частна ясла "Светлина" - Овча купел

  • 11 184
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
Здравейте,
искам да попитам дали някоя мама е използвала услугите на тази ясла. Споделете с мен мнения за нея. Ако можете да ми дате информация за други частни ясли около кв. Хиподрума ще съм ви много благодарна. Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 4 412
http://svetlina.webbg.com - това е сайта им и мен ме интерусува, ако някой е ползвал услугите им. Преди време имаше тема за нея, но не си спомням нещо конкретно. Ти ходила ли си на място, как ти се видя? На мен тази на Одрин ми е по-близо.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
о, да знам я
намира се в една сграда с държавната ясла. Щях да падна, когато ми казаха, че децата учат финанси  Laughing 170 евро е на месец, а от септември 200

# 3
  • София
  • Мнения: 4 412
Това за финансите не е толкова странно, предполагам, че са за  5-6 годишни, а не ги преподават в яслата. Wink Гледах наскоро програмата на англ. забавачка към АВО 3 и имаше амбициозни предмети, мисля, че все нещо ще прихванат. На мен не ми харесва това, че са в държавна градина, гледах Веда, нещо отвън не ми хареса.

За Хиподрума, спомням си за Памукъл, тук имаше дискусия със собственичката.

# 4
  • Мнения: 144
В интерес на истината видях само сайта им и тъй като ми е удобно, защото на мъжа ми ще му е на път като отива на работа, се заинтересувах. Не съм ходила още , но мисля да отида скоро и да видя.
Тук в Хиподрума близо до нас има много препоръчвана държавна ясла, но по слухове от познати разбрах, че вероятно ще ни вземат чак Септември, за това реших да се поинтересувам от частните.

# 5
  • Мнения: 17
Iza, ако не държиш на частната толкова, мога да ти препоръчам държавната ясла 66, която е в една сграда със "Светлина". Моята дъшеря ходи там и съм много доволна. Ако те интересува нещо повече за яслата - питай.

# 6
  • Мнения: 26
Здравейте. Интересува ме детската градина към "Светлина" в Овча Купел. Някой може ли да сподели информация или впечатления? Все още не съм избрала къде да запища детето си през септември. Благодаря.

# 7
  • Мнения: 829
дали някоя мама може да даде адрес на тази ясла/градина? в коя Овча купел се намира? и доволни ли сте от грижите и обучението?

предварително благодаря   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
Детето на приятелката ми беше там. В общи линии беше доволна. Но директорката е неприятно много амбициозна. И не само по отношение на децата Grinning Веднъж беше събрала и родителите на семинар със студен бюфет. И не приемаше извинения за оцъствия hahaha

# 9
  • Мнения: 7 373

За Хиподрума, спомням си за Памукъл,
       Не е на Хиподрума,а на Павлово до бензиностанцията и е с немски език.От Хиподрума е на 4-5 спирки с трамвай № 5 посока Княжево .

# 10
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Да ама сайта от известно време не се отваря! Знам че имат филиал и в Красна поляна. Може ли някой да даде координати?

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Това за финансите не е толкова странно, предполагам, че са за  5-6 годишни, а не ги преподават в яслата. Wink

Мацка, извинявай, ама не си добре, от десет минути не мога да спра да се смея с това изказване JoyЗначи е нормално да се изучават "финанси" на 5 години, а?Като какво по-точно се включва в материала - колко са 2 плюс 3 черешки или как вървят на токийската борса Joy

# 12
  • Мнения: 3 271
Това за финансите не е толкова странно, предполагам, че са за  5-6 годишни, а не ги преподават в яслата. Wink

Мацка, извинявай, ама не си добре, от десет минути не мога да спра да се смея с това изказване JoyЗначи е нормално да се изучават "финанси" на 5 години, а?Като какво по-точно се включва в материала - колко са 2 плюс 3 черешки или как вървят на токийската борса Joy

Сори за спама, ама не мога да спра да се хиля  Joy

# 13
Цитат
Nie izpolzvahme minalata godina uslugite na citiranata iasla i moiat suvet e: ne si hvurliaite parite.
Direktorkata e bezkrajno merkantilna, a usloviata ne sa po-razli4ni ot durzavnite gradini. Shto se otnasia do obrazovanieto, koeto predlagat - ne mislia, 4e ima pokritie s taksata. Na vsi4koto otgore vseki mesec  vurhu taksata ima dopulnitelno m/u 10-30 leva za meropriatia. Ne se pravi nikakva otstupka pri otsustvia na detcata prez godinata/izkl. praviat iuli i avgusts samo/ moeto beshe postoianno bolno, a taksata si vurveshe. NA vsi4koto otgore mi poiskaha edno kaparo, za koeto  mi dadoha dosta glupavo obiasnenie. Prez zimata parnoto ima ne raboteshe sledobiad  i si vzimah deteto zamruznalo. Na vuprosa ? mi se kazvashe , 4e detsata obi4ali da se miat sus studena voda i sigurno..................... moeto toku shto se bilo izmilo.................. Puskaha edni duhalki , koito samo vurtiaha praholiaka. Da ne govorim, 4e im slagaha edni zavivki, koito niamaha dori 4arshav4e i se periaha dosta riadko..................... i t.nt. Ina4e direktorkata umee da govori i daze v na4aloto shte vi se stori simpati4na...... no moiat suvet e ne probvaite.
Ние използвахме миналата година услугите на цитираната ясла и моят съвет е: не си хвърляйте парите.
Директорката е безкрайно меркантилна, а условията не са по-разли4ни от държавните градини. Що се отнася до образованието, което предлагат - не мисля, 4е има покритие с таксата. На вси4кото отгоре всеки месец  върху таксата има допълнително м/у 10-30 лева за мероприятия. Не се прави никаква отстъпка при отсъствие на децата през годината/изкл. правят Юли и Август само/ моето беше постоянно болно, а таксата си вървеше. НА вси4кото отгоре ми поискаха едно капаро, за което  ми дадоха доста глупаво обяснение. През зимата парното има не работеше следобед  и си взимах детето замръзнало. На въпроса ? ми се казваше , 4е децата оби4али да се мият със студена вода и сигурно..................... моето току що се било измило.................. Пускаха едни духалки , които само въртяха прахоляка. Да не говорим, 4е им слагаха едни завивки, които нямаха дори 4аршав4е и се перяха доста рядко..................... и т.нт. Ина4е директорката умее да говори и даже в на4алото ще ви се стори симпати4на...... но моят съвет е не пробвайте.

-----
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: нд, 26 ное 2006, 09:02 от Ellypr

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Nie izpolzvahme minalata godina uslugite na citiranata iasla i moiat suvet e: ne si hvurliaite parite.
Direktorkata e bezkrajno merkantilna, a usloviata ne sa po-razli4ni ot durzavnite gradini. Shto se otnasia do obrazovanieto, koeto predlagat - ne mislia, 4e ima pokritie s taksata. Na vsi4koto otgore vseki mesec  vurhu taksata ima dopulnitelno m/u 10-30 leva za meropriatia. Ne se pravi nikakva otstupka pri otsustvia na detcata prez godinata/izkl. praviat iuli i avgusts samo/ moeto beshe postoianno bolno, a taksata si vurveshe. NA vsi4koto otgore mi poiskaha edno kaparo, za koeto  mi dadoha dosta glupavo obiasnenie. Prez zimata parnoto ima ne raboteshe sledobiad  i si vzimah deteto zamruznalo. Na vuprosa ? mi se kazvashe , 4e detsata obi4ali da se miat sus studena voda i sigurno..................... moeto toku shto se bilo izmilo.................. Puskaha edni duhalki , koito samo vurtiaha praholiaka. Da ne govorim, 4e im slagaha edni zavivki, koito niamaha dori 4arshav4e i se periaha dosta riadko..................... i t.nt. Ina4e direktorkata umee da govori i daze v na4aloto shte vi se stori simpati4na...... no moiat suvet e ne probvaite.

Това е много странно. На мен миналия месец ми направиха голяма отстъпка, защото детето ми беше дълго време болно, а допълнителни пари никога не са ми искали, плащам само за гледане след работно време. Сега дори дават вечеря на дъщеря ми по тяхна инициатива, защото напоследък заспива без да яде 20 мин, след като я вземем от яслата. Завивките и леглата никога не съм виждала, защото никой няма да ме пусне там.
Явно за една година има развитие в правилната посока  Wink

Общи условия

Активация на акаунт