Да поздравим и подкрепим Касиопея

  • 4 689
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Момичета, много ви благодаря. Сега нямам време да чета даже темата, но ще драсна 2 реда...
Ама трудно ми е седенето на дъто, че днес ми махнаха конците.... набързо ще ви напиша.
На 06.01.2006 г. в 11.45 се роди синчето ми Кристиян с тегло 2800 и ръст 47 см. В 6 сутринта получих първите болки, но нали незнам, та до 8 се чудих това ли е не е ли това. На всичко отгоре бях в една приятелка, бащата точно предишния ден ме уведоми, че нещо пак не му харесвало с мен, и тя ме покани да нощувам у тях. Не очаквах толкова рано бебко и се съгласих. От 6 до 8 още незнаех какво да правя, в 8.30 бях у нас в 9 дойде майка ми и докато се измия, обадих се на доктора и контракциите бяха накъм 5 минути...  Embarassed Е тогава вече бях сигурна че е това но късно. В болницата влязохме в 10.10, в 10 и 5 пратих смс-а на бащата.. /ми не издържах .. / той звънна веднага викам звънни на майка ми вътре съм вече ... та се появил и той там. към 10.15 влязох да ме видят за разкритие - ми беше 5 см. вече.... Казаха няма да слагаме упойка, ти почти си родила. Да, ама не.. още 1.30 се мъчих. Абе нищо не е, не се оплаквам.. Крещях си на воля...
В неделя ни изписаха в 2 часа, трети ден вече сме вкъщи. Днес го записах и махнаха конците. Ма тя отврат тази епизотомия значи... Едвам седя.... Кърмя го, кърма имам за целия китайски народ..  rotfImbo... но на него му е много, цедя се по сто часа.. бе ядем цедим малко спим и айде отначало... Ръката ме боли зверски от таз помпа... дали да не купя електрическа, ма много са скъпи май.. но то ако ще е така си заслужава, иначе.... #Crazy лудницата е пълна... Това е засега от мен.
Благодаря на всички за честитките и пожеланията, утре ще се опитам пак да се включа.
Много Ви обичам, страхотни сте момичета!!!!!!!!! Да сте живи и здрави и вие и вашите семейства!!!!!!!!!!!!!!!!  bouquet Hug Hug  bouquet Hug

# 46
  • Мнения: 235
Каси, не знам каква помпа използваш, но ти препоръчвам да си вземеш на Авент. И аз имах много кърма и се цедях постоянно, много е удобна и става бързо, без да ти отмалява ръката Simple Smile За епизотомията бих те посъветвала да се миеш с отвара от смрадлика (придполагам, че в родилното са ти казали). Бързо възстановяване и да нацелуваш бебока Simple Smile

Последна редакция: ср, 11 яну 2006, 12:41 от DeLina

# 47
  • София
  • Мнения: 2 958
Каси, аз след като излязох от болницата гинеколожката ми препоръча да се мия не със смрадлика или йод , а с Триклобактер. Струва около 7лв, но аз все още го ползвам по два пъти седмично. Слагат се по 2 супени лъжици на 2л вода и след като се измиеш се изплакваш само с вода. Кърмата постепенно ще намалее. Не се цеди до край, а само колкото да почувстваш облекчение. Ако се цедиш до край ще имаш все повече кърма и ще цедиш 100 години  Mr. Green Не е лошо да се запасиш с кърма във фризера. Не си купувай адаптирано за всеки случай, защото ще се изкушиш. Не си мий зърната със сапун преди всяко кърмене, няма да да Фане гъби бебчо от това. Взимай си често душ за спокойствие и по-спокойно с нервите. Сега е момента да си егоист и да се интересуваш само от Крис и себе си. Ако имаш нужда от нещо пиши, ще помагам със съвети и с други работи  bouquet Heart Eyes

# 48
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да ти е жив и здрав момъка. Много да те слуша и да ти помага. Heart Eyes
Това е много голямо щастие.  ЧЕСТИТО !!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 49
  • Мнения: 351
Честито и от мен!
Болката от епизотомията ще отмине и няма да я помниш. Хубаво е , че имаш кърма, че иначе е голяма мъка посреднощ да приготвяш мляко и да миеш съдове. То сега май всичко ти е голяма мъка:) Аз например много страдах по болницата:) Там ми беше толкова спокойно, а вкъщи бях много несигурна.

# 50
  • София
  • Мнения: 725
ЧЕСТИТ ТИ СИН   bouquet!!!!

ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ - ДА ТИ НОСИ САМО РАДОСТ И ГОРДОСТ!!!!

Бързо възстановяване ти пожелавам!!!

# 51
  • Мнения: X
Ако се цедиш до край ще имаш все повече кърма и ще цедиш 100 години  Mr. Green
аууу, ей това не го знаех, ми аз цедя цедя... то край няма. Ама все гледам до край, уж да не го получа този мастит. Много ще е добре ако мога донякъде да се цедя, че иначе само това си правя.
Аз например много страдах по болницата:) Там ми беше толкова спокойно, а вкъщи бях много несигурна.
Да ти кажа не съм несигурна. Мъжът ми продължава с историите и това ме разклаща, не грижите по Криси. С детето се справям много по-добре, отколкото със съпруга. След всичко преживяно с донора, нервите са ми станали железни. Последните 10 дни буквално ми е... мамата този, та може би вкъщи ми е много по-добре, защото ми е познато и чувствам, че владея ситуацията.

# 52
  • Мнения: 1 559
Още веднъж ,да ти е жив и здрав Кристиянчо...Каси разкажи повече за самото раждане.Че такива като мен сме много любопитни....и нали знаеш какъв е първия въпрос ,които задаваме..БОЛЯ ЛИ МНОГО ....???? #Crazy Joy
Поздрави и целувки  bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 2 958
Каси и да не се уплашиш след седмица две когато Крис започне да цока през 5 минути и гърдите ти умекнат. Това е криза на растежа и бебчо се нуждае от повече папане. След около 10 дни вече ще произвеждаш само необходимото количество мляко и няма да ти се налага да цедиш посоянно. Разкажи за раждането и за донора. Как се чувства като баща гадината и знае ли вече какво иска?

# 54
  • Мнения: 3 634
ДОБРЕ ДОШЛИ ОБРАТНО, Каси и Крис Simple Smile

Айде... и снимки чакаме, ако е възможно! Прегръки и целувки от нашта банда!

# 55
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
4ЕСТИТО ТИ МАЛКО СьКРОВИЩçЕ.
Желая на теб и на малкото 4ове4е вси4кото ЩШастие от ,което се нуждаете и само хубави моменти за напред Hug.
Гледайте се двамата и се радвайте на живота
  bouquet Hug  bouquet

# 56
  • Мнения: X
Ще ви разкажа подробно малко по-късно, ей сега се разправяхме с донора, както на 1ви януари си внесе нещата така днес си ги изнесе... преди 2 часа. Чувствам се ужасно чак не ми се пише. Много ми е мъчно.

# 57
  • Мнения: 3 634
Каси, да си ги изнася! Ти сега имаш нов мъж в живота си.
Остави донора, да си бие главата, белкем някакъв акъл влезе отново в нея и остане там перманентно.
Гледай сега беби и се опитай да се успокоиш. Обичаме ви!

# 58
Касиииии, позволявам си да ти пиша, щот ми писна от тъпи "МЪЖЕ"  #Cussing out Аман бе, аман! Да си ходи, да се маха! Кви са тези хора бе, не му ли умиля поне детенце???? Побеснях, ей!

# 59
  • Мнения: 934
Каси, злато, идвам аз да се разправям с тоя нещасник, ей мамка му и прасе, малко ли му беше това което направи докато беше бремена, та сега пак продължава. Знам, че не лесно да му теглиш шута, ама той наситина преклали. Не е мъж това щом продължава да те тромози. Ако искаш пиши ми на лични телефона си да ти се обадия, малко да ти олекне, ако мислиш, че това има смисъл. Не искам да се бъркам в твоя живот, но чесно казано ми идва да го ритам това същество дето се води уж баща и т.н.
Каси дръж се смело имаш си малък мъж, които толква чакаше, заради него бъди силна, а ние ще бъдем силни, заради теб и ще те подкрепяме.
Направо мразя мъжката половина от човечеството след такива изцепления дори и на един от тях.

Общи условия

Активация на акаунт