щастливи.  Joy

П.С. Едит, "адаптер" не "адаптор" като в предният ми пост.  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 109
Моят К3 e коледен от Амазон с адаптер.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 290
Зареждам КТ от компютъра и затова май батерията държи само седмица. Ще взема да се огледам за зарядно в ибей.
Само кажете има ли разлика в зарядните за К3 и КТ?

# 49
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Някой беше споменал за киндъл от бг за 177 лева.Ако може да ми изпратите адреса на лични,защото леля ми се затръшка и тя за киндъл.
Аз съм зареждала киндъла със зарядно за xperia сони ериксон.

# 50
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Ей, не мога да свикна да чета с един размер за шрифта на буквите, постоянно сменям. Нещо все не ми е как трябва или избирам по-големи или по-малки. При вас така ли е?
 Някой чете ли си на заводските настройки без да е променял шрифтовете, да ми каже кои настройки са избрани на шрифтовете?

Аз и преди бях питала с каква големена шрифт четете,ама нямаше много отговори  Rolling Eyes

# 51
  • София
  • Мнения: 1 573
Аз съм с К4 и чета с четвъртия от ляво надясно размер шрифт и с най-малкото отстояние между редовете. Идеално ми е и ми е най-близко до шрифта на истинска книга. Бих го намалила и още защото ме дразни, че трябва да прелиствам непрекъснато, но ми се уморяват много бързо очите с по-малък шрифт, а чета поне по 3-4 часа на ден.

Очаквам с нетърпение да пуснат четец със 7 - 7,5" дисплей, но не по-голям и да е без клавиатура за да си остане компактен. Няма да откажа и вградена подсветка, която да може да се включва и изключва защото ми писна да купувам батерии за тия пусти лампички  Tired Също ми се иска и да е с тъч скрийн, но страниците при четене да се сменят със стандартни бутони. Това би бил перфектния четец според моите нужди. А вие за какъв нов модел си мечтаете?

# 52
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 820
*November Rain*, ти описваш таблет Simple Smile
На моя сложих Aldico, както препоръчахте, и се чете супер в тъмното.

# 53
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
И аз чета или с четвъртата големина или с петата, с по малък от четвъртата ми идва доста ситен и се напрягам доста.

А кой Typeface: regular, condensed или sans serif? Grinning

Как мога да вида кориците на книгите? Аз досега не съм виждала корици на Киндъла, а съм сваляла книги с корици от Читанката. Свалям във формат txt.zip и конвертирам във моби и тогава качвам на киндъла, но корици не виждам  Thinking

Последна редакция: ср, 01 фев 2012, 14:35 от diana lobodova

# 54
  • София
  • Мнения: 3 290
А .doc  успявате ли да конвертирате? Аз не мога и се чудя дали проблема е само под линукс.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 573
Ааа, не, Бу. Не ща таблет. Искам леко уголемен Киндъл Тъч с е-инк, бутони отстрани за смяна на страницата като на другите киндъли и вградена лампичка, която да ползвам само нощем.
Хич не съм нахална, а  Laughing

# 56
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
А .doc  успявате ли да конвертирате? Аз не мога и се чудя дали проблема е само под линукс.
Ето тук пробвай:
http://www.online-convert.com/

# 57
  • Мнения: 5 057
Леле, аз се чудя какво се случва, а то нова тема имало  Shocked

Бързам да кажа, че, ако поръчате Киндъл от Амазон.де с Виза карта, имате 30% отстъпка, което не е никак малко.

# 58
  • София
  • Мнения: 3 290
Диана, мерси. Така се конвертират.

# 59
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте. В Лидл от утре ще има ето това чудо - http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_14203.htm
Аз утре ще си купя, макар още да нямам Киндъл  Laughing Офертата е много добра!

Общи условия

Активация на акаунт