Избор на преса за коса

  • 3 794
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 809
Привет,момичета! Simple SmileОт скоро съм се навила да си купя нова преса за коса,защото тази която имам не изправя много добре.Бих искала да ми препоръчате някаква преса,такава от която сте доволни..Знам,че професионалните са хубави,ама...нямам много идея какви марки са...къде мога да ги намеря EmbarassedТа...ако може да ме ориентирате малко.Благодаря ви предварително!Хубав ден на всички!  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 577
Има една русенска мама, тъкмо оня ден каза, че е доволна от пресата си. Косата и беше много добре изправена, ще и кажа да се включи с отговор.

Иначе аз използвам маша за къдрене, с нея изправям. Става добре.

# 2
  • Мнения: 998
  Аз купих на сестра ми за Коледа преса за коса на Филипс с йонизатор, много сме доволни и двете я ползваме, а сме с много дебели и цхупливи коси. Пресата има дисплей на който си нагласяш на колко градуса да работи в зависимост от косата ти.

# 3
  • Мнения: 5 140
Моята е на Елите, доволна съм, е вярно, че косата ми е тънка и права.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 302
За мен най-добрата, не професионална преса, е тази на Солак, на нея пише Professional... но за 55лв.... едва ли е професионална  Mr. Green
Та сестра ми първо си купи куча марка за 20лв., подари я, след това си взе Филипс, с керамични плочи, оказа се че и тя не върши работа.
Та на третата вече доста внимаваше и я избра след като пробва няколко налични преси  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 922
Моята е на Елите, доволна съм, е вярно, че косата ми е тънка и права.
И моята е такава! Подариха ми я за Коледа, но още не съм я ползвала.
Ще използвам темата да ви попитам какъв продукт слагате не косата за изправяне?

# 6
  • Мнения: 696
Ами моята е на Елит, срува само 28лв, но за сметка на това върши чудна работа.
А за изправяне на коса има 1 продукт на Лонда много добър
Londatrend straightener

# 7
  • Мнения: 5 317
И моята е на "Елит".Доволна съм.

# 8
  • Мнения: 1 205
Моята е Ровента, керамична с водно резервоарче. Има приставка за изправяне и такава за правене на вълнички(хах сори за обяснението). Много съм доволна, струваше към 60лв.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 779
И аз да похваля на Лонда - strong straightener  Mr. Green Мноого добра работа върши, аз само с този продукт, кръгла четка и сешоар съм си изправяла косата и е ставало супер. Пък и си остава трайно изправена (със сешоара) след това Peace И за маши ми се струва, че ще върши добра работа.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
  Аз купих на сестра ми за Коледа преса за коса на Филипс с йонизатор, много сме доволни и двете я ползваме, а сме с много дебели и цхупливи коси. Пресата има дисплей на който си нагласяш на колко градуса да работи в зависимост от косата ти.

и моята е такава, и съм много доволна Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз имам на Елит,страшна е пресата,бързо нагрява,силна е ,с 6 приставки за къдрене и изправяне,от най-обикновенните е.
Имам и на Бейбилис за 60лв-гола вода е,изобщо не нагрява,а камо ли да си изправиш или накъдриш косата.

# 12
  • Мнения: 302
Сестра ми има на Елит и казва, че е доволна. Лично аз незнам не се изправям защото косата ми е права като праз

# 13
  • Мнения: 174
Имам една преса,която ми е подарък и е чужбинска но е пълен боклук NaughtyСкоро братовчедка ми си купи на"FIRST", с керамични плочи е 35 лв. струва и е страхотнаааааа Peace

# 14
  • Мнения: 861
И аз имам Елит. Доволна съм. А за изправяне ползвам същия продукт на Лонда.

Общи условия

Активация на акаунт