с какво си мажете бюста?

  • 4 666
  • 14
  •   1
Отговори
с какво си мажете бюста когато кърмите, за да не ви се образуват стрии?Аз все се 4удя- нали на някои кремове пише да не се ползват по време на кърмене-явно се отразява на кърмата.Моля споделете.

# 1
Nikoi ne mi otgowarq:(((Zashto taka,mili mami?

# 2
  • Мнения: 2 693
Ами аз не си го мажа с нищо, нямам нужда, в момента не кърмя, а стрии никога не съм имала, затова.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ами то това със стриите нали е строго индивидуално... Но по принцип се мажа със зехтин. Предразположена съм към такива образувания, имам ги в излишък, но ако се омаслявам редовно има ефект.  Rolling Eyes

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
До като кърмих, имах тъмночервени, много и на гъсто стрии. С нищо не съм се мазала. Като спрях кърменето- изчезнаха постепенно.

# 5
  • София
  • Мнения: 10 291
На мен не ми се появиха стрии, но бюста ми в момента е огромен... притеснявам се, че като спра да кърмя така ще ми увиснат... с какво се мажете за стягане и трябва ли от сега да почна?

# 6
Dobar vapros Bulb

az oshte ne karmq, no busta mi e stanal troen Embarassed  Za sega dobre, ami posle Confused:  Confused:  Confused:    maja se s razni masla, no ne sam ubedena che te shte sprat uvisvaneto im sled tova  Imp

# 7
  • Мнения: 192
Аз се мажа с боди млека на  LOREAL ,нямам определени,гледам да е нещо за суха кожа.Не знам до колко помагат,мажа се редовно(всеки ден!) още нямам стрии.

# 8
Az imah strii na vsjakude no nai-mnogo na gurdite.Kogato za purvi put gi zabeljazah ,zapo4nah da se maga s nivea Q10.V momenta(sled 2 ragdania)njamam nito edna Grinning Pomaga mnogo,samo ako se magete redovno Grinning ,a puk i zavisi ot kogata vi Grinning
Gelaja vi uspehi v borbata s gadnite strii! Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Май се мажа с каквото ми попадне Embarassed , в момента с Нивеа Q10.Никога не съм се замисляла, че мазило може да ми повлияе на кърмата Confused , по-скоро внимавам да не се мажа много близо до ареолите, да не го налапа Никола Laughing  Laughing  Laughing

# 10
И аз мажа дале4е от ареолите, но си купих новото мазило на Галеник за премахване на стриите и на него си пише да не се мажат гърдите ако кърмим и това ме наведе на мисълта, 4е трябва да внимавам с какво се мажа там.Понякога се мажа с бебешко олио или с мляко,дано не е проблем.

# 11
  • Мнения: 830
Крема за бюст на Чико . Според мен е идеален ! Мазах се по време на бременността и после докато кърмех , и после когато спрях и гърдите почнаха да се свиват . Когато кърмех , пропусках ареолата , иначе си се мажех редовно . Той си е специално за това създаден и не вярвам да има проблем . А мириса му е супер ! Главен недостатък - цената ......

# 12
  • Мнения: 3 569
Аз пък нямам бюст... и добре че Wink

# 13
здавейте!  Stuck Out Tongue  родих август-момиче.по време на бременността се мажех с гел за стягане на бюста и крем против стрии на avon.сега нямам стрии нито на корема,нито на бюста.в момента кърмя и се мажа рядко.

# 14
всъшност май никои не знае дали пречи или не Sign Exclamation

Общи условия

Активация на акаунт