Февруари мразовит е тука вече,лошото да иде надалече...

  • 3 474
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001

Старата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=631650.0

Е, момичета мили да изпълним тази година дългият февруари с хубави неща. Hug Heart Eyes

Последна редакция: ср, 01 фев 2012, 17:13 от Марѝ

# 1
  • Мнения: 1 056
Благодаря, Мари Hug

# 2
  • Мнения: 1 574
Само да сме живи и здрави ,студът ще си отиде и ще дойдат по хубави дни ,нека да ни донесе този месец здраве и късмет! Hug Heart Eyes
Всички да се отчитаме с добри новини.
 Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 991
Хайде, пък дано да има само добри новини този месец.  Hug
Най - любимият ми, понеже малкото ми момче ще празнува първия си рожден ден!  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 1 574
А Лили ,Бобо става на 11 на годинка ,зная аз ............. Grinning Mr. Green
Ще чакаме почерпка и снимки . Grinning Hug

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Да ни донесе много усмивки и успехи този месец. Да сме живи и здрави и да напълним темата с радостни новини.

# 6
  • Мнения: 7 107
Чакам новини от НИА.
Simple Smile

# 7
  • Мнения: 991
А Лили ,Бобо става на 11 на годинка ,зная аз ............. Grinning Mr. Green
Ще чакаме почерпка и снимки . Grinning Hug

 Hug
Дано всичко мине по план, че май се поизхвърлих ...  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 016
Привет момичета! Желая на всички Ви здраве и повече усмивки през Малък Сечко!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Да сме живи и здрави и наистина "лошото да иде на далече  Praynig"
 Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 3 166
Усмихнат месец, момичета! Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 574
Куинче  Hug да ви е живо и здраво момчето !  bouquet
Честит рожден ден на Бобо ,много здраве,късмет,и безгрижно детство ! newsm59 nbirthday newsm67 newsm38 Gift  bigdance2  ura Tada  Party Time

# 12
  • Мнения: 991
Кроелка, благодаря ти!  Hug



Да ви почерпя по случай рождения ден на моята сбъдната мечта!
Нека расте здрав и щастлив и животът да му поднесе само хубави неща!

Благодаря ви това, че бяхте до мен през цялото това време, момичета!
Благодаря ви, че ми давахте кураж, за да продължа напред!
Благодаря ви, че ви има!

Желая на всяка една от вас всичко най - хубаво и здрави и щастливи дечица!  Hug

# 13
  • Мнения: 98
 Tada  bigdance2
Куини, ЧРД на малък Бобо! Да ти е много здравичк, усмихнат и палав за радост на мама и татко!
 newsm59 nbirthday newsm67  Gift newsm38

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Куини да ти е жив и здрав рожденика. Много да ви радва и да ви слуша! newsm59

# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Честит Рожден Ден на малкия Бобо! Жив и здрав да е и много щастие да ви носи Куинче  Heart Eyes Hug

# 16
  • Мнения: 3 016
 

                  Честит рожден ден на порасналото момченце Бобчо!
               Да си живо и здраво за да радваш всеки един ден мама и тате!Куинче.... Hug

# 17
  • Мнения: 320
Здравейте мили мой от много време не съм влизала не защото съм ви забравила но просто с малките ми кукли не ми остава време дори да се нахраня прегръщам ви всички местим се при майка ми че свекърва ми ни изгони и се надявам да имам малко повече време за да пиша много целувки на всички  Hug

# 18
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
С мноооого закъснение/но иначе пък няма да съм си аз... Joy/ да честитя на Куини и на Бобо...

Жив, здрав, много щастлив!






Мими... Hug и за теб.

# 19
  • Мнения: 991
Благодаря ви и тук, милички!  Hug

Миме, свекървещицата ти много готина бе!
Що да не ви изхвърли посред зима с три деца!  #Cussing out
Прегръщаме ви и нали знаеш - всяко зло за добро!  Hug

# 20
  • Мнения: 1 574
Мими  Hugза свекито ти #2gunfire.
При мама ще ти е добре ,а за времето така е с близначки ,но пък като пораснат кой като теб ,няма вечно да е така ,след време двечките ще се заиграват и няма да те търсят дори Mr. Green.
Пък и си имате и кака  Hug Heart Eyesи тя ще помага .Аз не мога да се оплача от нашата кака на 5 години ,но варди братчето си като голямо момиче .Играе си с него ,и той най много на нея се радва  Grinning,добре ,че е тя ,иначе в момента който изляза от стаята се почва един рев . ooooh!
Мамин глезан много го обичам ,направо вече се обрина от целувки  Wink.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Мими въобще да не ти пука. Както са казали всяко зло, за добро. А го казвам и от опит, защото и аз съм минала по същия път. Да са живи и здрави куклите и хич да не ти пука.  Hug

# 22
  • Варна
  • Мнения: 741
Мими, ама как така ще ви изгони бе? #Crazy  #Cussing out #2gunfire И още повече посред зима с 3 деца... Ееееей някои хора са за убиване.. #Cussing out #Cussing out #Cussing out Миличка, прегръщам те! Знам, че е трудно , но не си го слагай на сърце. Грижи се и за себе си, че представям си какво ти е. Аз с едно бебе нямам време да седна, а ти с 2, че и с кака. Дръж се, мила! Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 714
 С много голямо закъснение искам да поздравя Куини и порасналия Бобо Heart Eyes  bouquet!
Всички ,които са празнували -прегръдки! Hug
Мими,стискам палци дасе наредят при вас нещата! Praynig
Обичам ви,момичета! HugНие сме с много тежко зъбоникнене,безсънни нощи,големи драми...
А и аз се налага да започна работа в края на март и гледам да прекарвам всяка секунда с Дани!Акъла не ми побира как няма да го виждам по цял ден Cry Cry Cry

# 24
  • Мнения: 714
Заговезни е-Простете и поискайте прошка! Praynig Peace
Обичам ви много и простете,че не намирам време да пиша по-често! Hug

# 25
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Поисках прошка от най-близките ми. Praynig Е, от мама по телефона, защото е далече, но все пак...Прощавай , мамо Praynig - казах...

Простете ми Praynig и вие приятелчета мои с които споделям мъката си. Тази,  коята не мога със всеки...

Простете ми, Praynig че ви натоварвам в мигове в които на вас хич не ви е до мен и моите проблеми...


Аз на всички ви съм простила ей така, заради традицията. Не, че има за какво. Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Обичам ви  и ви искам винаги до мен. Не мога без вас! Hug Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 991
Аз съм голям темерут и не ми се отдава да искам прошка от хората, но все пак и аз ви моля да простите, ако съм ви обидила или наранила без да искам.  Hug

Мари, всички носим тази мъка в душите си и няма как да искаме разбиране, ако не бъдем съпричастни към болката на другите!  Hug Няма защо да се извиняваш за това, че споделяш с нас!

Общи условия

Активация на акаунт