има ли стонашен вирус в момента?

  • 4 133
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
Дъщеря ми от два дни е със стомашни оплаквания. Повръща има разстройство, отпаднала е и не и е добре на стомаха. Повърна за 3 дни два пъти, но все пак е притеснително.

# 1
  • Несебър
  • Мнения: 195
Напълно възможно е да е стомашен вирус без значение ,че е зима.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 504
Явно да, на една приятелка детето й е с повръщане и разстройство от сряда.

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Всякакви вируси има по всяко време, стомашно- чревните далеч не са приоритет на лятото  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 2 100
притесних се, не е силно но не минава

# 5
  • София
  • Мнения: 2 100
още е така. Плаша се вече

# 6
  • Несебър
  • Мнения: 195
а заведохте ли детето при педиатъра му?

# 7
  • София
  • Мнения: 2 100
не. Само се чувахме по телефона. Нещата са уж под контрол защото ходи един два пъти на ден и е повръщала 2 пъти. Но ако и днес не и поразмине ще пускаме изследвания

# 8
  • Несебър
  • Мнения: 195
Дано да и се размине.Дъщеря ми веднъж беше така даже и по-зле и я оправи само чай от джоджен и много строга диета.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 100
явно и вирус. Май грипът дава и подобни оплаквания. за 3-4 дни отшуми, но сега малката е с повръщане цяла нощ. Едва малко се закрепи.Сега се връщам от лекар. Според него е грип.

# 10
  • Мнения: 15 379
Преди 10-тина дни моето дете беше със стомашен вирус, доста лек за щастие.
Мит е, че през зимата няма стомашно-чревни вируси, просто през лятото са по-активни заради горещините.

# 11
  • Мнения: 780
Това ли са симптомите:
-кихане-3-4 пъти
-гадене
-болки в цялата коремна област/и стомаха/
-почти липсващо разтройство
-отпадналост?
Само си сверявам часовника.Естествено, че и ако утре не отшуми ще ходя на лекар.Или е време да посетя пак гастроентеролог/имам си проблеми/....

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Такива "сверки" не са подходящи- стомашен вирус може да има в сума ти разновидности; всеки човек кара различно всеки вирус- при един симптомите са едни, при друг- съвсем различни.

# 13
  • Другата България
  • Мнения: 37 078
Това ли са симптомите:
-кихане-3-4 пъти
-гадене
-болки в цялата коремна област/и стомаха/
-почти липсващо разтройство
-отпадналост?
Само си сверявам часовника.Естествено, че и ако утре не отшуми ще ходя на лекар.Или е време да посетя пак гастроентеролог/имам си проблеми/....
Peace и къркащи черва+колики.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 100
Това ли са симптомите:
-кихане-3-4 пъти
-гадене
-болки в цялата коремна област/и стомаха/
-почти липсващо разтройство
-отпадналост?
Само си сверявам часовника.Естествено, че и ако утре не отшуми ще ходя на лекар.Или е време да посетя пак гастроентеролог/имам си проблеми/....

при нас без кихане, а с гадна кашлица, гадене и повръщане

Общи условия

Активация на акаунт