От Франция до България- превоз на покупките ни (12)

  • 41 970
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 611
Записче в новата темичка   bouquet
В очакване на няколко  Crazy поръчки от Франсетобг.
Надявам се да няма повече нарязани пликове, липсващи вещи или изчезнали поръчки  Peace
СД ми загубиха една поръчка, дето беше уж тук, но ме компенсираха с точната ѝ до ст. левова равностойност. Надявам се и двата превозвача да продължат да работят ЗА клиентите си и да описват и теглят пратките при получаването на фр. адрес и при пристигането им в Бг - така ще се избегнат много неприятни моменти  Peace

# 16
  • Мнения: 1
Здравейте момичета ! Да ви попитам от коя дата са ви поръчките аз чакам една която е от13.01 и вече изгубих всякакво търпение в СД е със статус чака номер на кашон което май означава че изопщо не е при тях вече не знам какво да правя newsm12 

# 17
  • София
  • Мнения: 35 056
Здравейте момичета ! Да ви попитам от коя дата са ви поръчките аз чакам една която е от13.01 и вече изгубих всякакво търпение в СД е със статус чака номер на кашон което май означава че изопщо не е при тях вече не знам какво да правя newsm12 
Споко, и аз чакам от тези дати. Вярвам, че са в сегашния курс  Peace

# 18
# 19
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
Здравейте момичета ! Да ви попитам от коя дата са ви поръчките аз чакам една която е от13.01 и вече изгубих всякакво търпение в СД е със статус чака номер на кашон което май означава че изопщо не е при тях вече не знам какво да правя newsm12 

Кога е доставена на СД?

# 20
  • София
  • Мнения: 5 193
И аз се записвам, чакайки курса на СД, в който се надявам да са ми пратките.  Praynig

# 21
  • Мнения: 63
Здравейте, искам да попитам  тъй като за първи път поръчах с  превозвач, поръчката ми е разделена на две, на превозвача с една заявка ли трябва да пусна двата номера или  с две отделни заявки за доставка, мерси много Simple Smile

# 22
  • Мнения: 742
аз пак с въпрос....проверявате ли хода пакета си в colissimo.fr - и до колко мога да вярвам на това...
открих си номера colins , но вижте какво ми отговарят в сайта:
Aucun colis ne correspond à vos critères de recherche. Veuillez vérifier la saisie de votre n° de colis et qu´il a été envoyé il y a moins de 30 jours[/color

и сега?

# 23
  • София
  • Мнения: 9 517
аз пак с въпрос....проверявате ли хода пакета си в colissimo.fr - и до колко мога да вярвам на това...
открих си номера colins , но вижте какво ми отговарят в сайта:
Aucun colis ne correspond à vos critères de recherche. Veuillez vérifier la saisie de votre n° de colis et qu´il a été envoyé il y a moins de 30 jours[/color

и сега?
има няколко отговора - първо, от къде взе номера, второ - колко цифрен е - ако е 12 цифри, няма как да го проследиш, трето - може още да не е стигнала до пощата поръчката

# 24
  • Мнения: 742
номера го получих в мейла си, в момента когато поръчката мина на 5-та стъпка - и да сега преброих, че са 12 цифрите...
значи остава да чакам -нали?

п.п поръчката е от 12.01.2012

# 25
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Айде и аз тук.

Ms.Gorgeous и на всички, които помагат   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 9 517
номера го получих в мейла си, в момента когато поръчката мина на 5-та стъпка - и да сега преброих, че са 12 цифрите...
значи остава да чакам -нали?

п.п поръчката е от 12.01.2012
да, остава да чакаш - в мейла ти пише, че срокът за доставка е 10 дни, така че смятай грубо от датата на пращане десетина дни /обикновено са по-бързи, но не знам сега по намаленията, как е/  Peace

# 27
  • Мнения: 1
Мойта поръчка пък вече трети ден стои на 4-та стъпка в ларедут. Имам тракинг номер за колисимо, но нямам мейл от тях.
Веднага след като поръчах, стоката изчезна от сайта. От пейпал са ми дръпнали парите вече, но така и не минава на 5-та стъпка в ларедут.
Да се притеснявам ли, или всичко е наред?

# 28
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 727
И аз от чакащите. Wink

# 29
  • Мнения: 1 480
Да ви следя.
За труда и усилията  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт