Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 31 ян. 2012, 23:05 ч.

ЕСКАПЕЛ , МОЛЯ ЗА ПОМОЩ :cry:

  • 1 446
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
здравейте.
проблема е следния приятелката ми пи ескапел на 8.01.2012 и веднага и дойде (слабо кървене) в пролължение на 2 дни и на 30.01 ние пак до правихме бе да се предпазим и ако 8.01.2012 се брои за цикъл то тогава точно 30.01 е един от най-силните дни на нейната овулация. Та въпроса ми е следния: течението което дойде броили се за цикъл и ако се брой то тогава на днес може ли да пие ескапел, и ако ДА то какво може да се случи ?
Благодаря предварително  #Crazy

# 1
  • Варна
  • Мнения: 281
Ако от 8ми до 30 не е имало друго прокървяване, то това е бил МЦ. Защо не правите безопасен секс, след като сте имали фал ooooh!

# 2
  • Мнения: 5
не е имало друго кървене :s следователно има вероятност да е бременна така лииии :O и сега може ли да пие ескапел или .... Confused

последния път гокато и дойде нормално беше на 26.12.11 до 1.01.2012 и др беше след ескапел на 8.01.2012

Последна редакция: чт, 02 фев 2012, 11:03 от AnMary

# 3
  • Мнения: 1 988
След прием на Ескапел, както и при които и да са други хапчета за спешна контрацепия, е възможно да има прокървяване, което няма нищо общо с МЦ. Според мен това на 08.01 не е било МЦ, а такъв тепърва би трябвало да предстои ...

# 4
  • Мнения: 5
мерси много и за двете мнения защото не ми се иска да я тъпча с хапчета :S   Confused

# 5
  • Мнения: 193
1. Както са ти написали след прием на хапчето обикновенно има кървене и то не се брои за цикъл. Също така сега е възможно нормалният й цикъл да дойде по-рано или да закъснее заради хапчето, така че да не се шашнете ако това се случи, нормално е. И..
2. Много важно- Тези хапчета не трябва да се приемат по-често от 1 на 6 месеца или нещо от сорта(не съм съвсем сигурна на колко). Но прочетете хубаво листовката, сигурна съм, че НЕ трябва да се пият едно след друго в рамките на месец!
 Иначе според мен няма от какво да се притеснявате, но внимавайте много с тези хапчета, те не са просто витаминки, много са силни.

# 6
  • Мнения: 4 998
В никакъе случай не може и не трябва да ѝ даваш Ескапел сега. Това хапче се приема веднъж на няколко месеца максимум. Кървенето е нормален страничен ефект, ако е било като течение не трябва да го брои за цикъл. Четете листовките!! И внимавайте повече, как така "сгафихте" два пъти за един месец???

# 7
  • Мнения: 337
1.Най - добре се консултитайте с лекар
2.(но не по важност) Мислете ПРЕДИ, а не СЛЕД секс.

# 8
  • Мнения: 3 242
Струва ми се доста несериозно отношението ви към темата за предпазването.
Не бива шега с тези хапчета, могат да доведат до сериозни проблеми  Peace

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 940
Защо не я пазиш повече, ами й докарваш притеснения на главата и да пие тези силни хормонални, и то 2 пъти за такъв период. Особено след допуснат гаф внимавайте повече.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 811
Ескапел не се пие 2 пъти за един и същи месец.

# 11
  • Мнения: 4 615
Освен това, цикъла й вече закъснява. Ето ти ефект от хормоналната таблетка.

# 12
  • София
  • Мнения: 41 129
ужас и това 15-16 годишно момиче.(ако още сте с момичето от старите ти въпроси де)
не й давай да пие повече ескапел....и гледай да й го спестиш изобщо и за в бъдеще...
ако не дойде още някой-друг ден до седмица, не е зле да помислите за преглед при доктор.
и ползвайте предпазни средства.(не хапчета)

# 13
  • Mars Hotel
  • Мнения: 3 214
Тези хапчета са само за много, много крайни случаи.
Презервативи все можете да си позволите, внимавайте повече.

# 14
  • Мнения: 4 615
Презервативите са по-добрия, по-надеждния и далеч по-евтин начин. Peace

Редакция на ключовите думи на тема



Общи условия

Активация на акаунт