Избор на преса за коса

  • 3 796
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
И аз имам на Елит,страшна е пресата,бързо нагрява,силна е ,с 6 приставки за къдрене и изправяне,от най-обикновенните е.
Имам и на Бейбилис за 60лв-гола вода е,изобщо не нагрява,а камо ли да си изправиш или накъдриш косата.
I moyata e na Babyliss i hi4 ne sum dovolna-nagryava no ne izpravya nito kudri kakto tryabva.Sega i az se oglegdam za nova no oste mislya kakva da e. newsm78

# 16
  • Мнения: 37
моята преса е на ровента.не е лоша.струва около 60 лева.а да попитам какъв е този продукт на лонда за изправяне.за по добър ефект ли е.питам ,защото когато си купувах пресата продавачката ме предопреди да не използвам никакви препарати за коса

# 17
  • Мнения: 364
има един продукт на лореал zа иzправяне на косата с преса каzва се hotglatt.не zнам дали го има обаче в бг

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Повдигам стара тема, за да не пускам нова.

Искам да си купя преса, но от тема не ми стана ясно, кои преси са по-добри: с керамични плочки, с пара или с с йонизатор?

Аз си изправям косата със сешоар и четка, но връхчетата винаги се подвиват, затова не претендирам за професионална преса (цена до 50лв). Ще я изполвам за изправяне на връхчетата и някой друг непослушен кичур.
Да уточня, че косата ми е дълга до средата на гърба.


За мен най-добрата, не професионална преса, е тази на Солак, на нея пише Professional... но за 55лв.... едва ли е професионална  Mr. Green

Вчера обиколих по-големите маркети за техника, но на Солак не видях newsm78. Знаеш ли сестра ти от къде си я закупи?

Може ли да споделите моделите на пресите, от който сте доволни (Ровента или Филипс), защото има много модели и разлика в цените са от 50 до 150лв.

# 19
  • Мнения: 6 164
Най-добре да е с керамични плочки и с пара... мойта е такава на Rowenta. Не знам нищо за йонизатора, нямам опит в практиката, но звучи добре. Wink

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Най-добре да е с керамични плочки и с пара... мойта е такава на Rowenta.

Модел и цена да ми кажеш?

# 21
  • Мнения: 56
Аз някъде бях чувала че пресите с пара не са препоръчителни вече(при положение че има други по-нови и в същото време на нормални цени) защото  овлажняват косата и я горят повече.
Йонизираща мисля на пазара има само 1 (На Филипс-120лв. в момента тя е най-най)
йонизираща значи че косата не се наелектризира..незнам дали това има чак толкова голямо значение.

# 22
  • Мнения: 472
абе аз откога ви препоръчвам Solak ама Вие не та не !Вече 1 година я ползвам и не е мръднала (както и косата ми ).
Тази преса я има в магазина за електротехника в Малкия ЦУМ на Пиротска

# 23
  • Мнения: 696
.... има само 1 (На Филипс-120лв. в момента тя е най-най)
йонизираща значи че косата не се наелектризира..незнам дали това има чак толкова голямо значение.

Има, да! Невероятна е наистина! Има голяма разлика в това как стои и изглежда косата. С тази на Филипс, както изправя косата си така стои докато се изкъпя. Ето я

# 24
  • Мнения: 3 098
Моята е на 'Polti' и съм ужасно доволна от нея. Peace

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Характеристики те й, са много добри цената също. Wink

абе аз откога ви препоръчвам Solak ама Вие не та не !

С керамични плочки ли е? Цена?

# 26
  • Мнения: 1 045
Моята е керамична с пара на Ровента  Peace Мноооого добра !

# 27
  • Мнения: 779
И аз да похваля на Лонда - strong straightener  Mr. Green Мноого добра работа върши, аз само с този продукт, кръгла четка и сешоар съм си изправяла косата и е ставало супер. Пък и си остава трайно изправена (със сешоара) след това Peace И за маши ми се струва, че ще върши добра работа.
И аз съм на това мнение, но си зависи от косата. Моята е права, но всеки косъм е със собствено мнение  Laughing . Това гелче на Лонда е екстра, а има и такива, които се продават във фризьорските салони, професионални са и са страхотни  Peace .

Общи условия

Активация на акаунт