На Януарчетата с Любов! Тема 32

  • 27 232
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 273
Добро утро Hug


Честит Рожден Ден
Габриела  на мама Toni4ka
Даниел на мама Грозното пате
Делян на мама ЯницаЧ
Мартин на мама 4arli96

# 16
  • Мнения: 5
Добро утро мацки   Nature Sunny

Ггъбббб  мерси за кафенцето, ще се възползвам, че тези динозавърски зъби нвмат изникване/пробиване....дано са кътници, че ако не са не ми се мисли какво ще е, когато тръгнат...

хубав ден  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 4
Добро утро, момичета! Аз ще се възползвам от чая в тоя студ Simple Smile
Преди малко гледах сайта на НОИ и видях, че още не са добавили 2012 г. Кой знае този месец как ще ни забавят парите Sad

# 18
  • Мнения: 4
Честит празник и на последните януарчета! Да са много здрави и щастливи! Студа да не им попречи на празника!

# 19
  • Мнения: 5
уффф ooooh!  (пак пропуснах рожденничетата  Embarassed )

 newsm59 nbirthday hbday newsm67  Gift newsm38  bigdance2

Честит рожден ден на Дани на Грозното Пате, на Марти на 4арли96 и на Габи и Делян !!! Бъдете живи и здрави дечица, имайте едно палаво и безгрижно детсво и бъдете едни щастливци в живота! Поздрави и на мамите  Hug

# 20
  • Пазарджик
  • Мнения: 169

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИ,МАРТИН,ГАБРИЕЛА И ДЕЛЯН,МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ИМ ЖЕЛАЯ!!!

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Добро утро!

Честит рожден ден на ДАНИ, МАРТИН, ГАБРИЕЛА, ДЕЛЯН, а също и на рождениците от последните няколко дни! Много здраве, щастие и безгрижно детство им желая!

Честит празник, мили момичета: Пате, 4arli96, Toni4ka и ЯницаЧ! Много щастливи усмивки да ви носят сладките януарчета!

Елч,
а по дрехите усещаш ли да е порастнала! Че то това мерене при джипката....  Нашата всеки път пита сестрата: "миналия път колко е била", "а, значи сега е еди си колко" ooooh!

# 22
  • Мнения: 10
Габи, Дани, Делян и Мартин, честита годинка!
И честито и на тези, които пропуснах тези дни малки и големи  Hug На малките безгрижно детство, а на големите одухотворен живот!  Simple Smile
Всички да сте мнооого здрави и щастливи!

Страшна работа е станала тука, готино!  Grinning

Гънс май ще ги пропуснем - Аксел с още някакви хора никому познати  newsm78

И ние сме на 6-кратно хранене, че и 7 излизат даже, сутрин -кърма; преди обед-закуска; ранен следобед- обяд; след обяд - следобедна закуска; вечер- вечеря; преди лягане-кърма и посред нощта пак кърма. Опитвам последните няколко дена да и давам малко АМ преди кърменето, че да пробвам дали ще спре да се буди нощем, но е трудно още, мноого трудно  Simple Smile

Семействата и отношенията в тях всеки си ги знае най-добре, не са едно и две нещата от които зависят отношенията като цяло. Всеки се приспособява да е щастлив с начина по който живее, "но щастието тряяябва да се тъърси..."  hahaha (това ми дойде на момента  Joy )
Въпреки всичко, според мен е много важно човек да е наясно доколкото може със себе си и с човека до него.
И не бива да се примиряваме с нещо, което не ни удовлетворява, защото няма да живеем сто пъти и ако ние не си променим в живота, няма кой да го направи вместо нас.
Ама тя е много дълга и разностранна тема. Няма да я започвам. И компютъра ми спря докато пишех, и това ако не е знак свише  Simple Smile

Друго сега не се сещам, до скоро  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 687
честито на днешните рожденичета! и понеже е последният ден от януари само ще кажа - и нека последните да бъдат първи!;-)

бебеш, дара е 9,100 на 71,5. ужким все е водеха почти поднормена за месеците си, пък изведнъж на годинка се оказа ниска и дебела (един вид най-после по нещо си приличаме Laughing Laughing Laughing)
тонита, миналият месец бях убедена, че е пораснала, защото 2 панталончета видимо й окъсяха, ама на! трети месец не беше мръднала. а аз я мерих в кабинета... Thinking

дара не докарва нито едно ядене до 200, обикновено яде около 160-170 мл./гр.

# 24
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Еййй тази сутрин термометрите в Божурище удариха заветните -25 градуса! Nica, a?

Агентке , мерси за темата  Hug и се включвай по-честичко, че липсваш!

Валди яде по 4 пъти на ден (+1 ако айрана се брои за хранене,ама аз го давам за течности)

Кака Рала, Влади пък започва да плаче като се приближи лекарят, за да  преслуша. В момента , в който се отдръпне от нея и тя спира да плаче. Явно го асоциира с ваксините

Зайке
, стана ми интересно, я кажи кой набор е ТМ?

Последна редакция: вт, 31 яну 2012, 10:13 от bubeto_d

# 25
  • Мнения: 496
Елч, няма така да категоризираш хубавото дете! Дара е идеална! Мъничка, умерено пухкава като за бебе, красива и усмихната! По-хубаво от това - здраве му кажи! А ти май не си виждала нито ниски, нито дебели хора, щото очевидно не знаеш какво говориш!   Laughing  Hug Heart Eyes

Камче, Гъбка,
мерси за топлите напитки, така необходими в този мраз!

Аз съм в чудене как да опаковам дребното за излизането до кухнята. Трябва да й поръчам един скафандър от НАСА...

ЧРД на днешните рожденничета - Дани, Марти, Габи и Делян! Да сте здрави и щастливи, мили дечица!  newsm59  party023

Пате, честит ти празник, надявам се тортата да се е получила, както искаш!  Hug

# 26
  • Мнения: 10
Здравейте! Grinning

Много сте писали, момичета, личи си че е студено и всеки си е на топло вкъщи!

Много сте забавни и е много приятно тук!

Честито на рожденниците!

И друго щях да пиша, но май ще е по- късно, че ми дърпат ръката Grinning

# 27
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Адски студ е. Ирен я оставих вкъщи.
Днес няма да излизам, категорична съм.

Пате, да ти е жив и здрав Дани. Нека има много късмет.
ЧРД и на другите бебчета.

# 28
  • София
  • Мнения: 0
Добро утро ,момичета.Както си мислех,че ни трябва поне още месец да се водим една за друга така вчера се пусна и си тръгна все едно го прави не за първи път.Не се чудя,защото Раичка беше така и със седенето и с изправянето-късно но от раз.Така че бройте ни и наз в проходилите.За храненето сутрин попара или мляко с бисквити,на обяд второто от кухнята,след обяд десерта, вечер към7,30ч-240мл. Нутрилон,към12 ч. пие още едно млекце и така до 9ч.сутрин,ако нямаме зъбни неудобства.Това за сега лек ден.

# 29
  • Мнения: 32
Добро утро! Поздрави от нас с Рая.

Поздрави на рожденниците!

Рая още не е проходила, за разлика от другите ми деца. Ники проходи на 9 месеца, а Вики на 11.
Яде по малко, с зор. 9.700 е 75 см.

Последна редакция: вт, 31 яну 2012, 10:33 от Antoaneta :)

Общи условия

Активация на акаунт