Стига вече студ и сняг , молим Вселената за принцопад ! - Клюки - 29

  • 20 569
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54 041





Клюки (щастливи, тъжни днес) 1

Клюки (щастливи, тъжни днес) 2
Клюки (щастливи, тъжни днес) 3
Клюки (щастливи, тъжни днес) 4
Клюки (щастливи, тъжни днес) 5
Клюки (щастливи, тъжни днес) 6
Клюки  (щастливи, тъжни днес) 7
Клюки (щастливи, тъжни днес) 8
Клюки (щастливи, тъжни днес) 9
Клюки (щастливи, тъжни днес) 10
Клюки (щастливи, тъжни днес) 11
Клюки (щастливи, тъжни,пролетни днес) 12
Клюки (щастливи, очакващи) - 13 , но не фатална
Клюки(щастливи. но не тъжни) днес - 14
Клюки (летни, но не тъжни днес) 15
 Клюки (летни, но не тъжни днес) 16
Клюки (летни, но не тъжни днес) 17
Клюки (летни, но не тъжни днес) 18

И какво от това, че сме сами, че сутрин ставаме сами и в лявата половина на леглото ни е празно. Там е празно, но от съседната стая се чува детският звън ”Мамо”...



Ние сме жени - силни и вярващи. Ние сме красиви, ние сме усмихнати, понеже само ние знаем цената на щастието, на истинското ни женско щастие.



Как може да се наречем нещастни, при условие че сме прегръщали и целували едно нежно, малко същество, което сме носили девет месеца под сърцето си? На същото това малко същество сме дали не само живот, дали сме душа и топлина.

Ние сме богини, момичета, понеже успяваме всеки ден да скрием горчилката и да гледаме напред към хоризонта, където ни чака щастието.

Всяка от нас я очаква то - Щастието! Днес или утре, или след години - то е там, там  е понеже ние го заслужаваме... Ние сме не само жени със своите нужди, но и притеваваме вълшебството да направим един мъж щастлив. Но този мъж трябва да е неотразим.

Ние сме жени и ще имаме своите моменти на слабост, но всичките тъжни мисли и сълзи не могат да погубят силата ни - те само ни зареждат с още. Понеже ние, Жените, сме Новият Силен ПОЛ!!!''






# 1
  • Мнения: 1 128
  bouquet мерси Хепи

# 2
  • София
  • Мнения: 1 124
 Heart Eyes Хепи, заглавието е супер, благодаря.

# 3
  • Мнения: 3 659
Ей трета  Cry

Та след като се записах, мога да си редактирам поста  Mr. Green

Фионо, ти си пази пилона, че само при вас такъв го дават hahaha

# 4
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
К`ъв пилон,ма душа...не чу ли,че и пилона затвориха  Joy
Иначе си ходим на работа,ама ни използват НЕ по предназначение  Crazy

# 5
  • Мнения: 3 659
Улиии, и какво ли е това използване извън предназначението.. Айде не ми отговаряй, че ще ми се зачервят ушите Crazy

# 6
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Майката с червени уши,щерката с червени бузи....таткото има ли нещо червено  Joy
Ай,не ми отговаряй,да не почервенеят и моите ушаци   Crazy

# 7
  • Мнения: 1 128
В тази връзка за нестандартното използване на някои неща вижте на какво попаднах

# 8
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Не разбрах-това за силна уста ли е или против бръчки?Щото ако е първото,хич не ми дреме... Crossing Arms Че и упражнения да правим за техен кеф,ай деее... Crossing Arms

# 9
  • София
  • Мнения: 1 124
Макче,  hahaha

# 10
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Леле нова тема ooooh!
А имаше време, когато цяло лято не можехме да изпишем и една Grinning

За упражненията за уста не знам, обаче има упражнения за укрепване на мускулите на онова наше интимно място. Ако може да се стягаме, колкото ни е нужно, няма да има значение размера.

Доживях да дойде момента, когато децата ще ме питат, защо ни е толкова празен хладилника и няма нищо за ядене, както снощи например  Tired

# 11
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Всяко упражнение изисква постоянство.А мен от тази дума тръпки ме побиват!  Sick

# 12
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Сега чак видях заглавието - принцопад  Joy

# 13
  • Мнения: 2 011
Ох, сладурки ...с това заглавие ми оправихте настроението!  Hug Flutter Hug
  А онова приспособление направ ме изуми .... в крайна сметка и аз мисля, че не е за трениране на мускули а за издръжливост при  другото  ...  ooooh! Joy hahaha

# 14
  • София
  • Мнения: 6 477
Здравейте, мацки!

Фиф, радвам се, че при теб нещата са ок! Значи добре молим вселената  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Луда, ама много ти хубави девойките! Ти затова искаш трето - ама давай, много красиви ги произвеждаш! Hug
Макче, тая яка простотия дет ни я прати си я лепнах у ФБ....е, не е истина  Joy Joy Joy
Хепи, заглавието кърти както казват тийнеджърите  newsm10 newsm10 newsm10
Пепи, при вас сняг вали здраво или не толкова?

Отивам да приготвям дребната за даскало - днес е първия ден следобедна смяна, да вися как ще е Wink

Общи условия

Активация на акаунт