АСТА???

  • 653
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Предполагам,че вече всички са чули за АСТА или така нареченото споразумение,което правителството е подписало- за спиране достъпа ни до торентите. Съгласна съм,че авторското право трябва да се защитава, но аз питам как това няма да ощети жестоко населението  на държава като България, в която например кино салоните в северната ни част са само 5?! Как хората от малките градове ще си осигурят достъп до най-нормалните забавления като филми,музика,та и книги ако те са  недостъпни и в интернет.
 Отворих тази тема тук, защото ежедневно всички ние теглим сериалите,които гледаме и за които се вълнуваме имено от тези торенти....

# 1
  • SA
  • Мнения: 3 196
Цитат
Как хората от малките градове ще си осигурят достъп до най-нормалните забавления като филми,музика,та и книги ако те са  недостъпни и в интернет.

Като си ги купуват/ наемат от книжарници, библиотеки, музикални магазини, видиотеки и др.

# 2
  • Мнения: 0
Цитат
Как хората от малките градове ще си осигурят достъп до най-нормалните забавления като филми,музика,та и книги ако те са  недостъпни и в интернет.

Като си ги купуват/ наемат от книжарници, библиотеки, музикални магазини, видиотеки и др.
Дай да те видим тебе,като влезе в сила това нещо АСТА  Joy

# 3
  • SA
  • Мнения: 3 196
Що, ти някакъв друг вариант ли предлагаш?  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 10 858
Торентите май са най-малкото зло ...
Ако ги спрат изцяло аз лично много ще страдам. Съгласна съм да станат платени, но не и да ги заличат тотално.
Никой от нас май не е особено запознат с подводните камъни на АСТА  ooooh!
Аз лично знам само това, което се говори по медиите. И то ме ужасява.

# 5
  • Мнения: 0
Що, ти някакъв друг вариант ли предлагаш?  Simple Smile
Нищо не ти предлагам,просто после ще е пееш друга песен като няма от къде да си свалиш филм,който ти се гледа,а трябва да плащаш...

# 6
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Добре,да речем,че можеш да си купиш филма които предпочетеш от най-близката бутка,същото с музиката без да пиратстваш,да си примерен гражданин...Затварят всички торенти и т.н,обаче искаш да гледаш някой чужд сериал,американски,но няма от къде,торентите са затворени нашите кабеларки се движат със сезон-два назад и кво Thinking Чакаш си кротко докато купят всички епизоди на дадения сериал,с гадния дублаж Tired Айде бе?

# 7
  • Мнения: 0
Добре,да речем,че можеш да си купиш филма които предпочетеш от най-близката бутка,същото с музиката без да пиратстваш,да си примерен гражданин...Затварят всички торенти и т.н,обаче искаш да гледаш някой чужд сериал,американски,но няма от къде,торентите са затворени нашите кабеларки се движат със сезон-два назад и кво Thinking Чакаш си кротко докато купят всички епизоди на дадения сериал,с гадния дублаж Tired Айде бе?


Абе това са глупости...особено ,ако искаш да гледаш някой филм,трябва да дадеш  20 лв ,за да си го купиш и той може да се окаже пълната простотия,както повечето нови филми...  Tired

Общи условия

Активация на акаунт