Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте! Бременна съм в 8-ми месец и напоследък от време на време получавам бодежи във влагалището. Някой имал ли е подобен проблем и на какво евентуално се дължи? Търсих информация, но не открих нищо! Нека, която от вас е имала нещо такова да сподели!

# 1
Здравей,аз имах такива  вагинални бодежи,3 или 4 дни преди да родя ,доста ми  бяха неприятни,ако много те притесняват консултирай се с лекарката ти,гледай даустискаш още малко поне,докато влезеш в 9,успех и леко раждане   bouquet

# 2
На мен така ми се случваше разкритието преди да родя..
По-добре да те види лекар на стола  Peace

# 3
Отиди да те види лекар!Помня, че имах такива бодежи от време,на време още през 5 месец.При мен не са се дължали на разкритие.Дано всичко е наред Hug

# 4
  • Mars Hotel
Отиди на лекар.

# 5
Мерси на всички за отговорите! Имам час за преглед. После ще пиша за какво става въпрос!

# 6
Здравейте във 32г.с и имам бодежи във влагалището от време на време на вас случвало ли ви си е и на какво се дължи това Rolling Eyes

# 7
И аз имам такива бодежи от време на време.
mag80 сподели след прегледа какво ти каза док.

# 8
аз съм в 17 гс и от време на време имам бодежи в слабините ,  имала съм ги и преди - няколко дни преди цкъла  .

# 9
Здравейте отново! Консултирах се с моята акушер-гинеколожка и тя каза, че такива бодежи се предизвикват от движенията на бебето. Не ми се струва много правдиво, но....Понеже имах съмнения да не би да е гъбична или бактериална инфекция, тя го отхвърли напълно! Надявам се да съм била полезна на някоя друга притеснена бъдеща мама! Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт