Живот ли е това

  • 3 645
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 112
Мила Регистрирана, моля те, пиши ми на лични. С теб се запознахме в Шейново.

# 16
Съжалявам, че ти се е наложило да преживееш всичко това. Колкото и да ни боли обаче, трябва да се изправим и да продължим напред. Животът е едно училище, една непрекъсната борба. Знаеш ли, когато загубих бебето имах чувството, че се срутва целият ми свят - имах желание да избягам някъде далеч, от всичките проблеми, дори ми мина безумното желание да напусна работа, исках да се усамотя. И всички тези мисли са били в резултат на отчаянието и мъката, които могат да обеззверяват и най-силния човек. Точно в този момент имах най-голяма нужда от близостта и обичта на близките ми, на които съм им благодарна, че бяха неотлъчно до мен. Като капак на всичко, няколко дни след аборта, мой близък катастрофира челно и оцеля по чудо. Поредното изпитание за смелост. Но....така е. ТРЯБВА да продължим напред, трябва да се борим....
Не се отказвай. И в Библията пише, че който иска ще получи, който търси намира. Почукай и ще ти се отвори. Просто бъди настоятелна и упорита. Твоето дете те чака.

# 17
  • Мнения: 2 379
Но....така е. ТРЯБВА да продължим напред, трябва да се борим....
Не се отказвай. И в Библията пише, че който иска ще получи, който търси намира. Почукай и ще ти се отвори. Просто бъди настоятелна и упорита. Твоето дете те чака.

Много добре казани думи.
Споделям.
Кураж, момичета Hug

Последна редакция: ср, 18 яну 2006, 01:09 от piccolina

# 18
  • Мнения: 983
Не се отчайвай миличка! Дано много скоро Господ те дари с едно здраво и хубаво бебче!
Ще се моля за теб Praynig Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 1 214
Ако се бях отказала от страх сега нямаше да имам прекрасната си дъщеричка!
Не се отказвай и ти !Струва си!Това е най-голямото щастие на света!

# 20
  • Мнения: 464
Сърцето ми плаче с теб. Не се предавай, заслужава си да оптиваш отново и отново и отново и отново!!!!!!!!!!!!!!!!
Господ да е с теб  Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Мнения: 3 537
Ако се бях отказала от страх сега нямаше да имам прекрасната си дъщеричка!
Не се отказвай и ти !Струва си!Това е най-голямото щастие на света!
newsm10

# 22
  • Мнения: 1 382
Кураж мила,не спирай да опитваш.Всеки заслужава щастие! Прегръщам те

Общи условия

Активация на акаунт