Спамо-чат /06.02-12.02/: Бяла приказка ... или леден капан...

  • 10 709
  • 209
  •   1
Отговори
# 1
  • Бургас
  • Мнения: 6 468


Запис само сега, че ще ходя на зъболекар и бързам ooooh!

# 2
  • Мнения: 35 949
леден капан  Twisted Evil

# 3
# 4
  • Мнения: 1 081
Изгърбих се от бач днес и преядох с един гаден дюнер  ooooh!  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 3 249
Лелеее, замалко да изпаднем на трета страница.





Я бързо да се явявате на спам...

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
 Rolling Eyes
Какво е станало тук?  Thinking

Ним, как си ти? Hug

Е на тва му се вика да ти дадат начален тласък: Mr. Green

# 7
# 8
  • Мнения: 1 081
 Flutter

Амморе  Heart Eyes
 Joy Joy Joy

Нимм  Heart Eyes

Аз се наобядвах, пия бира и ми се доспа  Mr. Green

# 9
# 10
  • Мнения: 1 081
80 годишен дядо се жалва на лекаря:
-- Докторе, след полов акт получавам шум в ушите.
-- Това са аплодисменти, дядо!
 hahaha

# 11
  • София
  • Мнения: 3 249
Мон,  Hug

Дейзи,  Hug

Аз съм луднала от работа. Тия дни съм  Crazy и #Silly и comp03

На всичкото отгоре детето ме притеснява, че май започва да подкашля  Confused  А половинката днес пътува из страната в това кошмарно време... Та главата ми е пълна с грижи. Ама си налагам да мисля позитивно. Whistling

При нас сутринта в офиса се изсипаха една сурия майстори парнаджии. В един момент се бяха пръснали навсякъде и изскачаха от най-неочаквани места - шкафове, бюра  Laughing - в тръсене на това кои радиатори греят и кои изстудяват Laughing Ама гледам станало ракиено време вече и в момента няма никой  Whistling

# 12
  • Мнения: 1 081
Ним, споко  Hug всичко ще е ок  Crazy

И моите покашлят и двамата ама няма начин.. и без това не може Tired

Ориентирай се докато е време щом си сама  Whistling

# 13
# 14
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
 Joy Joy Joy

п.п. Heart Eyes

# 15
# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
 Thinking? Rolling Eyes

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Никога не се доверявай на блясъка в очите на един мъж. Това може да е Слънцето, прозиращо през празната му тиква! Whistling Whistling Joy

# 18
# 19
  • Мнения: 1 081
Никога не се доверявай на блясъка в очите на един мъж. Това може да е Слънцето, прозиращо през празната му тиква! Whistling Whistling Joy


 Joy Joy Joy Joy   Hug Hug Hug
Дюшеш ми дойде  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 081
Това ш си го гепа за подпис, може ли  Twisted Evil

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 468

Знам аз  Sunglasses  Hug Hug Hug

# 22
# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Срещнали се две жени и започнали да спорят има ли сега порядъчни жени.
- А, какво значи порядъчна жена?
- Порядъчна е жената, която има един мъж и един любовник.
- Та това е лека жена.
- Лека жена е когато има един мъж и много любовници.
- Това е пропаднала жена.
- Пропаднала жена е когато няма нито мъж, нито любовник.
- Това е самотна жена.
- Самотна е жената, която има само един мъж. Mr. Green Whistling

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Молитва за всяка зодия

Овен: "Боже, дари ме с търпение... И си го искам ВЕДНАГА, ЧУВАШ ЛИ?!!!!"

Телец: "Боже, дай ми сили да променя живота си... ама не веднага!"

Близнаци: "Ей, Боже (или Богиньо)... Кой си всъщност? Какъв си? Какво си? Колко сте? Изобщо не мога да си го представя..."

Рак: "Отче наш, знам, че не бива толкова много да завися от теб... но на кого друг да разчитам за важните неща в живота?"

Лъв: "Ей, тате, знам, че съм любимото ти хлапе и се гордееш с мен..."

Дева: "Боже, направи света едно по-добро място и не се издънвай като предния път."

Везни: "Господи, знам, че е крайно време да взимам решения сам, но искам да знам: какво мислиш ти по въпроса?"

Скорпион: "Боже, помогни ми да простя на враговете си, защото тези копеленца изобщо не заслужават!!!"

Стрелец: "О, всемогъщи, всезнаещи, всесилни, вечен Боже! Моля те за сто милионен път - помогни ми да не преувеличавам!"

Козирог: "Отче наш, мислех да се моля, но знам, че трябва сам да се справя с проблемите си, така че... все пак благодаря!"

Водолей: "Господи, едни казват, че си мъж... други, че си жена... А аз казвам, че всички имаме по нещо божествено! Така че, защо да ти се молим въобще?"

Риби: "Отче наш, ти, който си на Небето... Понеже животът е гаден и смятам да му друсна една стограмка, нека тежкото ми пиянство и махмурлукът след това бъдат в твоя чест... Наздраве и амин!"

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Не съм Риби, но все пак: Наздраве  Mr. Green

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
7 секунди отнема на храната, за да премине от устата към стомаха. Човешкият косъм може да издържи 3 кг. Дължината на пениса е 3 пъти дължината на палеца. Сърцето на жената бие по-бързо от това на мъжа. Жените мигат 2 пъти повече от мъжете. ..Ние използваме 300 мускула, само за да запазим равновесие, когато се изправим. Жената е прочела целия този пост.  hahaha Мъжът все още гледа палеца си... Joy

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 468

Да не забравиш  Naughty:  Не плачи - никой не заслужава сълзите ти, защото този, който е наистина достоен за тях, не би те накарал дa плачеш!  Mr. Green
 

# 28
  • Мнения: 627
7 секунди отнема на храната, за да премине от устата към стомаха. Човешкият косъм може да издържи 3 кг. Дължината на пениса е 3 пъти дължината на палеца. Сърцето на жената бие по-бързо от това на мъжа. Жените мигат 2 пъти повече от мъжете. ..Ние използваме 300 мускула, само за да запазим равновесие, когато се изправим. Жената е прочела целия този пост.  hahaha Мъжът все още гледа палеца си... Joy
Shocked това не може да е вярно,  Naughty а и аз си гледам палеца... Crossing Arms

 Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 3 249
7 секунди отнема на храната, за да премине от устата към стомаха. Човешкият косъм може да издържи 3 кг. Дължината на пениса е 3 пъти дължината на палеца. Сърцето на жената бие по-бързо от това на мъжа. Жените мигат 2 пъти повече от мъжете. ..Ние използваме 300 мускула, само за да запазим равновесие, когато се изправим. Жената е прочела целия този пост.  hahaha Мъжът все още гледа палеца си... Joy

Лелееееее, ако бях мъъъъъъъж, колко мацки щях да бройкаааааам  Laughing Joy  Свирила съм на пияно и нали се сещате кооооооолко са ми дълги палците.......  Laughing  Уви, не са право-пропорционални на циците........ и по-добре де.......  Laughing Laughing Laughing

 Wink

С други думи - наздравееееееее!  Simple Smile

# 30
  • София
  • Мнения: 3 249
Не че има смисъл, но да кажа, че този студ ми изпива силиците и вече ми писна да зъзна денонощноооо. Искам лято! Crossing Arms Поне пролет! Crossing Arms Добре де, поне -1 минимални температури!  Crossing Arms  Айде, от мен да мине - минус два, ама без вятър.........  Praynig

 Laughing

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Свирила съм на пияно и нали се сещате кооооооолко са ми дълги палците.......  Laughing  Уви, не са право-пропорционални на циците........ и по-добре де.......  Laughing Laughing Laughing

 Wink

С други думи - наздравееееееее!  Simple Smile

 Joy Joy Joy
Ним Hug, за циците и аз съм доволна  Mr. Green Иначе палците можеше да са ми една идея по-дълги, ама нейсе  Mr. Green
На пиано и аз свирих едно време, няколко години даже ... заради един тъп учител отказах пианото, още ме е яд... Това съвсем сериозно. Веднъж ме удари по кокалчетата на пръстите с един молив /защото бях сгрешила две ноти/... а после се целуваше с гаджето си на стола зад мен. Добре ама пианото беше черно и на фона на прозореца и светлината беше като огледало ...той беше толкова проЗ, че да не предвиди този факт... И не стига, че аз свиря, а той си натиска гаджето зад гърба ми /ама аз виждам  Whistling/ , ами и след като дойде и ме удари по кокалчетата /боли зверски  Close/... а и по принцип май не беше за мен цялата тая работа .... та така, отказах се. Заявих вкъщи, че няма да ходя повече и толкова Mr. Green
Отдадох се на книгите и езиците впоследствие  Mr. Green /Не че някой ме пита, ама сега имам желание, та да си кажа  Whistling/.
Иначе, на пияно  Whistling и до днес свиря на каквото намеря  Joy Joy Joy На музикални инструменти предимно де ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green   Whistling Whistling Whistling

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 6 468

 Shocked това не може да е вярно,  Naughty а и аз си гледам палеца... Crossing Arms

 Joy

Мислиш ли  Thinking

Ти мани, ами сега като те чета и аз взех да го гледам  Joy Joy Joy ... палеца имам предвид  Whistling Joy

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Аморе Heart Eyes, понеже днес хич не сме говорили  Whistling Joy, мини и утре да кажеш какво ново в тийн-света Mr. Green

# 34
# 35
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Лека   sleepuu Hug

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
п.п.

Whistling Mr. Green

# 37
# 38
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
И все пак е бяла приказка  Mr. Green

# 39
# 40
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро, добър ден и лека вечер Crazy

Днес съм до обяд на работа и после ще обикалям по София, трябва да отида до алерголожката на Симона, педиатърката, до вкъщи, после ще водя Симона на зъболекар и ако не стана на ледена шушулка до довечера, ще се включа с наздравица  Whistling

Мон, цъфнал ти е налъмът  hahaha

Свирила съм на пияно и нали се сещате кооооооолко са ми дълги палците.......  Laughing  Уви, не са право-пропорционални на циците........ и по-добре де.......  Laughing Laughing Laughing

На пиано

 Embarassed Embarassed Embarassed

Срам и резил!  ooooh! Blush

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Ним,  Hug
Успешно изпълнение на задачите днес  Mr. Green
И довечера да се сгрееш подобаващо  Crazy Whistling



Мон, цъфнал ти е налъмът  hahaha
 

Са го чакам да върже  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 328
Наминавам чат-пат из темите в този подфорум за някое съветче-пудресто-фон-дьо-тен-ско, но като видях тази тема не можах да не си помисля, че в този (твърде)свеж Crazy зимен ден(а може би и цял месец вече), в никакъв случай няма да ви занимая с "препоръчайте ми руж"...навън много добър цвят го докарвам и то естествено Laughing
П.П. 3 реда и 1/2 изречение...уууппссс Mr. Green

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Damaris ,  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 3 249
Мон, аз пианото го оставих и подхванях пияното Joy Шегувам се, де. Така и никой никога не ме похвали - уроци, продукции, свирене всеки ден по 2 часа поне... една добра дума не чух. И казах - край! Голяма грешка е било, след години си срещнах една от учителките, която ми каза, че от мен е щяло да излезе велик пианист и така ме надъхвали, като не ме хвалели.  Tired  Но аз не виждах смисъл, никой не ми го обясняваше, говорим за възраст около 10-11 години все пак.

# 45
  • Мнения: 328
Ех, Мон..., поласках се Flutter ето я и  beer  beer3 beer2 <- кой каквато обича Mr. Green...макар че в тоя кучи студ си е за сграващо душата (и не само Crazy) винце cheers

# 46
  • София
  • Мнения: 3 249
Damaris,  Hug

За бирата да ти кажа - добре че беше Мон да ме накара да пия студена бира в тоя студ за болно гърло. Аз по принцип си пия бира де, ама в студа минавам на друго. Е, от студена бира - вЕрвай ми - минава и гърло и всичко. Невероятно, но факт!  Simple Smile

Аз съм аре!  wavey

# 47
  • Мнения: 328
Ним , сладоледеният цяр за болно гърло повече ми е по вкуса Blush Ама в тоя студ май настинката сама ще си умре от студ  apchih

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Ним, мен не ме е яд, че се отказах... само че ми продадоха пианото, имах разкошно руско пиано  Confused С удоволствие щях да си дрънкам и до днес на него ...
И минах на пияно и аз  Joy Mr. Green
Мерси за бирата на Damaris   Mr. Green Hug

Сладоледът също е добра идея в студа:





# 49
# 50
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Ним, като стана дума за солфеж, ноти и пиано:

Joy

# 51
# 52
  • Мнения: 328
Пу за мен онзи зеленурестия сладолед (каква съм нахална, тъкмо идвам и се нахвърлям, като подивяло-изгладняло гризли на сочен турист, на сладоледа) Mr. Green Сигурно е ментов...за допълнителна свежест yes..ама какво пък, усилила съм топлото на макс и, както се казва в една реклама " и от студ не се боиш" Mr. Green

П.п. Замръзналият дребосък на клона е Heart Eyes Направо да го   remybussi

П.П.П. Като те гледат така, ти им обърни гръб и почвай солфежа Joy

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Пу за мен онзи зеленурестия сладолед ...

П.П.П. Като те гледат така, ти им обърни гръб и почвай солфежа Joy

Целият /сладолед Whistling/ е за теб  Laughing Hug

п.п.п. Правилно  Joy

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Обожавам делфини Heart Eyes

# 55
# 56
  • Мнения: 328
Оооо ама то е бебеееее-делфинчеее Heart Eyes Crazy Grinning Hug Сладурче е! Поздрав с пожелание очакването на заветния ден Петък ( Heart Eyes) да е безболезнено (и топло)

# 57
  • Мнения: 1 081
Damaris   Hug Hug Hug

Тва с обръщането на гръб е идея  Mr. Green
Ако има и пълна чашка на пияното - добре  Joy Joy Joy

Аморе,  Heart Eyes любов а  Twisted Evil

Ним  Heart Eyes
Да докладваш довечера.. не на пияно  Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 1 081
Много сладки животинчета  Heart Eyes

Аморе, дай и нещо рогато поне  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Да ви попея:

  Joy

# 60
  • Мнения: 1 081
пп Кат казах рогато, се сетих - ми те и охлЬОвите имат рога  Twisted Evil Joy Joy Joy

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
пп Кат казах рогато, се сетих - ми те и охлЬОвите имат рога  Twisted Evil Joy Joy Joy

Ама са меки  Whistling Whistling Whistling

# 62
  • Мнения: 1 081
Ми метни нещо с твърди и разклонени  Whistling Whistling Whistling

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Аморе   Naughty

# 64
  • Мнения: 1 081
Аморе, в тва време за никъде не тръгвам да пътувам  Naughty  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 328
В това време е добре да пътуваме все пак, но в южна посока...например тук Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 1 081
Оооооо да.. за там тръгвам винаги и независимо от времето  Crazy

# 67
# 68
  • Мнения: 1 081
Ехааааааааааааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 328
*Дейз*, подписът ти много ми харесва Mr. Green. Вярно си е май Laughing

Мон..., ти ли боядиса пилетата Mr. Green

# 70
  • Мнения: 328


Аз взех, а вие?  Wink

# 71
  • Мнения: 1 081
*Дейз*, подписът ти много ми харесва Mr. Green. Вярно си е май Laughing

На 100 %  Mr. Green
И Мон ще го потвърди  Whistling

# 72
  • Мнения: 1 081

Аз раздадох  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 73
# 74
  • Мнения: 1 081
Ми метни нещо с твърди и разклонени  Whistling Whistling Whistling

  Whistling

# 75
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Maни ги тия рогатите  Mr. Green

Я вижте какъв бонбон:





 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Аре нЕма ме  Mr. Green Че синът ми иска да каним приятелката му вкъщи Mr. Green
Отивам да оправям за гостите Mr. Green

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Госте  Mr. Green
Поздрав:

# 78
  • Мнения: 1 081
Maни ги тия рогатите  Mr. Green

Я вижте какъв бонбон:
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Тоз с жълтия екип ли ... ммм даммм  Whistling  Mr. Green



# 79
  • Мнения: 328
Аре нЕма ме  Mr. Green Че синът ми иска да каним приятелката му вкъщи Mr. Green
Отивам да оправям за гостите Mr. Green

Стой тук де, нека тя да сготви, нали тя ще яде Mr. Green Joy

Последна редакция: ср, 08 фев 2012, 15:27 от Damaris

# 80
  • Мнения: 1 081

Само за госта ли????  Whistling  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 81
  • Мнения: 1 081
Аре нЕма ме  Mr. Green Че синът ми иска да каним приятелката му вкъщи Mr. Green
Отивам да оправям за гостите Mr. Green

+ 1 минимум.. ма ти си знаеш  Crazy Mr. Green Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 328
Ето аз им сготвих, Мон, можеш да се върщаш Mr. Green

# 83
  • Мнения: 328
След като и аз останах само с госта, май е време да ви казвам  bye засега  Wink

# 84
  • Мнения: 1 081
Ракийно време ли станА та се разбЕгахте бре  Mr. Green

пп Приятен остатък от деня дами  Hug

# 85
  • Мнения: 35 949
водих стадото вън на снега - хубаво, когато знаеш, че излизаш за кеф, а не да вършиш работа  Mr. Green

банда
Hug

# 86
  • Мнения: 1 081
Бубс  Heart Eyes

Овъргаляхте ли се в снега, ммм? Heart Eyes


Mr. Green

# 87
  • Мнения: 35 949
децата се овъргаляха  Joy
аз на студ не нося и стоях край тях кат' една матрона  Blush

# 88
  • Мнения: 1 081
Мисията изпълнена значи  Crazy

# 89
# 90
  • Мнения: 1 081
Аморе :

Умните жени много държат мъжете им да имат чувство за хумор, защото са умни и знаят, че това е единственото чувство, което мъжете могат да имат.

 Whistling

# 91
# 92
# 93
  • Мнения: 1 081
Адиос и от мен  Hug

# 94
# 95
# 96
  • Мнения: 627
Добро утро  Hug

Damaris  Hug здравей  Hug
Бубс  Hug не щъ вече да се пързалям... искам слънце  Heart Eyes
Дейз  Crazy дръж кучето че ме е страх...
Мон, на моята госпойца оня ден и се обаждаха вече по телефона да я викат... да си играят... Crossing Arms
Грисъм... Sunglasses


 

# 97
  • София
  • Мнения: 3 249
Здравейте!

Вчера, като се прибрах до вкъщи, преди да заведа Симона на зъболекар, открих котето ни Мърджо сгазено на улицата.  Cry  Сърцето ми се обърна. Като го вдихнах, беше още мек, но безжизнен.  Cry  Миличкият той, дано не се е мъчил.  Praynig   Добре че Симона не го видя така, искам да го запомни див и щастлив. Сега ще трябва някак да й кажем. Цяла нощ не спах, мъчно ми е. Повече от 8 години е с нас, сърцето ме боли...

# 98
  • Мнения: 35 949
Ним, съжалявам  Confused Hug

# 99
# 100
  • Мнения: 1 081
Добро утро  Hug

Ним, съжалявам  Tired Hug
Дано не го приеме много тежко детенце Tired

Аз от две години гледам котка .. стана си част от семейството и .. прекрасно те разбирам  Hug

# 101
# 102
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Ним, искрено и дълбоко ти съчувствам .... Hug Hug Hug Ужасно е. И много тежко.
Добре, че детето не е било с теб и не го е видяла...

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Добро утро на всички Mr. Green

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Аморе  Heart Eyes,  мерси за четивото, ще го прегледам с кафето  Mr. Green

# 105
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Тук морето заля плажа, студ и незапомнен лед е сковал всичко... Откакто съм родена, аз такова чудо не помня ...
Вие как сте?
Мег, има ли вода?  Hug

# 106
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Аморе, виж моста дето ходихме и долу, където се снимахме, всичко е залято от огромни вълни:    Mr. Green

# 107
  • Мнения: 1 081
Аморе, виж моста дето ходихме и долу, където се снимахме, всичко е залято от огромни вълни:    Mr. Green

Майчице мила  Shocked Shocked Shocked думи нямам  Tired

Добро утро  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

пп Трябва да наблегна най-вече на т.1 от четивото аз  Whistling

# 108
  • Мнения: 627
Мон, ей този мостик ли е разрушен...http://www.dnevnik.bg/shimg/zx500_505188.jpg  то това си е символа на Бургас, не може да идеш до там и да не се снимаш...

 ooooh!

# 109
  • Мнения: 1 081
Мег  Heart Eyes
Същия е моста, да  Tired

# 110
  • Мнения: 627
то само изглежда, че е съборен сега видях... че е само залят...

# 111
  • Мнения: 627
...отивам за лекарства, че всички ни болят гърлата...

# 112
  • Мнения: 1 081
...отивам за лекарства, че всички ни болят гърлата...

И ние сме така  Tired

# 113
  • София
  • Мнения: 3 249
Благодаря ви, момичета!   bouquet   

Мон, страховита снимка си показала  Shocked ooooh!  И аз не помня толкова много сняг и толкова продължително задържал се студ в София.

На мен студът ми изпива енергията за живот отвсякъде. Не ми се говори, но съм тук и ви следя. Статията ми се отвори, ще я прочета, докато хапвам.

# 114
  • Мнения: 1 081
Наистина такава зима и аз не помня  Tired

# 115
# 116
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Meг, не е разбит мостът, само е залят и замръзнал...



Ето тук има много снимки: http://www.evgenidinev.com/seen/in_the_eye_of_the_storm/





Това е от минали години:

# 117
# 118
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Аморе, ето къде слиза ти по стълбичката, която сега не се вижда  Crazy

# 119
# 120
  • Мнения: 1 081
Аморе, ето къде слиза ти по стълбичката, която сега не се вижда  Crazy


Да .. хубаво ни беше  Heart Eyes
Хората са ни мислели за ку-ку сигур с тия щуротии дето ги извършихме  Joy Joy Joy

# 121
  • Мнения: 1 081
Ще поразтъпча снега навън  Crazy

# 122
  • Мнения: 627
Ним, ние имаме само външни котета, но аз съм много привързана към Монито... едно черно... от 3-4 години го храним. Миналата седмица даже го вкарах в коридора малко да се постопли... Ама то е дивак и иска да излиза...
Привързана съм към него и те разбирам...
Тая година имаше повече котета обаче и те се загубиха...  Confused
Само Монито остана...

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
И аз излизам...  Flutter Един лед и студ няма да ме спрат  Whistling

 Лек ден на всички  Hug

# 124
  • Бургас
  • Мнения: 6 468

Егати името има т'ва коте  Joy

Да му дадеш нещо вкусно да гризне от мен  Mr. Green

# 125
  • Мнения: 1 081
 Joy че кво му е на името на котето  Mr. Green

# 126
  • Мнения: 328
И такаааа...обяд мина и реших да се вясна тук. Идвам с десерта Mr. Green

ако ви се вижда размазано, то е защото много ви се яде Laughing
Ето и една плодова пица Crazy

Сладък следобед Wink

# 127
  • Мнения: 1 081
Дамарис Hug

Вижда ми се размазано, обаче не ми се яде сладко... не си падам..
`начи, що ли ще да е  Mr. Green сигурно ми се пие  Thinking  Mr. Green

  Mr. Green

# 128
  • Мнения: 1 081
Двама шопи си говорят:
-Абе Вуте, па да знаеш, жена ти е гоуема курва! Първо на първо -целио град я е ебал. Второ на второ - и аз я ебах. Трето на трето - кво че кажеш за второто?
-Първо на първо - градо ни не е много гоуем, така че не са я ебале много ора. Второ на второ - жена ми е болна от СПИН. Трето на трето - кво че кажеш за второто а?

 hahaha hahaha hahaha

# 129
  • Мнения: 1 081
Аморе

  hahaha hahaha hahaha

# 130
# 131
# 132
  • Мнения: 328
Я, ама тук било бар "Наздраве" Joy *Дейз* , нямаш ли срам по тъй време да пиеш Hug Май ще трябва да мажеш и ръце, и крака обилно с крем Mr. Green Laughing

# 133
  • Мнения: 1 081
 Joy Joy Joy Joy ще се наложи  Joy

# 134
  • Мнения: 328
Ако крема не помогне, ще те пратим после на възстановителна терапия (от нанесената щета по кожата, не на терапия от алкохола Mr. Green Laughing) ей тук:
 
Надявам се такова синьо ти допада  Heart Eyes Mr. Green

# 135
  • Мнения: 627
Я, ама тук било бар "Наздраве" Joy *Дейз* , нямаш ли срам по тъй време да пиеш Hug Май ще трябва да мажеш и ръце, и крака обилно с крем Mr. Green Laughing

 Hug Хей това е чудесна идея за темата следващата седмица - "Бар Наздраве"  Laughing

Дейз, Мон...Е котето ми се казва Моника - чудесно име е...  Whistling

Последна редакция: чт, 09 фев 2012, 20:34 от Мегич

# 136
# 137
  • Мнения: 1 081
Oобра вечер  Hug

Мег  Heart Eyes

Наздраве  Crazy

# 138
# 139
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Питам!!!  Mr. Green
И отговор не искам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 140
  • Бургас
  • Мнения: 6 468

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ообра  Whistling да е  Mr. Green

К'во става?  Thinking Нищо викаш  Whistling Twisted Evil

# 141
  • Мнения: 1 081

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ообра  Whistling да е  Mr. Green

К'во става?  Thinking Нищо викаш  Whistling Twisted Evil

 Joy Joy Joy

Американски форум: Питаш нещо и ти отговарят..
Руски форум:Питаш нещо и теб те питат..
Български форум:Питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 142
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Ако само с това, че си тъп се разминеш, пак си минал леко ...  Whistling

# 143
# 144
  • Мнения: 1 081
Попитали радио Ереван:
- Каква е максималната скорост при секса?
- 68, защото при 69 се обръщате.  Joy Joy

# 145
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
 Joy Joy Joy

# 146
  • Мнения: 1 081
Англичанин, французин и българин и спорят от коя националност са били Адам и Ева.
Англичанинът:
- Според мен Адам е бил англичанин - само един англичанин може да бъде такъв джентълмен, че да си даде реброто, за да се появи Ева.
Французинът:
- А според мен Ева е била французойка - само една французойка може да се предложи эа една ябълка.
Българинът:
- И двамата сте в голяма грешка по въпроса! Според мен и Адам и Ева са били българи - само българин с една ябълка на гол гъз може да си мисли, че живее в рая...

 ooooh! Joy Joy Joy

# 147
  • Мнения: 627
Дейзи, страхотна поредица вицове... Joy  Joy Joy

# 148
  • Мнения: 1 081
Нали  Joy Joy Joy избрани  Joy Joy Joy

# 149
  • Мнения: 1 081
Опуках на децата два пакета пуканки... ииии.. ги опаткахме заедно  Crazy  Blush  Mr. Green

Май на последък съм на зърнена диета  Joy Joy
За който не знае - ям всичко каквото зърна  Mr. Green

# 150
  • Мнения: 627
Опуках на децата два пакета пуканки... ииии.. ги опаткахме заедно  Crazy  Blush  Mr. Green

Май на последък съм на зърнена диета  Joy Joy
За който не знае - ям всичко каквото зърна  Mr. Green

Joy Joy Joy
Значи и аз съм на тази диета

# 151
  • Мнения: 1 081
 Joy Joy Joy Joy  никой не е застрахован Мег Joy Joy Joy

# 152
  • Мнения: 627
Егаси събуждането, явно още спя...
Излях термоса на мъжа ми с най-доброто желание да му направя нов, а той тъкмо го бил напълнил с горещ чай  ooooh! Нещо ми говореше, ама аз не го чувах  Flutter... "Току що го напълних" викал...докато го изливах...
След това си направих за мене си чай и отпивам... ето какво си помислих:
- Ба че странен чай... ма той отвратителен бе... кви са тея билки вътре... в моите вкусови луковици ли е проблема..., сигурно се разболявам...  И ТОГАВА ЗАЦЕПИХ... аз съм сложила една лъжица сол вътре вместо захар... Sick Sick Sick

Сега минах на кайве.
А добро утро  Hug

# 153
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Meг  Joy Joy Joy

Добро утро  Mr. Green
След десетина неприети обаждания по всички възможни телефони най-накрая успяха да ме събудят мен Twisted Evil
Сега отивам да си правя кафе. Flutter Имайки предвид твоят горчив опит, ще внимавам  Whistling Аз го пия без захар де, ама не пречи да сложа в кафеварката нещо друго вместо кафе... от какаото на детето например  Mr. Green

# 154
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Опуках на децата два пакета пуканки... ииии.. ги опаткахме заедно  Crazy  Blush  Mr. Green

Май на последък съм на зърнена диета  Joy Joy
За който не знае - ям всичко каквото зърна  Mr. Green

Joy Joy Joy
Значи и аз съм на тази диета

Аз цял живот стриктно я спазвам. Няма ефект  Crossing Arms Whistling

# 155
  • Мнения: 627

Crazy

Мон  Hug

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 10:57 от Мегич

# 156
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Много ме радва тоя Емо  Crazy Laughing Mr. Green Има собствен и неповторим стил  Mr. Green

# 157
  • Мнения: 1 081
Здравейте  Hug

Уникален е Емо, да  Joy

Вчера колегите лепиха фототапет на стената на кабинета на Шефа.. С Емо са адаши.. Фототапета представлява картата на света.. та докато го лепиха колегите се правиха на синоптици  Joy Joy Joy гоУем майтап стана  Joy

# 158
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Аморе, Аморе :

  Whistling Whistling Whistling

# 159
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Пиян се качил в такси и казал на шофьора:
- Карай за “Раковски”.
Шофьорът отговорил:
- Но ние сме на “Раковски”!?!
Тогава пияният се обърнал към шофьора и му казал:
- На ти пет лева и следващия път не карай толкова бързо, че ми става лошо! Mr. Green

п.п. Наздраве с бира  Mr. Green

# 160
  • София
  • Мнения: 3 249
Наздраве с топла водица.  Wink

Аз съм се сгънала от бач, криво ми е и пак не ми се говори. Навсякъде ли така се отнасят с редовите служители като с втора ръка хора? Нещо не мога да си сверя часовника напоследък. Всички викат - криза е, навсякъде е зле. Ама май и в човешките отношения е криза, аз съм парцал, само защото не взимам 5-цифрена заплата месечно.  ooooh! Tired

Добре че е петък!

# 161
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Ним  Hug

Права си... Ама не дълбай в тази тема и посока, няма смисъл...
Аз вече се старая да обръщам внимание на хубавите неща около мен и се учудвам колко много от тях съм пропускала незабелязани или недооценени преди време... Hug

Казахте ли на детето за котето?

# 162
  • Мнения: 1 081
Аморе, Аморе ..  Heart Eyes воля си трябва спор няма  ooooh!  Crazy

Наздраве с виски  Twisted Evil
На колежката детенце празнува днес та и ние се напразнувахме  Crazy

Ним  Hug
И аз съм част от мебелировката в офиса, кво да ти кажа..  Tired
Че на всичкото отгоре по повод рд на детенцето пускам едно поздравче на колежката.. минава боса и вика *еее, вие сте си най-добре* ..  ooooh!
викам *шефе, били сме и по-добре*  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 163
  • София
  • Мнения: 3 249
Казахте ли на детето за котето?

Ами тя не пита и ние не й казваме. Но всеки ден е бързане от и за градина в студа и не се сеща явно, че не го вижда. Той живееше от около година на двора, но защото сам го поиска (започна да бяга), а не че ние сме го натирили. Преди това пък не излизаше навън грам, ама свободата го привлече, опита веднъж-дваж, хареса му и...  Confused  Та тя не се сеща явно, че не го вижда, но ще се сети. Опитала съм се да подготвя наум прости, но верни отговори на възможните й въпроси. Решихме, че няма да я лъжем.

Довечера мисля да се почерпя подобаващо! Абе направо ще му отпусна края...

# 164
  • Мнения: 1 081

Довечера мисля да се почерпя подобаващо! Абе направо ще му отпусна края...

Правилно сте решили  Hug

Компания за довечера искаш ли?  Flutter

# 165
# 166
# 167
# 168
# 169
  • Мнения: 627
Twisted Evil
и кво излазя сига чи в наштъ облъст гуворим най-правилен български...  

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 18:48 от Мегич

# 170
# 171
  • Мнения: 1 081
Аморе  Heart Eyes
  Joy Joy Joy

Мег  Heart Eyes

# 172
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Аморе, как е положението?  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
п.п. ..........  Naughty

Ним, гледай какво правят хората за една цигара: http://vbox7.com/play:73a7b8f2&r=emb

# 173
  • Мнения: 1 081
Аморе, как е положението?  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
п.п. ..........  Naughty


 Mr. Green Mr. Green

Положението е кат на Емо прогнозата за времето..
*-24 ще бъде но вие не спирайте да се усмихвате*  Joy Joy Joy

пп  CrazyСлушам и изпълнявам  Whistling

Имам една цигара.. даже двееееееееее .. ама няма да ги употребявам.. за сега поне  Party Party Party Mr. Green

# 174
  • София
  • Мнения: 3 249
Наздраве, дамиииииииии!  Hug


Довечера мисля да се почерпя подобаващо! Абе направо ще му отпусна края...

Правилно сте решили  Hug

Компания за довечера искаш ли?  Flutter

 smile3521

# 175
  • Мнения: 1 081
Наздраве, дамиииииииии!  Hug


Довечера мисля да се почерпя подобаващо! Абе направо ще му отпусна края...

Правилно сте решили  Hug

Компания за довечера искаш ли?  Flutter

 smile3521

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 176
# 177
  • София
  • Мнения: 3 249
Ставайте бързо, че всичко изядох



 hahaha Crazy

# 178
  • София
  • Мнения: 3 249
Добре де, айде от мен да мине:



 Hug

# 179
  • Мнения: 627
Деси, Честит Рожден Ден!!!  newsm51 newsm51 newsm51

Поръси дните с малко захар за сладост  Wink
и маааалко сол за вкус!
Не прекалявай с черния пипер,
макар че и без него не може!
Поливай живота обилно с червено вино,
овкусено със ситни резенчета ябълка
и щипка канела! Наздраве!


и следват поздрави...

# 180
# 181
  • Мнения: 627

За Деситооо  Party Party Party

# 182
  • Мнения: 627
и отново за нея



П.П. Мон това пее точно като мен  Crazy Crazy Crazy

# 183
  • Мнения: 627
Направих и торта.
Ама никой да не я бара...за рожденничката е  Whistling
http://torti.biz/images/stories/gallery/mujimidi.jpg    Whistling

# 184
  • София
  • Мнения: 3 249
Дейзиииииииииии,  Hug Heart Eyes  Честит рожден ден!   bouquet  Бъди все така прекрасна, много здрава, щастлива, обичана, обгрижвана, радвана и мнооооооооого щастливи моменти ти желая!   bouquet Heart Eyes Hug

Така е, който първо влиза във форума, а не във ФБ, изпуска рождените дни  Hug

# 185
  • София
  • Мнения: 3 249
Гледам Мегич пуска музиката, така че от мен са сладкишите.

И пак... и още малко... а в този гледай да не се спънеш, че е на пода...  Mr. Green

# 186
  • София
  • Мнения: 3 249
И да си дойдем на думата:

# 187
  • Мнения: 1 081
Благодаря ви момичета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мег  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Тортата ще я започна без ръце  Crazy  Blush  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мег  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
След тая поредица вече обичам сладкооооооооо  Embarassed Mr. Green
И.. що па да не се спъна.. ще падна на нещо твърдо
 меко поне  Whistling Whistling Whistling Mr. Green

# 188
# 189
  • Мнения: 1 081
Наздраве  Crazy

# 190
  • София
  • Мнения: 3 249
Весел празник, Фуриева!  Simple Smile

# 191
  • Мнения: 627
Наздравеееее  Drunk Drunk Drunk  ura dance dazzler1

# 192
  • Мнения: 627
http://www.vbox7.com/play:da99610f7c    и един изненадващ поздраФФФ  Party Party Party Party Party Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 193
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Който става късно ... едва сега идва  Laughing



Аморе, Честит Рожден Ден!!! Здраве, любов, късмет, щастие и пари за останалото!!!
Обичам те и ти желая весел и незабравим празник!!!




# 194
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Ставайте бързо, че всичко изядох



 hahaha Crazy

Уникална закуска  Joy Трогна ме дълбоко hahaha Mr. Green

# 195
  • Бургас
  • Мнения: 6 468

Мег  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Тортата ще я започна без ръце  Crazy  Blush  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Ще духаш ... свещички демек  Whistling Whistling Joy

# 196
  • София
  • Мнения: 3 249
Ай наздраве ви!  Hug

Фурия, Мон, Мегич,  Hug Hug Hug Бубс, като се появи и тя  Hug

# 197
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Наздраве /днес и повод имаме поне Mr. GreenHug

Аморе, вождът държеше да те поздравя от негово име с тази песен:  Heart Eyes


# 198
# 199
# 200
# 201
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро!

В памет на Уитни, винаги съм я харесвала много, уникален глас! -



 Sad

# 202
  • Мнения: 183
Да кажа ДОЛАР ДЕН  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 203
  • Мнения: 1 081
 Flutter

" очи темнеят, глава се люшка"  ooooh! Whistling Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 204
  • Мнения: 1 081
Аморе, да го нацелуваш вожда спешъл от мен  Heart Eyes

# 205
  • Мнения: 1 081

  R. I. P.

# 206
# 207
# 208
  • Бургас
  • Мнения: 6 468

   Flowers Rose Flowers Rose

# 209

Общи условия

Активация на акаунт