Откъде купувате хубаво прясно месо и риба в София?

  • 89 284
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 20 144
От мен един глас за"Радостина Василева", от там съм взимала най-хубавото месо.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 390
Риба - от магазин " Созопол " - има го пред Кауфланд в "Дружба-2", виждала съм че има и на бул. "Цар Борис ІІІ" от дясната страна посока Руски паметник. Голямо разнообразие от прясна, замразена, жива риба, калмари, октоподи, скариди, хайвери, чирози - богат асортимент, не съм запомнила всичсо.

# 47
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен, Днес вкъщи се заговорихме за прясно месо и риба и така попаднах на темата, която е доста интересна.

На първа страница видях коментар, че на пазара Красна поляна има магазин за хубаво месо - ние живеем от скоро в Люлин 10, но не познавам много добре кооперативния пазар, а този на красна поляна ми се струва "близо" и съм склонен да запаля колата и да отскоча до там да пазарувам нещо за малките ми мишленца на 9 месеца и на година и 11 месеца.
Търся си също така прясно заешко и патешко месо - да има разнообразие за домашно приготвеното меню на малчо.

Другите магазини ми се струват далечко, но ако се наложи, ще се разходя и до парка или другаде..

Благодаря

# 48
  • софия
  • Мнения: 25 399
Здравейте и от мен, Днес вкъщи се заговорихме за прясно месо и риба и така попаднах на темата, която е доста интересна.

На първа страница видях коментар, че на пазара Красна поляна има магазин за хубаво месо - ние живеем от скоро в Люлин 10, но не познавам много добре кооперативния пазар, а този на красна поляна ми се струва "близо" и съм склонен да запаля колата и да отскоча до там да пазарувам нещо за малките ми мишленца на 9 месеца и на година и 11 месеца.
Търся си също така прясно заешко и патешко месо - да има разнообразие за домашно приготвеното меню на малчо.

Другите магазини ми се струват далечко, но ако се наложи, ще се разходя и до парка или другаде..

Благодаря
Магазинът за месо на пазара на Кр. Поляна е "Вашата месарница". Но заешко и патешко няма.

# 49
  • Мнения: 0
Аз пък купувам домашно месо от едни мили хора с Благоевград. Много съм доволна!!!  chef

# 50
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
и аз се заинтересувах от същото

# 51
  • Мнения: 1
Аз в последно време открих един български производител- Голямо Вранево, имат само прясно охладено месо и то българско, фермата им е в Русе. Много различен вкус има хубавото месо, имат доста магазини в страната, не са само в София.

# 52
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Много съм доволна от месото и рибата във Фантастико, Скай Сити.  Peace

# 53
  • Мнения: 6
Извинете,може ли да ми кажете къде се намира този месарски магазин на Симеоновско шосе Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 1 762
Препоръчвам много добър месарски магазин в Люлин, между 3- ти и 4- ти микрорайони. На последната спирка на тролей 7. Малко преди нея в дясно има редица от магазини и  заведение.
Продават много голямо разнообразие от прясно месо на много прилични цени. Винаги е пълно с хора и това гарантира и качеството. А най- хубавото е, че продавачките са супер любезни и усмихнати.  Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 1 762
За съжаление, въпреки че толкова често го посещавам, не съм разбрала как се казва магазина. Но в тази част на булеварда няма друга месарница, така че със сигурност е този. Само, като види човек за какви опашки става въпрос / въпреки трите кантара с каси/ и му става ясно добър ли е магазина и качествена ли му е стоката.  Peace

# 56
  • Мнения: 1
Извинете,може ли да ми кажете къде се намира този месарски магазин на Симеоновско шосе Simple Smile

Здравей!
Магазинът се намира на "Симеоновско шосе" 72. Има и втори магазин в Люлин 7 "Джавахарлал Неру"6. Производството им е затворен цикъл и за сега си личи , че държат на качеството. Дано запазят това си качество, защото на хората им омръзна да не знаят какво ядат!

# 57
  • Мнения: 4
 А преди  да го  сготвите  месото изкисвате ли го  във вода и оцет?

# 58
  • Мнения: 2 289
Риба от Пикадили, или магазин Салоника фиш. В Пикадили цената на сьомгата е най-добрата, която съм видяла в София.

Месо от една месарница в Люлин 4, винаги е прясно, винаги има много хора. Хубаво им е разфасовано месото винаги, няма жили, няма тлъстини и прочие. Мисля, че abet е писала за него. Също от Лесидрен, но напоследък много по-рядко.  

Пилешко месо взимам само от Джиев.

"Рибен свят"--само лоши неща мога да кажа за тях за жалост от работил човек при тях. Подминавам ги. Взимам понякога риба от рибарския в Люлин (два са, ходя в този, в който има жива риба).

Последна редакция: пн, 10 авг 2015, 13:18 от Happy days

# 59
  • Мнения: 4
Риба от Пикадили, или магазин Салоника фиш. В Пикадили цената на сьомгата е най-добрата, която съм видяла в София.

Месо от една месарница в Люлин 4, винаги е прясно, винаги има много хора. Хубаво им е разфасовано месото винаги, няма жили, няма тлъстини и прочие. Мисля, че abet е писала за него. Също от Лесидрен, но напоследък много по-рядко.  

Пилешко месо взимам само от Джиев.

"Рибен свят"--само лоши неща мога да кажа за тях за жалост от работил човек при тях. Подминавам ги. Взимам понякога риба от рибарския в Люлин (два са, ходя в този, в който има жива риба).
 

 Къде се намира Джиев?

Общи условия

Активация на акаунт