Монодиета - част 5

  • 26 356
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 50
Здравейте момичета,

Калинчи и аз на патерица да пожелая на малката ти принцеса да е жива и здрава, много да слушка и да порасне една страхотна, успешна и удивителна жена  Hug Hug Hug Hug
аз тридневно лунуване не мога да изкарам, обаче еднодневното съм ЗА

Уки ще се оправи не се притеснявай  Hug Hug Hug Hug Всички ти пращаме положителна енергия  Hug Hug Hug Hug

Сиренче и на мен моното си ми допада най много  Hug

Два дена хич не съм режимна и сигулно съм върнала някое килце  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
ще коригираме
От утре ще имам доста работа така че мисля че няма да имам време да прегрешавам

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug на всички

# 46
  • Мнения: 7 723
аз ще лунувам само на пълнолунието,ама гледам че започва вечерта на 7 .та се чудя на 8 ли да гладувам или и на 7 и на 8...ще видим....

на 7ми е в 23.53h
аз съм за 8ми  Flutter

# 47
# 48
  • Мнения: 266
Здравейте момичета ,

аз без да искам започнах лунуването от вчера - цял ден бях на сок и кафета  Mr. Green днес ми се пада отново воден ден , ще се опитам да устискам и утре   food010 morning

Последна редакция: пн, 06 фев 2012, 09:15 от dani.m73

# 49
  • Мнения: 50
Добро утро момичета,

при мен нещата са в страшен застой, кантарев не мърда. Днес ще съм на кисели млекца само, а утре лунуване  Hug Hug Hug Hug Hug
Здравейте момичета ,

аз без да искам започнах лунуването от вчера - цял ден бях на сок и кафета  Mr. Green днес ми се пода отново воден ден , ще се опитам да устискам и утре   food010 morning


Дани много вода бре,  #Crazy #Crazy #Crazy аз си мисля че за мен е абсурд да издържа два дни на водичка.

Herzen присъединявам се към лунуването с теб

# 50
  • Мнения: 266
Дани много вода бре,  #Crazy #Crazy #Crazy аз си мисля че за мен е абсурд да издържа два дни на водичка.

Е то и аз не съм сигурна , че ще успея, но поне ще опитам  Wink

# 51
  • Мнения: 61
Уки, бързо оздравяване на детенце, дано всичко е минало.

Калинчи, честито и на твоето детенце, да е живо и здраво.

Аз свалям много бавно, вчера бях на извара , а онзи ден на тиква и моркови, защото тиквата беше малко и не се съобразих с това.
Днес ще съм на риба. Сигурно свалям по 100гр на ден дали има и толкова, явно трябва да си засиля метаболизма, защото не свалям, а и може би защото оставят някакви 3кг.
Хайде идвайте на отчет от уикенда.

# 52
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте мили дами,
аз днес съм на работа и мога да пиша. Децата оздравяха и съм на линия.
Дидка, и мен да ме пишеш в таблицата, в събота се мерих -2кг, обаче не съм спазвала съвсем стриктно. Тези дни ще бъда стриктна та стриктна, и най-важното не съм гладна. Ако ти трябва още инфо казвай. До заветната цел остават 8кг  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 309
Здравейте момичета ,

аз без да искам започнах лунуването от вчера - цял ден бях на сок и кафета  Mr. Green днес ми се пада отново воден ден , ще се опитам да устискам и утре   food010 morning

и аз ще го карам 3 дни!
А защо казваш че ти се пада отново воден? Правиш пречистващ ден всяка седмица ли, така ли да разбирам!

Ох, възхищавам се на хората, които си има пречистващ ден всяка седмица.
Каня се от години да въведа понеделника като такъв. Мисля, че е най-удачен, след уикенда, когато основно се похапва. newsm78

# 54
  • Мнения: 50
sofy за табличката, години, тегло в началото на диетата, начало на диетата, желано тегло  Hug Hug Hug

Калинчи ти така или иначе спазвайки лунуване на всяка фаза, си правиш по 4 пречистващи в месеца - или аз нещо съм се объркала и не спазваш на всяка фаза  newsm78 newsm78 newsm78
и аз познавам хора дето от много години си лунуват на всяка фаза и така поддържат теглото. Моя позната на всяка фаза по един воден а на пълнолуние изкарва тридневка  #Crazy #Crazy #Crazy

# 55
  • Мнения: 309
Ами не!
Аз лунувам на практика едва от сега, покрай моното.
А този режим на твоята позната ми изглежда страхотен!
Така ми се иска да го въведа и за себе си, и май ще се амбицирам в тази посока.
Считам, че това е добър на чина да се погрижиш за себе си, особено ако си склонен към напълняване, като мен.

# 56
  • Мнения: 266
и аз ще го карам 3 дни!
А защо казваш че ти се пада отново воден? Правиш пречистващ ден всяка седмица ли, така ли да разбирам!

В монодиетата , която се опитвам да спазвам 7-мия ден е воден , и той ми е утре  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 309
и аз ще го карам 3 дни!
А защо казваш че ти се пада отново воден? Правиш пречистващ ден всяка седмица ли, така ли да разбирам!

В монодиетата , която се опитвам да спазвам 7-мия ден е воден , и той ми е утре  Mr. Green
това е един от вариантите на първа страница ли?
Колко свали за 1 седМ?

# 58
  • София
  • Мнения: 969
sofy за табличката, години, тегло в началото на диетата, начало на диетата, желано тегло  Hug Hug Hug

Диди, 33год., тегло в началото 63,кога почнах диетата  Thinking май 23-ти януари беше, желано тегло 53кг. досега -2, демек 61кг
кога започва лунуването, освен и аз да се включа  Whistling
вода и фрешове нали?

# 59
  • Мнения: 1 163
Привет и от мене. Пак не я разбрах тая луна. Мислих утре да съм на вода и фреш, сега разбирам, че е на 8 не на 7. Да поясни някой моляяяяяяя  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт