Безвъглехидратна диета

  • 31 718
  • 24
  •   1
Отговори
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
Момичета какво ще кажете за нея? Записах днес кво може и не може да се хапва , пък да видим какъв ще е резултата........ ConfusedНякой пробвал ли е от вас този вид диета?Утре ми се ще да я пробвам...

# 1
  • Мнения: 781
ООО, много сме тези, които сме я пробвали.Върши работа.Аз лично с нея отслабнах 20кила.Ама трябва постоянство.На мен това обаче ми липсва и затова моя вариант беше строга диета 4 дни само месо, риба и яйца, после1 седмица разпусках с ядене на всичко без сладко и тесто и не в много големи количества.И после пак диета и така за 3 месеца успях да си сваля качените през бременността кила.
Порови се в темте назад има много теми по въпроса.

# 2
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
Благодаря за отговора , ще проверя какво сте писали.А трябва ли да се пият витамини по време на диетата.Пишеше за вит.C , E , калций , магнезий или мултивитамини.

# 3
  • Мнения: 5 317
Витамини задължително трябва да се пият.
Погледни тук:
http://karm-krag.bol.bg/04-04/24_1.html

# 4
Аз също бях на диетата на Скарсдейл- отслабва се наистина.Незнам какво стана ,но аз спрях да отслабвам CryА имам да свалям още 2 кг от бременността и ми се иска поне още 2 кг.
Ще видиме сега мисля да ходя на Пилатес.А пък правих и една серия масажи Rolling Eyes

# 5
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Анджи-кажи каква е тази диета.Да се пробвам и аз.Аз сега мисля да се пробвам на разделно харнене.Някой ще ми каже ли дали има ефект от разделното хранене.
Оххх имам да свалям.8,9 кг.Кажете ми как да ги сваля-анджи кажи моля те за твоята диетка

# 6
  • Мнения: 1 234
Диетата в супер newsm10 Имам приятелка което беше мбого пълна и беше на тази диета-свали 15 кг пред очите ми.от както я е спряла не е качила кила и изглежда страхотно.Самата диета по мое мнение е хубава защото не гладуваш.просто ядеш определени неща Laughing

# 7
  • Мнения: 63
Диетата е добра.Не гладуваш,а слабееш.Аз за 10дни свалих 5кг.Но след това трябва да внимажаш какво ядеш.УСПЕХ!

# 8
  • Мнения: 15
Аз също имам да свалям 12 кг. Ще ми кайете ли обаче каде мога да я намеря тази диета. Много ме заинтригува. Hug

# 9
  • Мнения: 1 234
А сега де newsm78Аз на лист си я бях преписала от въпросната приятелка,ама един Господ го знае каде е листа.Имаше я някаде в нета рецептата,ама и това не знам каде TiredНякой да помага....... Wink

# 10
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Ето я .
Анджи ми я даде

Не се яде всичко което съдържа въглехидрати.Така  във форума много практикуват и пишат за ниско въглехидратната- тоест приемат всичко , което има минимално въглехидрати , а тази въобще ги изключва.Прави се два пъти по 26 дни , като помежду им се прави 1 седмица почивка , в която си на разделно хранене.Аз съм решила да пробвам 26 дни , дано издържа.После на разделно.
БЕЗВЪГЛЕХИДРАТНА ДИЕТА
Яде се когато ви се иска без значение количеството.Пийте много вода.
РАЗРЕШЕНИ ХРАНИ:
Меса всякакви , по всякакъв начин на приготвяне , без паниране.Сушено месо , колбаси/без кренвирши или такива каоито съдържат соя/
Риба всички видове , рибни консерви
Салати-чушки,домати,краставици,прясна или кисела зелка,цвекло,салата от морски дарове,кромид лук,репички,спанак........
Салатите могат да се подправят с олио , сол,оцет и пипер,без сосове.
Може лютеница без захар.
Яйца приготвени по всякакъв начин и с всички видове зеленчук.
Може да се пие минерална вода,кафе,чай без захар.
ЗАБРАНЕНИ ХРАНИ:
Хляб,картофи,брашно,ориз,боб,грах,галета,панирано месо,соя,соеви кубчета,тестени произведения,ядки,кренвирши.Да няма запръжки в нито едно ядене.
Млечни произведения-мляко,масло,сметана,айран,кремове,маргарин,сладкиши,захар,шоколад,зарвични пръчици,сладолед,солети,сирене,кашкавал.
НИКАКВИ ПЛОДОВЕ
дИЕТАТА СЕ ПРАВИ ДВА ПЪТИ ПО 26ДНИ , СЛЕД ТОВА ТРЯБВА 2 МЕСЕЦА ПОЧИВКА , В КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ ХРАНИТЕ РАЗДЕЛНО.ДА СЕ ПИЕ ВИТ.C,E,КАЛЦИЙ,МАГНЕЗИЙ ИЛИ МУЛТИВИТАМИНИ/това е по време на диетата, приемат се витамини/

# 11
  • Мнения: 2 550
Количеството не е от "безначение". Внимавайте с калорийките, че да не пищите след два месеца  Peace

Само да дам едно примерче. Диетата не е съвсем безвъглехидратна, както казваш Ани (или както казва Анджи?). Примерно в 20 грама чушка има 5г въглехидрати, в 100мл кисело мляко, от най-масленото има около 3.5. А е дадено като забаренан храна. Във всички зеленчуци има въглехидрати. Важното е да с е опитата де ги ограничите до 20г.

Вижте този сайт, има таблици с калории, мазнини, въглехидрати. Клик

# 12
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Миналата зима с тази диета отслабнах 8 килограма за 24 дни. После върнах 3 кг., но защото си похапнах доста сладко. Сега пак ще я почвам.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 958
Анджи-кажи каква е тази диета.Да се пробвам и аз.Аз сега мисля да се пробвам на разделно харнене.Някой ще ми каже ли дали има ефект от разделното хранене.
Оххх имам да свалям.8,9 кг.Кажете ми как да ги сваля-анджи кажи моля те за твоята диетка

Преди 2 години за 5 месеца свалих 10 кг с разделно хранене.Хубавото след това е , че дори и да го нарушиш , не си възвръщаш килограмите от раз, както е при диетите.Другото хубаво е ,че е разрешено да хапваш всичко, само не трябва да се смесват храните/ има си таблици/ и да се спазва пауза м/у храненията 3-4 часа.
Аз не мога да пазя диети и това ме устройва. Grinning
И аз имам да свалям от 6 до 10 кг.... Rolling Eyes

# 14
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Аз мисля да изкарам някой ден на кафе и цигари , а после задължително почвам тази за която говорите. Имам да свалям над 40 кг., дано успея за 5-6 месеца поне.
Допълнително ходя и на фитнес през ден и пия Л-Карнитин и Супер Кътс 3 , дали хапчетата ще объркат нещо !?

Общи условия

Активация на акаунт