Отговори
# 45
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Запис и от мен, хубава седмица момичета  Hug

# 46
  • Видин
  • Мнения: 685
Записвам се и аз в новата тема. Много ви изпуснах, но уикенда не съм сядала на компа, а и съм притисната от времето и уча доста, та и време не ми остава.
Браво за новата тема.
Надявам се всички да сте добре Hug
Чао за сега, а като имам време ще ви прочета и ще пиша.
Приятен ден от мен и тумбачето ми

# 47
  • Мнения: 79
Здравейте, момичета,

Чудесна закуска са ни спретнали Пепи и Ха-хо. Благодаря. Аз днес, тъй като уикенда ми продънихте ушите с тези сандвичи, ги направих. Специално искам да брагодаря на Гибана, че шерна тази рецепта - страхотна е и, разбира се, може да се модифицира многократно. За справка аз сложих кашкавалчето, чукнах едно яйце, ливнах малко зехтин, неповече от лъжица и поръсих леко с брашно, не повече от една ч.л. Самите филийки ги поръсих с малко зехтин. Станаха наистина много вкусни.
Ето ви линкът
http://www.bordovsky.net/index_files/page0076.htm

Ау-у-у Еми, каква е тази сладуранка. Да знаете как ми се подобравя настроението като видя такава мушичка. Много красиво бебче.

Лорита, добре дошла сред нас. Леко бременеене и здраво лятно бебе ти пожелавам.

Рали, много ти благодаря за сайта.

Хубав ден и по-малко мръзнене. Ние с Алексчо ще си седим на топло днес. МАй никой няма желание да го разхожда.

# 48
  • Мнения: 0
Здравейте мамички, Hugсамо хубави новини да има в новата темичка!!!-Аз не пиша много Embarassed,но редовно ви чета-нямам какво да споделя-чувствам се прекрасно,но още не знам пола,а така искам вече Praynig                                                                                                                                                       EmbarassedВечер усещам съвсем леко помръдване-надявам се че е бебчо ,а не газове Embarassed-страх мее че съм забравила какво е усещането!!!                                                                                                            bouquet  bouquet  bouquet  ПРЕКРАСЕН ДЕН НА ВСИЧКИ   bouquet  bouquet  bouquet

# 49
  • Мнения: 0
Честита да ни е новата темичка,но ми се иска да бъде ако не последна,то поне предпоследна свързана със зимни настроения.
pavlina_vt сайтът който си пуснала е супер.Много ми допадна в него има почти всичко което съм харесала и няма нужда да се ровя в различни сайтове за всяко нещо което искам,а и цените са добри.
А искам да питам нали ако първото раждане е секцио,то всяко следващо е задължително да бъде също секцио?Снощи гледах по TLC предаването"всяка минута се ражда живот" и ми направи впечатление че там жена родила първото си дете секцио,роди второто нормално.
Иначе нямам от какво да се оплача чувствам се добре,само дето ми омръзна да седя затворена заради студа,но утре съм на преглед и ще изляза малко а и се надявам,че ще ми каже вече полът на   ylinfant хубав и успешен ден от мен

# 50
  • В. Търново
  • Мнения: 1
Ели, и аз мисля, че има хубави неща, цените също не са надути.  bowuu По темата за секциото - аз имам позната, която роди първото със секцио по спешност- т.е почнала е нормално, но са изгубили тоновете и в последствие - секцио. Второто(с 2г. 8 мес. разлика между децата) беше решила да пробва твърдо нормално - е, то пък взе, че пак не се получи, просто след 10 часа и пълно разкритие, бебето хич не се смъкваше и никакви наченки да излиза! И пак я срязаха милата. Но..всеобщото мнение в България е "един път секцио-винаги секцио". Та...много малко доктори, а и жени се навиват да опитат нормално след секцио. Допълвам, че мацката ражда в Плевен в Авис-Медика.

# 51
  • Мнения: 1
   Здравейте,момичета wavey
  Днес вече имам повече време и ще се върна назад да чета,че доста изпуснах...
   Исках да питам дали вече някоя от нас пие железен препарат?Моят хемоглобин миналата седмица беше 102.На 10.02. имам записан час за преглед и сигурно вече ще ми изпишат нещо да пия.
  Успешна седмица пожелавам на всички  Peace

# 52
  • Мнения: 14
Здравейте,мами! Много благодаря на всички за топлото посрещане  Simple Smile Много ми харесва при вас.Аз за сега съм си в къщи,но в петък се връщам на работа.Май,свикнах да мързелувам..... Grinning Но пък на работа се разсейвам и не мисля само за бебо.Още не съм го усетила.но то май е твърде рано за мен.Така ми се иска да го усещам вече.Мисля,че така ще бъда по- спокойна.И пола незнам още,а на лекар съм чак на 20.02,но и тогава ме съмнява,че ще се види.Много е рано още за всичко,а аз съм се разбързала и аз незнам защо.Втора бременност ми е,а съм много по неспокойна от първия път.
  Хайде,чао за сега! Ще се включа пак по късно.Спорен ден на всички!

# 53
  • Мнения: 270
Привет и от мен

Благодаря за новата темичка   bouquet Само с хубави новини да я напълним  Hug

Лорита, добре дошла, леко бременеене и здраво бебче   bouquet

Елли, не е задължително, но Pavlina е права, че в България, родиш ли веднъж секцио и рядко се навиват за нормално раждане.

Аз днес мисля да отида при моя доктор, че не ме е гледал от преди месец. Дано да  успее да види пола Praynig
Хубав ден на всички  Hug

# 54
  • Мнения: 10
Здравейте момичета!Докато съм била почивка и цяла нова тема имаме.Браво!!!!Аз бях на лекар и да се похваля, въпреки моите терзания за кг. бебето е по-голямо от седмицата.Абе голям младеж си имаме.Да ви попитам някой казвал ли ви е че трябва да се пие флуор?Май се пие след 7-ми месец за здрави зъбки на бебо но не съм сигурна.Та сега когато се успокоих реших да разгледам какво има на пазара по отношение на количките.Знам че преди една-две теми го засегнахте този въпрос, но споделете на каква сте се спрели, а тези мами с опит ще са ни много полезни.аз гледах тези на MUTSY  и ABC, но от последните се въздържам че са ми малко скъпички освен ако не хвана промоция.А за MUTSY са ми обещали отстъпка.А вашето мнение и предложение???? Приятен ден и цунки!!!

# 55
  • Мнения: 15 023
Неотразима, моята лекарка каза, че ще ми изпише флуор, когато вляза в 20 г.с.

# 56
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Неотразима, по-добре се върни назад и прочети за количките, ще отидат пак 2-3 теми за нещо , което вече сме обсъждали на дълго и на широко. Имаше много мнения, няма смисъл да се повтаряме.

# 57
  • Мнения: 14
http://sinoptik.bg/pleven-bulgaria-100728203/10-days
 
 Тази зима няма да свърши,поне не и в Плевен....... Cry

# 58
  • Мнения: 8
Здравейте мами, не можах да изчета всичко от предишната тема, защото малко с болна и лежах главно през уикенда. Надявам се всички да сте добре. Гледах, че някой беше писал за стволовите клетки. Ние много се чудихме през първата бременност. Тук в Белгия са едни от най-големите банки за стволови клетки в Европа и има много реклама. Но докторът ни посъветва да дадеме стволовите клетки безплатно за съхранение в държавната банка за стволови клетки. Той ни каза, че при нужда винаги се търси най-доброто съответствие, но също така е важно да са пресни стволовите клетки, така че държавната банка е най-добрия вариант. Там не ти пазят специално твоите, но имаш достъп до голям набор при нужда, по принцип дано не се налага. Естествено, банката се използва и за хора, които не са дарявали, но имат нужда.
За нормално раждане след секцио, изглежда има някакъв риск, защото моят доктор ми казваше първият път, че въпреки голямото бебе и моят тесен таз трябва да направим всичко възможно да родя естествено, защото след първо секцио, после може да е проблем нормалното раждане. Е, родих с форцепс и трудно, и се надявам, че и вторият път ще стане.

# 59
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
http://sinoptik.bg/pleven-bulgaria-100728203/10-days
 
 Тази зима няма да свърши,поне не и в Плевен....... Cry
Лорита, знам как е зимата в Плевен - пълен ужас , поне за мен. Съпругът ми е от там и една година жимяхме в Плевен, през април валя сняг - Гледах и не вярвах на очите си. Това е едно от нещата, заради което се радвам, че сега живеем в Сливен. Тук сняг почти няма, от много зими не беше валяло като сега, но вече почти няма следа от снега. Не че е лош града, обаче този няг и тази безкрайна зима, направо ме съсипаха.

Общи условия

Активация на акаунт